Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 28.06.2021

(28.06.2021, 03:52:58)N1kX napisał(a): 1. Słuchaj, nie wiem, czemu Garond przysłał tu Sługa Beliara, ale z pewnością miał w tym jakiś cel.
Gardzisz łatwym zarobkiem? Nigdy bym się tego nie spodziewał po Sługi Beliara.

Jaka jest właściwa opcja?

Słuchaj, nie wiem, czemu Garond przysłał tu Sługę Beliara, ale z pewnością miał w tym jakiś cel.

Gardzisz łatwym zarobkiem? Nigdy bym się tego nie spodziewał po Słudze Beliara.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Dezerow - 28.06.2021

Odnośnie mojego punktu 2 związanego z kamieniami, jedyne co używałem to pluginy Uniona, reszta była w pełni bazowa, żadnego texturpacka, jednak możliwe że był to błąd indywidualny. Przypomniał mi się rano kolejny bug, dość istotny według mnie, który opiszę poniżej.
13. Po zaproszeniu Dragomira do obozu w rozdziale 1, w kolejnym rozdziale, się on dubluje i respawnuje w swoim obozowisku w Khorinis, natomiast jego oryginał nadal jest w Dolinie Przodków.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 28.06.2021

(28.06.2021, 00:32:05)Dezerow napisał(a): 2. Świątynia Śniącego - błąd z teksturą kamieni, działających jako "drzwi", na button. Kamienie były koloru czerwonego.

(28.06.2021, 08:12:40)Dezerow napisał(a): Odnośnie mojego punktu 2 związanego z kamieniami, jedyne co używałem to pluginy Uniona, reszta była w pełni bazowa, żadnego texturpacka, jednak możliwe że był to błąd indywidualny. 

Ja coś sobie przypominam, że u mnie na wersji 1.6 te kamienie były całkiem białe i też to wtedy zgłaszałem.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 28.06.2021

Jeśli pokażesz mi dokładnie miejsce, zobaczę, ponieważ przeleciałem całą świątynię kamerą i nigdzie brakujących tekstur nie widziałem.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 28.06.2021

Niestey nie jest to N1kX obecnie możliwe.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Dezerow - 28.06.2021

Sprawdziłem właśnie na marvinie wejście do wcześniej zrobionej świątyni (gdzie miałem bug) oraz wszedłem z zapisu z 1r pierwszy raz. Bug tym razem nie występował. Jednak wcześniej miałem czerwone tekstury. Erwin napisał wyżej, że bug też u niego występował. Widocznie musi być jakiś warunek do spełnienia, który wysypie teksturę. Gdy będę przechodził kolejne części sagi, zrobię od razu screenshoty, jeśli coś się wysypie.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - N1kX - 28.06.2021

DX11 może łamać tekstury, jest to błąd, który nadal nie został naprawiony, pomaga tylko ponowne uruchomienie gry.
Jest też problem, który nie zależy ode mnie, ponieważ świat został zaimportowany z Gothic 1 i niektóre właściwości obiektów może nie być, albo są one przypisane krzywo były podczas importowania przede mną.
Jest też problem z materiałami świata, ale na pewno tam nie wejdę.

Maksymalnie poprawię literówki (mój błąd) i sprawdzę wspomnianych NPC, od dawna nie pracuję nad tym modemem, więc nie chcę już oglądać jego wnętrzności.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Memorius - 28.06.2021

Cytat:12. Ostateczny boss gildii nieumarłych w formie demona, jest całkowicie zbugowany, niby walka powinna być epicka, a bijemy zamrożony kawałek mięcha, aż zdechnie. Uważam że to ogromne niedopatrzenie.


tak ma być i po prostu zastanów się dlaczego właśnie tak ma być.. Relaks


RE: Mroczny Wojownik/Mag - N1kX - 27.10.2021

Cytat:Ja też miałem podobny problem. Chyba jakoś tak to rozwiązałem, że ubiłem tego Walkenburga kodami i wtedy jakoś to zatrybiło. Z tego co kojarzę, on tam ma zginąć, a reszta nie.

Zostało to naprawione w wersji 1.6. Ciekawe dlaczego polscy gracze tak nie chcą jej próbować?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 27.10.2021

Nie chcą, bo jej nikt kompleksowo nie przetestował wszystkimi gildiami i wariantami. Te błędy  niedoróbki, które są i nikt tego nie ukrywa, w 1.5, mogą być przezwyciężone siłami ex członków ekipy i graczy, są też znane i przewidywalne.
Mnie do tej pory dziwi, że w Związku Radzieckim nie znalazło się 7 ludzi, którzy uczciwie by przetestowali wersję 1.6. W pełni, dokładnie i bez pozostawiania wątpliwości. Natomiast uwag dotyczących przerabiania fabuły było 1000.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - N1kX - 27.10.2021

Minęły już 2 lata i zauważ zero. Co jeszcze trzeba sprawdzić?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 27.10.2021

Rozumiem, że wersji 1.6. RU skończone zostały wszystkie gildie ich kombinacje z gildiami dodatkowymi bez pomocy kodów, poprawek typu patch i korzystania z programów specjalnych przez graczy spoza kręgu modderów?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - N1kX - 27.10.2021

Cóż, ostatnio pytano tylko, jak przejść To lub inne zadanie. Coś tam nie działa albo mi się zepsuło nie pisze.
Niemcy grają w wersji 1.6. Do tej pory nie widziałem od nich komunikatów o błędach.


RE: Download/Instalacja/FAQ - Smutas - 12.03.2022

PObrałem ze Spine wersję 1.6.0
Po uruchomieniu i pokazaniu strony startowej mam komunikat o błedzie:

C:zMusic_DM.spp(zCMusicSys_DiredMusic::LpadThemeByScript)
file not found ganestart.sgt

Pomoże ktoś?


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - Erwin - 12.03.2022

Z tych osób, które się na tym forum przewijają, to raczej niewiele korzysta ze Spine, więc może być ciężko z pomocą.
Sam też nie używam i nie polecam tej platformy.