Drużyna Spolszczenia
Przeznaczenie - problemy techniczne - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Przeznaczenie - problemy techniczne (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Jak przerzucić Przeznaczenie - Memorius - 20.08.2017

próbowałem tak zrobić przy okazji innej gry i wywalało błędy lub gra sie nie uruchamiała wcale
proponuję zainstalować całość gry na nowym dysku , przedtem przekopiować stare save gdzieś tam, a następnie w folderze save na nowym dysku wkleić save uzyskane z z gry na poprzednim dysku


RE: Problemy techniczne - Egon - 21.08.2017

Ja też swego czasu przerabiałem przechodzenie na nowy komputer. kopia gry nie udała się. Jest sporo elementów do zainstalowania i to zwykle powoduje że na nowym kompie coś się "pogryzie". Polecam sposób kolegów powyżej.


RE: Przeznaczenie - problemy tech - syngromu88 - 18.12.2017

Witam!
Ja mam nietypowy problem z szybkim zapisem.
Włączyłem w pliku gothic.ini szybki zapis, jednakże jak gram w Gothic,a lub w Przeznaczenie i wybieram opcję "wczytaj" jest możliwość wczytania szybkiego zapisu, ale podczas gry nie mogę wykonać szybkiego zapisu klawiszem F5 ani szybkiego wczytanie F9.
HP Pavilion 15, Windows 10 Home.
Nie wiem co z tym zrobić.


RE: Przeznaczenie - problemy tech - MaQo - 18.12.2017

Podczas gry w Przeznaczenie nie polecam używać szybkiego zapisu. Może to wywołać bugi  OK


RE: Rozwój postaci - balans - Nakacu - 21.01.2018

nie wiem gdzie pisać wiec na pisze tu miał ktoś kiedykolwiek taki błąd że zniknęły mu praktycznie wszystkie potwory ?? czy idzie to jakoś odwrócić choć szczerze wątpię żeby szło czyli najpewniej wcześniejsze sejwy sprawdzić kiedy to się stało


RE: Mam buga! - Tituf - 21.01.2018

Przeniosłem tu, bo to nietypowe dosyć.
Tak jak mówisz, zerknij na wcześniejsze save. Zniknęły ze wszystkich zenów?


RE: Mam buga! - Nakacu - 21.01.2018

zaraz sprawdzę a npc wydaje się że żaden nie zniknął

w inncy lokacjach zdaje się być wszystko w porządku


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 21.01.2018

(21.01.2018, 20:55:37)Nakacu napisał(a): nie wiem gdzie pisać wiec na pisze tu miał ktoś kiedykolwiek taki błąd że zniknęły mu praktycznie  wszystkie potwory ?? czy idzie to jakoś odwrócić choć szczerze wątpię żeby szło czyli najpewniej wcześniejsze sejwy sprawdzić kiedy to się stało

Robiłeś coś przy zapisach? Tzn. chodzi mi o pliki gry, czy kopiowałeś/wgrywałeś jakieś zapisy z jakiegokolwiek powodu?


RE: Rozwój postaci - balans - Nakacu - 22.01.2018

(21.01.2018, 23:53:14)Dota napisał(a):
(21.01.2018, 20:55:37)Nakacu napisał(a): nie wiem gdzie pisać wiec na pisze tu miał ktoś kiedykolwiek taki błąd że zniknęły mu praktycznie  wszystkie potwory ?? czy idzie to jakoś odwrócić choć szczerze wątpię żeby szło czyli najpewniej wcześniejsze sejwy sprawdzić kiedy to się stało

Robiłeś coś przy zapisach? Tzn. chodzi mi o pliki gry, czy kopiowałeś/wgrywałeś jakieś zapisy z jakiegokolwiek powodu?

nic przy plikach nie robiłem większość zapisów jest ok


RE: Mam buga! - Dota - 22.01.2018

Hmm, to nie mam pojęcia, ale pamiętam, że podobny błąd był jak się wgrywało jedne zapisy na drugie. Tak czy siak jest to bug raczej nie do naprawienia, więc nie pozostaje Ci nic innego jak cofnięcie się do jakiegoś zapisu sprzed błędu.


RE: Mam buga! - Nakacu - 23.01.2018

tak niezbyt [Obrazek: plikipng_qnpranx.png]
czy mógł tu zaszkodzić ten dx11 lub lhiver wersja modyfikującą tylko grafikę


RE: Mam buga! - Memorius - 23.01.2018

Nie sądzę.
Było to testowane wielokrotnie, i jakby się miało wykrzaczyć to stałoby się to już dawno.
W jakim zenie zniknęły potwory?


RE: Mam buga! - Nakacu - 23.01.2018

tylko w khorinis chyba sprawdziłem na kodach GD i jarkendar oraz bez kodów DP i było tam wszystko według mnie ok


RE: Mam buga! - Memorius - 23.01.2018

w zenie tym zdarza się "niedoczytanie" elementów save - stąd takze i tylko tu zdarzają się znikające postacie.
Czemu tak jest - nie wiemy.
Zapewne zachodzą jakies procesy przy nadpisywaniu, zwłaszcza save numer 1.
Jedyne wyjście to wczytanie wcześniejszego zapisu najlepiej z innego slota.
Ten zapis jest już nie do naprawienia.


RE: Mam buga! - Nakacu - 23.01.2018

to wiem czytałem o tym że 1 nie używać używam praktycznie wszystkie poza 1 i ostatnim a tak w ogóle brat gadał o błędzie out memory czy jakoś tak