Drużyna Spolszczenia
GLADIATORZY - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: GLADIATORZY (/showthread.php?tid=285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: GLADIATORZY - Szaki33 - 13.06.2016

@Danyloss
I vice-versa ;) ,a do tego jeszcze mam 155 PN ,i zastanawiam się,na co głównie je przeznaczyć :)


RE: GLADIATORZY - Dota - 13.06.2016

Który Ty masz poziom? 15?


RE: GLADIATORZY - Memorius - 13.06.2016

ciekawe pytanie o czekamy na info w temacie Szaki33

nie tutaj


RE: GLADIATORZY - Memorius - 13.06.2016

sprawa rozstrzygnięta
skutkuje to tym, że głosowanie niedzielne obejmie tylko jednego Gladiatora


RE: GLADIATORZY - Tituf - 14.06.2016

Czy ktoś z was może udostępnić save, bez wybranej głównej gildii i możliwością wstępu do Magów Wody?


RE: GLADIATORZY - Dota - 14.06.2016

Miałem kuźwa zapis tuż przed dołączeniem do gildii, ale przez pomyłkę sobie go nadpisałem. Mam za to inny zapis. 55 godzin na liczniku i takie statystyki:
[Obrazek: iiW5aXr.jpg]
Wiadomka, że nie jest to postać nastawione pod maga, ale do jakichś testów, czy czego tam potrzebujecie może styknie. Jeśli może być, to dajcie znać i wrzucę ten save na jakiś zippyshare czy coś.


RE: GLADIATORZY - Tituf - 14.06.2016

Pewnie, poproszę!


RE: GLADIATORZY - Dota - 14.06.2016

Mogę spakować wszystkie swoje zapisy i Ci posłać na PW linka do downloadu? Bo trochę mi się szczerze nie chce ogarniać, który to ten jeden. xd
Chyba, że potrzebujesz konkretnie jednego zapisu, bo na innych potrzebujesz mieć coś innego, to wtedy postaram się wybrać ten właściwy.


RE: GLADIATORZY - Tituf - 14.06.2016

jak wygodnie, możesz zapodać wsio


RE: GLADIATORZY - Dota - 14.06.2016

Spakowane zapisy zajmują 65 mb. Język
Chwile to zajmie, bo tu mam wolny internet.

Poszło.
Zapisy przed gildią to przykładowo "kradzież" lub "pola".
Ogólnie wszystkie zapisy które mają 55 godzin albo mniej są z przed dołączenia do gildii. Połapiesz się w każdym razie na pewno.


RE: GLADIATORZY - Tituf - 14.06.2016

Thx. Swoją drogą chyba podejrzewam chesterkinga o opłakiwanie pewnego gladiatora i jego bunt... Chester... Nie warto. On żyje i ma się dobrze, a Ty masz misję, tfu, masz tu jeszcze sporo dobrego do zrobienia.


RE: GLADIATORZY - Dota - 14.06.2016

Do tego jeszcze ja teraz jestem ten "zły", bo napisałem o Polo kilka niemiłych słów.
Najkomiczniejsze jest to, że z Polo sobie wszystko wyjaśniliśmy, ale chesterking się za to na mnie obraził. Parodia jakaś.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 14.06.2016

Zawsze powtarzałem.
Arena to nie zebranie cioteczek.
Były twarde zapowiedzi walki do końca to walczcie.
ONLY THE STRONG SURVIVE.
Klepać się po plecach potrafi każdy.... do pewnego momentu....
Ileż to razy już byłem świadkiem na forach radosnej euforii zakończonej płaczem.

Nadal nie rozumiecie, że gracie tu w ostatecznym rozrachunku PRZECIWKO sobie?

SHOW MUST GO ON Panowie.

Przygotowanie gry to było ponad dwa lata ciężkiej walki z samym sobą , z innymi, z przeciwnościami losu.
Skończy Arenę ten, który ma w sobie choć odrobinę Stali a nie tylko Popcorn.


RE: GLADIATORZY - Tituf - 14.06.2016

(14.06.2016, 21:53:36)chesterking napisał(a):
(14.06.2016, 21:43:49)Tituf napisał(a): Thx. Swoją drogą chyba podejrzewam chesterkinga o opłakiwanie pewnego gladiatora i jego bunt...  Chester...  Nie warto. On żyje i ma się dobrze, a Ty masz misję, tfu,  masz tu jeszcze sporo dobrego do zrobienia.
Otóż nie. Nie mam zamiaru opłakiwać kogoś kto sam się wkopywał i w końcu nastąpiło co nastąpić miało. Taka kolej rzeczy.

Tyle chciałem wiedzieć.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 15.06.2016

wolno podpowiadać przez czlonków DT


ponadto ustaliliśmy z Titufem strategię półfinałową rozgrywek na Arenie
info za jakiś czas ale liczcie się z tym że ta strefa to 10 osób i nie więcej...