Drużyna Spolszczenia
GLADIATORZY - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: GLADIATORZY (/showthread.php?tid=285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: GLADIATORZY - Wiśnia - 22.07.2016

(22.07.2016, 19:20:30)Memorius napisał(a): proszę nie dyskutować xD 
Haha ale ja uwielbiam dyskutować Język


RE: GLADIATORZY - Memorius - 24.07.2016

Jak tak czytam te różne zgłoszenia Tokena to odnoszę wrażenie że w większości wasze granie i waszych przeciwników, których już tu nie ma, było pobieżne a realny wkład w poprawienie detali mizerny.

To co ja teraz mam czekać aż Token pozamiata po was te wszystkie rzeczy i dopiero dać Premierę?


RE: GLADIATORZY - Token - 24.07.2016

Fakt. Często się dziwię, że dana rzecz nie była jeszcze zgłoszona. Wiadomo, że każdemu coś umknie, no ale...


RE: GLADIATORZY - Dota - 24.07.2016

Zgłaszałem masę różnych błędów. Nie wszystko da się wyłapać.
Np. ja tego problemu co Token z amuletem orkowego szamana nie miałem. Po prostu go zabiliśmy i od razu zgarnąłem z jego zwłok itemy. Skąd miałem wiedzieć, że tam jest błąd?


RE: GLADIATORZY - Token - 24.07.2016

O niezauważenie tego przecież nikt nikogo nie obwinia. Akurat Ty zrobiłeś dużo odnośnie poprawek.


RE: GLADIATORZY - Memorius - 24.07.2016

Amulet to nie błąd , to pewna niedogodność
Natomiast poza panem Dota to tu bylo sporo ludzi, sporo...

Wygląda na to , po przegranej Rootzkiego, że tylko rydzyk ma jeszcze jakieś szanse ukończyć grę w terminie.


RE: GLADIATORZY - Wiśnia - 25.07.2016

No niestety ale arena zbliża się już ku finałowi :D


RE: GLADIATORZY - Memorius - 26.07.2016

Został tylko rydzyk - aktualnie w R5


RE: GLADIATORZY - Memorius - 28.07.2016

Temat ten wewnętrznie zamknie Arenę i tu odbędzie się ostateczne rozstrzygnięcie.
Termin zamknięcia Areny pozostaje bez zmian.


RE: GLADIATORZY - Tituf - 28.07.2016

Mamy z Memo 7 wątków, które rozstrzygają o kolejności na Arenie... I teraz pytanie do Gladiatorów, na razie czysto teoretyczne, chcecie, aby grzebać głębiej jakby co, czy przyznawać miejsca ex aequo?!


RE: GLADIATORZY - Wiśnia - 28.07.2016

Po chwili namysłu uważam że ex aequo będzie najlepiej


RE: GLADIATORZY - Dota - 28.07.2016

Pewnie, że wolałbym ex aequo, ale ja nie mam szans wygrać, więc to chyba nie dziwne, że jestem za ta opcją. Język
Choć prawdą jest, że ex aequo byłoby fajne, jeżeli różnica między naszymi rozgrywkami to jakieś totalne detale. Będziemy mieć prawdopodobnie czwórkę tych co ukończyli, co i tak stawia nas wszystkich w niezłym świetle zważając na to, że zaczynało nas chyba 25.
Tak czy siak niech się wypowiedzą kandydaci do zwycięstwa i oni zadecydują.


RE: GLADIATORZY - Kateyoshi - 28.07.2016

Też jestem za ex aequo :>


RE: GLADIATORZY - Rootzky - 28.07.2016

Ja tam chociaż honorowo chcę ukończyć:) Mimo wszystko tak mała liczba finalistów, wygląda trochę słabo. Coś czuję, że po premierze będzie tu płacz i zgrzytanie zębów na forum:)


RE: GLADIATORZY - Tituf - 28.07.2016

Dobra, rydzyk zabije Ożywieńca i odpłynie, to będą wyniki i ich omówienie w tym temacie.