Drużyna Spolszczenia
GLADIATORZY - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: GLADIATORZY (/showthread.php?tid=285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: GLADIATORZY - Memorius - 29.06.2016

Ogólnie odnośnie znikających postaci.
Ja nie wiem co wy tam macie jeszcze powgrywane, jakie programy wam chodzą w tle, czyimi zapisami się wspomagaliście, czy nagrywacie w trakcie filmiki i robicie screeny z lotu ptaka i czy używacie konsoli raz na rozdział czy raz na 5 minut oraz czy instalacja lub reinstalacja gry była u was udana i zgodna z zasadami.

Gdy w jakim momencie wszyscy jednogłośnie powiedzą - ZNIKNĄŁ XXX to będę myśleć dlaczego i Team będzie o tym myśleć i Klub też.
Do tego momentu wszelkie info typu "zniknął mi pomurzcie" będę już po prostu ignorował.
Traktujcie to co napiszę teraz jak tam sobie chcecie - nie mam do żadnego z was ani odrobiny zaufania w kwestii "czystosci" gry, waszych umiejętności w rozgrywce ani waszych wzajemnych powiązań poza Areną w kwestii rozgrywki.
Patrzę tylko zimno z pozycji realizacji kolejnych skryptów z gry.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 01.07.2016

Kilka brutalnych słów prawdy. :>

Poza paroma wyjątkami większość Gladiatorów nie wnosi na Arenę NIC.
Jeśli ktoś uważa , że dwiema linijkami raz na tydzień w dziale Klub uchowa się do końca rozgrywek albo co gorsza będzie sobie rościć prawo do wygranej to jest w błędzie.
Na ten moment Arena jest równie ciekawa jak rozgrywki szachowe w Klubie Emerytowanego Strażaka Ochotnika w Bagniskach Dolnych.
Ocknijcie się albo nie zawracajcie tu głowy.


RE: GLADIATORZY - Danyloss - 01.07.2016

Szaki chce mnie zdemoralizowac i chce żeby mnie osadządzano o zdrade stanu.Właśnie otrzymałem od niego taką wiadomość:
"Siemanko Tak po cichu jak coś możesz na gygy wskoczyć ???
Pozd."


RE: GLADIATORZY - Hosni - 01.07.2016

(01.07.2016, 17:34:36)Memorius napisał(a): Kilka brutalnych słów prawdy. :>
Ocknijcie się albo nie zawracajcie tu głowy.
Na szczęście się ocknąłem.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 01.07.2016

Nie Hosni ty zdezerterowałeś a nie ocknąłeś się.
To poważna różnica. Relaks Rzepa!


RE: GLADIATORZY - Wiśnia - 01.07.2016

(01.07.2016, 17:34:36)Memorius napisał(a): Kilka brutalnych słów prawdy. :>

Poza paroma wyjątkami większość Gladiatorów nie wnosi na Arenę NIC.
Jeśli ktoś uważa , że dwiema linijkami raz na tydzień w dziale Klub uchowa się do końca rozgrywek albo co gorsza będzie sobie rościć prawo do wygranej to jest w błędzie.
Na ten moment Arena jest równie ciekawa jak rozgrywki szachowe w Klubie Emerytowanego Strażaka Ochotnika w Bagniskach Dolnych.
Ocknijcie się albo nie zawracajcie tu głowy.

Wiem że dawno nic nie napisałem w moim dziale i szczerze przepraszam za to od 3 lipca wszystko wróci do normy a może i nawet ze zdwojonymi siłami


RE: GLADIATORZY - Memorius - 02.07.2016

Cytat:Szczerze powiem to nie chce mi się tego zadania robić, i nie wiem kiedy mi się zachce.

to Rootzky

IMO Facepalm
tak wiem, odp będzie typu - 'tylko se oka nie przebij przez te facepalmy" albo podobne

jakieś uwagi, sugestie, propozycje - czy raczej mam wypierdalać i zająć się czym pożytecznym dla moddingu jako takiego Cool


RE: GLADIATORZY - Dota - 02.07.2016

Nie łapię tego pytania.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 08.07.2016

Grono Gladiatorów zmalało do Oddziału Elitarnego.

Na ile elitarny jest ten oddział pokaże kolejna innowacja.

Od tego momentu Gladiatorzy nie będą już mogli uzyskiwać podpowiedzi ze strony Teamu dotyczących przebiegu zadań, chyba że zadanie zawiera błąd zawiniony przez DT.
Oczywiście Gladiatorzy mogą zgłaszać takie wątpliwości w ramach swoich tematów, ale gdy w zadaniu wszystko gra niech oczekują co najwyżej info "to zadanie działa prawidłowo, proszę szukać właściwego rozwiązania"
Wyjątek stanowią niewykorzystane bonusy z Dnia Dziecka lub inne nabyte dotychczas w trakcie gry.


Uważam, że i tak naczytaliście się wystarczająco dużo spojlerów.
Kto jest słaby szybciej odpadnie i ostateczne rozstrzygnięcia nadejdą szybciej.
Bicie potforków macie już opanowane i teraz czas na 100% uruchomienie zwojów muskowych.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 08.07.2016

Kolejna rzecz.
Panowie Mroczni.
Wzięliście się za najtrudniejszą gildię i jak widać was to przerosło.
No chyba, że się mylę i dostanę dziś w waszych tematach poza biadoleniem jakieś rzetelne info, że jednak się mylę.
Najbardziej utrze mi nosa wasz dobry save z R3, który od większości innych już dostaliśmy.
Czekam z utęsknieniem ale niezbyt długo.


RE: GLADIATORZY - Kateyoshi - 08.07.2016

Do kiedy jest termin wysłania save z R3 ?


RE: GLADIATORZY - Memorius - 08.07.2016

Do kiedy szanowni Koledzy Gladiatorzy R> 3 i Panie Dota?


RE: GLADIATORZY - Memorius - 08.07.2016

No co nikt się nie wypowie? Cool


RE: GLADIATORZY - Kateyoshi - 08.07.2016

Ja czekam cały czas na propozycje.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 08.07.2016

To zamiast czekać to lepiej graj, bo jak pojawi się gardłowy termin to będziesz żałował każdej straconej minuty :/