Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Problemy techniczne - Memorius - 01.08.2016

po prostu zapisz grę, wyjdż, uruchom grę ponownie

nie chce mi się tu tłumaczyć zasad rozpoznawania pewnych formatów plików przez GMDK

powinno pomóc, jak nie pomoże pomyslimy dalej


RE: Błędy i bugi - Theft75 - 01.08.2016

Witam, otóż po jakimś czasie grania za każdym razem gdy próbuje wejść do wieży Xardasa gra wywala do pulpitu. Czy tylko ja tak mam?


RE: Błędy i bugi - Tituf - 01.08.2016

W zaawansowanych ustawieniach systemu - zapobieganie -spróbuj dodać pliczki, z których korzysta też Gothic.


RE: Dyskusja i wrażenia - XaroN - 02.08.2016

Witam!
Nie chciałem tworzyć tematu dla takiej błahostki, ale chciałbym się dowiedzieć gdzie usunąć (chyba, że można ściszyć) muzykę z głównego menu po włączeniu gry. Jest ona tak głośna, że rozrywa bębenki, a szkoda, bo bardzo ładna.
Dla tych którzy już by napisali "W opcjach ścisz efekty" odpowiadam od razu, że mija się to z celem, muzyczka jest tak nieproporcjonalnie głośna, że po odpowiednim ściszeniu efektów (na 1-2), gra nie jest słyszalna.

Lares wchodzi prosto w choinkę, z której nie może wyjść - droga do Orlana, pod mostem po walce z kretoszczurami. Próbowałem wczytywać wcześniejsze save'y, za każdym razem ma ten sam tor ruchu. Bez marvina nie da rady go odbugować.


RE: Problemy techniczne - Tituf - 02.08.2016

(02.08.2016, 19:46:57)XaroN napisał(a): Lares wchodzi prosto w choinkę, z której nie może wyjść - droga do Orlana, pod mostem po walce z kretoszczurami. Próbowałem wczytywać wcześniejsze save'y, za każdym razem ma ten sam tor ruchu. Bez marvina nie da rady go odbugować.

tak, to błąd texturpacka, ale nie skryptów - mówiliśmy, że dodatki graficzne ładnie wyglądają, ale często sprawiają kłopoty...


RE: Problemy techniczne - Dota - 03.08.2016

To teraz ja.
To w zasadzie nie jest problem, bo wszystko mi działa (przynajmniej na razie), ale wcześniej takiego komunikatu nie miałem i pojawił mi się dopiero po formacie dysku i reinstalacji Gothica.
[Obrazek: VhtfdMq.png]
Wyświetla mi się to w okienku konsoli cały czas, gdy mam włączonego Gothica. Co to oznacza? Bo przypadkowo się chyba nie pojawiło.


RE: Problemy techniczne - Wiśnia - 03.08.2016

też tak miałem ostatnio przeinstalowałem i już się nie pokazywało


RE: Problemy techniczne - Dota - 03.08.2016

Po reinstalacji mam dokładnie to samo. No nic, zobaczymy czy się będzie coś krzaczyło później. Oby nie.


RE: Problemy techniczne - XaroN - 04.08.2016

Pisałem to wcześniej, ale temat tak szybko leci..
Po wczytywaniu zapisu mam często czarny ekran, przez co muszę resetować grę. Mam tak tylko w Przeznaczeniu i Global mod, na zwykłym gothicu i innych modach tego nie miałem.


RE: Problemy techniczne - Soczewicanazimno - 06.08.2016

(06.08.2016, 13:25:57)Soczewicanazimno napisał(a): Po włączeniu gry przez ikonę jak i gothic starter odpala się zwykły G2NK (po reinstalu to samo :/ ). Co robić ?
Dodam, że przez ostatni tydzień gra śmigała jak należy, dopiero dziś się to popsuło Smutny

Ponawiam.
EDIT: Po dwukrotnym reinstalu i odpalaniu ze zgodnością z xp i jako admin to samo, programy typu system pack i gmdk mam zainstalowane.


RE: Problemy techniczne - Dota - 06.08.2016

Na czyste sloty można przenosić zapisy.
Po prostu nie wolno wgrywać jednych zapisów na drugie. Jak chcesz sobie przenieść zapisy, to upewnij się czy nigdy nie było zapisów na slotach, na które przenosisz. Jak były to przeinstaluj całego Gothica.


RE: Problemy techniczne - bak6 - 06.08.2016

Po wczytaniu zapisu część postaci nie ma twarzy. Wcześniej było wszystko ok. Ponowne uruchomienia gry nic nie dają.


RE: Download/Instalacja/FAQ - Dota - 06.08.2016

Cytat:Przeznaczenie po zainstalowaniu na czystego Gothic II NK będzie działał na nowym sprzęcie (Windows 8 te sprawy), czy trzeba zainstalować tego patha co pozwala odpalić Gothica na tym nowym sprzęcie. A jeśli trzeba patha to ktoś wie skąd go pobrać.


Na Windows 8 musisz mieć fps patcha i border fixa.


RE: Problemy techniczne - LLares111 - 06.08.2016

Mam pytanie. Miał ktoś tak, że w DP tekstury pojawiają się dopiero w bliższej odległości(5-10 kroków)? Ewentualnie w ogóle się nie pojawiają i mam ścianę. Ścinek żadnych nie mam, więc to raczej nie kwestia sprzętu.


RE: Problemy techniczne - Dota - 06.08.2016

Masz zainstalowane texture packi, DXy i inne?