Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jaskot - 01.02.2018

Zapis którym dysponowałem był PO rozmowie z Pyrokarem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 01.02.2018

Ja nie pytam o zapis tylko stwierdzam, że w czasie rozmowy z Apogeonem nie miałeś właściwych itemów, a konkretnie nie miałeś WŁAŚCIWYCH Łez  Innosa,
Na tej pułapce nie rozłożyłeś się tu pierwszy popcorn


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jaskot - 01.02.2018

Zapis jest tutaj ważny, bo jest on dokładnie 18 minut wcześniejszy od zapisu, na którym bug występuje. Jedyne co robiłem w międzyczasie to końcówka misji z Sędzią i Talbinem (może coś jeszcze, nie pamiętam), na pewno nic z Łzami. Dawno rozmawiałem z Pyrokarem, dawno oddałem 1 sztukę Kalomowi.

Spędziłem teraz chwilę próbując powtórzyć tego buga, ale bez powodzenia, przejście do następnego kręgu zdaje się nie mieć jednak znaczenia. Zakładam więc odważnie, że się coś najzwyczajniej w świecie spieprzyło.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 01.02.2018

Widocznie nie wyrażam się dosyć jasno.
To co robiłeś po rozmowie z Pyrokarem a przed rozmową z Apogeonem że masz wszystkie artefakty to nie ma żadnego znaczenia.

Zapytałeś

Cytat:Coś pominąłem?

i odpowiedziałem - pominąłeś dialog z Pyrokarem o Łzach Innosa

Info_AddChoice(DIA_Pyrokar_PotionofDeath,"Więc czym są tak naprawdę te łzy Innosa?",DIA_Pyrokar_PotionofDeath_Teardrops);

    Info_AddChoice(DIA_Pyrokar_PotionofDeath,"Co masz na myśli, mówiąc 'broń'?",DIA_Pyrokar_PotionofDeath_Weapon);


zadowalając się pierwszym "Więc czym są tak naprawdę te łzy Innosa?"

tymczasem, jak zapewne wiesz lub nie wiesz , w grze występują dwa rodzaje tego itema
o nieznanych graczowi właściwościach, oraz o znanych
item "wiemy czym są Łzy Innosa" pojawia się w opcji skryptowej podmiany w inwentarzu gracza tych Łez, które znaleźliśmy w podziemiach właśnie w dialogu "Co masz na myśli,
TYLKO takie Łzy Innosa potraktuje Apogeon jako artefakt i zostanie aktywowany dialog którego nie mogłeś uzyskać za pierwszym razem


Cytat:Coś pominąłem?

właśnie to, czyli uważne korzystanie z dialogów


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jaskot - 01.02.2018

Wyraźnie ja również nie wyrażam się dość jasno. :D

Po wczytaniu gry z innego zapisu niż ten ostatni, na którym błąd wystąpił, ale takiego który nastąpił JUŻ PO rozmowie z Pyrokarem- wszystko działa ok.

Nie mam zielonego pojęcia co mogło spowodować ten błąd, ale jestem 100% pewny, że dysponowałem właściwymi Łzami, skoro mogłem ich użyć korzystając z praktycznie sąsiedniego zapisu. Jeżeli coś bym pominął rozmawiając z Pyrokarem to na obu zapisach błąd powinien się powtarzać, a tak nie jest.

No ale teraz to już nieważne, gram dalej.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - heniuw24 - 16.03.2018

Mam pytanko. Chcę dołączyć do Mrocznych ale nie wiem czy jak wezmę zadanie od Saturasa " próba" na nowicjusz wody i je wykonam to czy Saturas zapyta czy napewno chcę dołączyć? czy samo wykonanie zadania będzie potwierdzeniem dołączenia do gildi


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 16.03.2018

Decydujesz w rozmowie z magiem o gildii. Próby wykonujesz już jako Nowicjusz.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - heniuw24 - 16.03.2018

To próby od Torlofa też nie mogę zrobić?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 16.03.2018

Tu jest bez zmian.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - heniuw24 - 16.03.2018

Czyli przed przystapieniem do Mrocznych zrobić wszystkie zadania z głównych gildi rozpoczynające się słowami Chcę do was dołączyć, oprócz wodnych magów? Dobrze rozumiem?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 16.03.2018

Tak właśnie to wygląda.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ketonals - 05.04.2018

Panowie zrobilem zadanie z mchem i ani imperanon ani baronowie nie maja dla mnie zadania, moglibyscie rzucic jakas wskazoweczke ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 05.04.2018

Skoro je zrobiłeś i zostało zaliczone, to von Stahlberg od razu zleca kolejne zadanie, gdy zapytamy go "Czy to wszystko?"


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ketonals - 05.04.2018

Cos musialem przeoczyc dzieki za odp wczytam savea wczesniejszego

Zrobilem zadanie zlamana przysiega od Stahlberga i nie mam zadnej interakcji z imperanonem ani baronami help :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 05.04.2018

Jest za mało informacji, żeby udzielić tu jakiejś pomocy.
Wszystko zależy od tego na jakim etapie są gildyjne zadania "Xardas Nekromanta", "Renegat" i "Orkowy Idol", no i ewentualnie "Trzecia siła".