Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Mam buga! - Dzerald - 24.01.2018

Błąd out of memory to błąd z dx11, jeśli wyskoczy przy zapisywaniu to wczytanie tego save spowoduje zniknięcie potworów i npc (w różnych ilościach), mimo że błąd wyskakuje to można kliknąć po prostu "ok" i grać dalej na danym save, także bardzo możliwe, że właśnie to samo było u Ciebie i po prostu zignorowałeś stąd brak potworów.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Urudin - 19.01.2019

Która wersją jest "najbezpieczniejszą" preferowaną w przypadku instalacji? Z GOGa czy z cdp.pl?
Czy nie ma żadnej różnicy? Ewentualnie mogłaby gdzieś być zamieszczona taka informacja?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Lewkooo - 19.01.2019

Nie ma różnicy, z Goga i cdp są dobre. Najgorsza jest chyba steamowa.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Urudin - 19.01.2019

Dziękuję za odpowiedź. Swojego czasu wersja steamowa nie miała nawet polskiej wersji językowej, wersja z GoG miała dużo dodatkowych plików, stąd moje dylematy.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 19.01.2019

Swego czasu miałem o tych wszystkich wersjach napisać, ale tak zeszło i nic w końcu nie naskrobałem.
Teraz grałem w  Przeznaczenie na wersji z GoG'a i wszystko było w porządku.
Na GoG pisze, że wersja do pobrania jest w wersji 2.7 ( international ), a tak naprawdę jest to wersja 2.6, przynajmniej w polskiej wersji językowej.
Po sieci krążą wpisy, że na tej wersji 2.7 nie chodzi część modów, bo są robione na wersji 2.6 ( chodzi tu podobno o to, że ta wersja pobiera napisy i dubbing z pliku, który się nazywa OU.dat, a w 2.6 pobierane jest to z pliku ou.bin z tym, że są to takie same pliki, tylko mają inne rozszerzenie ) i trzeba robić downgrade, zamianę nazw itd, ale bardziej nie zagłębiałem się w temat.
Co do wersji, to zgadzam się z Lewkooo.
Ze swojej strony odradzam korzystanie ze Spine, bo sam dogrywał mi jakieś patche mimo, że miałem już wszystko jak trzeba.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Urudin - 31.01.2019

Pytanie z innej beczki, jeżeli po śmierci postaci wczytuje grę w niektórych miejscach i mam błąd "U:NPC someone has an illegal reference to an NPC !", czy to oznacza, że save jest skopany?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Lewkooo - 01.02.2019

Save zepsuty nie jest i prawdopodobnie nie spotkasz żadnego błędu z tym związanego. Ale wiadomo, ze coś takiego nie powinno występować.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Urudin - 02.02.2019

Dzięki za odpowiedź


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 03.02.2019

Amphia
U mnie wszystko jest porządku, mogę pogadać z Midlasem bez problemu.
Zrób sobie reinstal, ewentualnie mogę zrobić Ci zapis zaraz po rozmowie z nim. Jak chcesz.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - AmphiaPl - 03.02.2019

Jestem za zrobieniem save zaraz po rozmowie z nim. Jeśli i to nie zadziała to dopiero wtedy robię reinstal


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 03.02.2019

Zaraz zapiszę i wyslę Ci już link w PW.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - AmphiaPl - 03.02.2019

Jasne, śliczne dzięki! ^^ Chociaż pewnie jak zobaczyłeś mój dziennik zadań to się za głowę złapałeś, co? XD


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 03.02.2019

Niestety nie, bo nie przeglądałem Twojego dziennika  :)
Mam inne gothicowe rzeczy do zrobienia.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 03.02.2019

Podsumowując - bardzo często, a może i zawsze, crashe powodowane są błędną instalacją potrzebnych komponentów.

Polecam każdemu, kto planuje grać w  Przeznaczenie  zapoznać się z postem nr 1 w tym temacie.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - quentin7 - 10.04.2019

Szukałem odpowiedzi na forach ale nie moge nic znaleźć.
Wy jesteście bardziej ogarnięci w takich sytacjach wiec postanowiłem zamiescic post.

Otóż mam taki problem ze po zainstalowaniu sobie DX11 do Przeznaczenia mam dziwny błąd przy rozmowach z poszukiwaczami lub przy chramie Beliara - nie wyswietla opcji z ramki dialogowej.
Dzieje sie tak nie tylko w modzie przeznaczenie.
Mam też błąd tego typu ze nie mozna normalnie wyłączyć gry. Zawsze musi być uzyty alt+ctrl+del