Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Tituf - 26.10.2019

Może ctrl lub ctrl+strzałka do góry? A jakie masz sterowanie?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Klimek - 26.10.2019

Ten szczaw spokojnie mozna podnieść z lądu, pokręć się troche przy brzegu albo pobrodź w wodzie i jak sie podświetli to można go capnąć ;)


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - VVrongVVay - 31.10.2019

Nakłada mi się chyba szata nekromanty czy coś po akcji na końcu świątyni śniącego, myślałem że to jakiś bug i jak zmienie ZEN'a na górniczą dolinę to sie naprawi ale coś się zepsuło..
Da się to jakoś naprawić albo tego uniknąć?

[Obrazek: o3NQawW.png]


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Tituf - 31.10.2019

Nie doczytuje ci skryptów. Nic strasznego. Zapisz, wyjdź z gry, zacznij i wczytaj.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 31.10.2019

(31.10.2019, 16:55:21)VVrongVVay napisał(a): Nakłada mi się chyba szata nekromanty czy coś po akcji na końcu świątyni śniącego, myślałem że to jakiś bug i jak zmienie ZEN'a na górniczą dolinę to sie naprawi ale coś się zepsuło..
Da się to jakoś naprawić albo tego uniknąć?
Rosyjscy testerzy też mi o tym napisali. Nie mogłem złapać przyczyny tego efektu.
Мне русские тестеры тоже писали об этом. Отловить причину такого эффекта я не смог.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - VVrongVVay - 31.10.2019

(31.10.2019, 17:08:58)Tituf napisał(a): Nie doczytuje ci skryptów. Nic strasznego. Zapisz, wyjdź z gry, zacznij i wczytaj.

Superancko działa, po wyłączeniu gry, odpaleniu nowej gry a następnie wczytaniu jest miodzio :)
Zastanawiam się czym to w ogóle jest spowodowane, nigdy tej szaty nawet nie nosiłem  :))


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - SparrowJacek - 31.10.2019

Dzieje mi się tak zawsze w pewnym momencie wątku łowców nieumarłych i gdzieś na początku Epilogu. Co to triggeruje - nigdy nie udało mi się wyczaić.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Urudin - 14.01.2020

1. Czy gra przeniesiona z windowsa 7 na 10 metodą kopiuj+wklej zadziała, czy gothic raczej nie wspiera takich rozrywek?
2. Jeżeli powyższa metoda nie zadziała i muszę stawiać czystą instalkę, to czy chociaż mogę przenieść sejvy?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Garrus - 14.01.2020

Lepiej na nowo zainstaluj całego gothica na nowym systemie a save możesz przenieść o ile zainstalujesz tą samą wersję Przeznaczenia. Wystarczy że wkleisz saves_destiny.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Klimek - 12.03.2020

Jak prawidłowo zainstalować wersję 1.5.1? Nie wiem dlaczego ale teraz ciągle odpala się zwykła NK. Niedawno wszystko działało jak instalowałem DX11 a teraz jak robie wszystko od nowa to nie bangla

Ok już jakoś sobie poradziłem, musiałem wypakować instalkę do osobnego folderu i dopiero wtedy przeniosłem pliki do folderu z Gothciem.

Ale teraz mam taki problem, że nie mogę ustawić rozdzielczości wyższej niż 1024x768 a normalnie zawsze gram na 1248x1024. Mogę ustawić taką wartość, ale w grze nic się nie zmienia, nadal jest wszystko w rodzielczości 1024.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 12.03.2020

Hmm... a spróbuj ustawić pliki .exe jako administrator i zgodność z Win XP + SP3, albo to coś z systempackiem.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 13.03.2020

(12.03.2020, 20:16:46)Klimek napisał(a): Jak prawidłowo zainstalować wersję 1.5.1? Nie wiem dlaczego ale teraz ciągle odpala się zwykła NK. Niedawno wszystko działało jak instalowałem DX11 a teraz jak robie wszystko od nowa to nie bangla

Установи 1.6 :)


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Hellvard - 10.04.2020

Witam, mam problem z odpaleniem moda na Win10 Home 64bit. Po uruchomieniu nowej gry, pod sam koniec wczytywania pojawia się niesławny błąd "Access Violation", dodam, że czysty G2NK włącza się bez problemu. Mam zainstalowany patch2.6, GothicStarter i SystemPack (przy poprzedniej próbie instalacji miałem też G2mdk, ale efekt był taki sam). Próbowałem już z ustawianiem trybu zgodności z WinXP i uruchamiania jako administrator zarówno dla Gothic.exe jak i GStartera. W/w sposoby działały według wielu postów na forach i komentarzy na YT, ale u mnie nie pomogły. Jakieś inne sugestie? :)


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 10.04.2020

Gdzie jest zainstalowana gra? Czy są jakieś znaki specjalne w drodze do folderu gry?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Hellvard - 10.04.2020

Żadnych polskich ani specjalnych znaków, ścieżka wygląda tak: D/Gry/G2NK.