Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 11.04.2020

http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=56

albo

(20.03.2020, 13:06:11)AhnBael napisał(a): Dodam jeszcze, że moda przeszedłem z Panker Mod Mix i DX11 (ulepszona wersja alternatywna ze stycznia 2020). Gorąco polecam ten mix, bowiem podmienia niemal wszystko na tekstury podobne, ale dużo lepszej jakości dlatego np. tekstury w Dolinie Przodków nie są kanciaste. Przeszedłem już z tym połączeniem także Pzeznaczenie i Epilog.



RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Hellvard - 11.04.2020

dzięki, wygląda nieźle ;) Jeszcze jedno pytanie, bo na stronie paczki Pankera nie znalazłem tej informacji: Czy po zainstalowaniu należy rozpocząć nową grę czy można grać na starych zapisach?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 11.04.2020

Dx11 nigdy nie używałem, to nie wiem. Texturpacki wrzucasz w folder data, a jak Ci nie pasuje usuwasz. Chyba Korzenie Zła przechodziłem na trzech różnych paczkach i nic złego mi się nie działo.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Xardas182 - 22.10.2020

Siema.
Proszę tylko o wskazówkę jak wygląda obecnie ścieżka instalacji Gothic 2 ( wersja gold 2.6) + NK + Wasz mod Przeznaczenie?
Instalując zgodnie z powyższym schematem gra mi się odpala ale niesamowicie przycina, czasem wywala do wina z błędem.
Od razu zaznaczę że to nie wina parametrów komputera.  Gothica 2 + NK kupiłem na Gogu legalnie.

Patrząc na datę publikacji i ostatni wpis autora mający miejsce na 2016 rok możliwe że obecna wersja dodatku Przeznaczenie 1.5.1 ma w sobie któreś poprzednie pliki i następuje jakiś konflikt. Nie znalazłem nigdzie dokładnego opisu co znajduje się w paczce samego Moda.

Proszę o podanie co zainstalować w jakiej kolejności.
pozdrawiam.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Tituf - 22.10.2020

Post pierwszy jest jak najbardziej aktualny, bo był modyfikowany i aktualizowany, więc można zgodnie z jego treścią tak instalować.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Xardas182 - 22.10.2020

Thx. Zlały mi się nazwy i instalacja szła nie w tej kolejności. Czeski błąd.

Czy jest jakiś patent w grze na szybsze chodzenie cały czas?  Taki poza łykaniem mixów co 5 min.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 22.10.2020

(22.10.2020, 18:44:15)Xardas182 napisał(a): Thx. Zlały mi się nazwy i instalacja szła nie w tej kolejności. Czeski błąd.

Czy jest jakiś patent w grze na szybsze chodzenie cały czas?  Taki poza łykaniem mixów co 5 min.

https://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1558617-Patch-Stamina


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Tituf - 22.10.2020

(22.10.2020, 18:44:15)Xardas182 napisał(a): Czy jest jakiś patent w grze na szybsze chodzenie cały czas? Taki poza łykaniem mixów co 5 min.
Wgrywanie różnych programów i patchy ułatwiających grę, których albo twórcy nie przewidzieli, albo nie rekomendują z powodu zbliżonego do analogii kodów i konsoli nie polecam.
To takie lekko mówiąc olanie tego, co zaproponowali twórcy. Ale każdy gra jak tam sobie chce.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Hadar - 23.10.2020

@Tituf - z całym szacunkiem, ale ilość backtrackingu Khorinis <==> Dolina Przodków jest po prostu przeogromna i nie służy zdrowiu psychicznemu graczy, więc w sumie mnie nie dziwi, że ludzi to irytuje.

Samemu kląłem pod nosem bo przez ostatnie dwa dni biegałem tylko Khorinis <==> Dolina Przodków chyba osiem razy, żeby ruszyć jeden-dwa questy tutaj, jeden dwa questy tam. Szczerze doceniam pracę włożoną przez Was w tego moda, ale takie rozwiązania niestety mogą pogarszać jego odbiór wśród graczy i po prostu nie dziwi mnie, że graczom się nie chce biegać ciągle tę samą pustą ścieżką.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Xardas182 - 24.10.2020

Na forum znalazłem notkę że modyfikacja pozwala wykonać zadanie dla każdej imiennej postaci.
Czy tyczy się to również bandytów z podstawki NK? konkretnie tych pod mostem Erola i za farmami Sekoba. To samo z obozem Dextera, są tam imienne NCP. Teoretycznie można zacząć drugi akt nie kończąc ich życia na początku gry. Zatem czy po Jargendarze mając pancerz bandziora warto zaglądać do Nich co akt? czy to po prostu daremny trud?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Memorius - 24.10.2020

Cytat:Na forum znalazłem notkę że modyfikacja pozwala wykonać zadanie dla każdej imiennej postaci.


Nie ma takiego info.

ponadto proszę pisać posty we właściwych tematach - obowiązuje tu nadal Regulamin

post będzie usunięty, tym razem bez ostrzeżenia - może zostać ponownie napisany we właściwym temacie



RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Zdomino - 14.11.2020

W Dolinie Przodków, a dokładnie w obozie myśliwych brakuje mi niektórych tekstur. Z reguły to ściany budynków, drewniane platformy, schody itp. Np. w obozie myśliwych są zamknięte drzwi do chaty, ale nie ma ścian i dachu. Dość uciążliwe jest też zejście z wieży po skorzystaniu z teleportu z obozu do uzdrowiciela, bo brakuje platform pod drabiny. Bywa, że tekstura jest widoczna, ale Bezi przez nią przelatuje. Czasem twarze npc. są szare jakby się nie doczytały (to znika po zrestartowaniu gry). Do tej pory było git, tylko w Dolinie mnie spotkały takie nieprzyjemności. Jak poradzić sobie z takim problemem? Reinstalacja?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Tituf - 14.11.2020

W tym zenie wielu graczy ma znaczne spadki i klatkowanie. Jeśli nie masz za mocnego kompa, to spróbuj zmniejszyć widoczność i inne detale na mniejsze.
Dolina działa lepiej z DX11, więc przy lepszym sprzęcie warto rozważyć jego instalację.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 14.11.2020

Być może używasz jakiegoś niekompatybilnego texturpacka. Ja tak kiedyś miałem i nie miałem kilku ścian w DP, a młoty miały wygląd mieczy. Po usunięciu wszystko było jak trzeba.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 15.11.2020

Szczerze mówiąc, w Dolinie Przodków autorzy oryginalnej zen zapomnieli umieścić w mod około 40 tekstur, które przywróciłem w wersji 1.6, ale nie wszystkie.