Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 17.06.2016

Nadal pozostało 15.
Finałowa walka zapewne obejmie 10 , no chyba że nastąpi Armageddon w Act III.
Na razie jednak do tego miejsca Gladiatorom daleko.
Rozkoszują się ciepłą, miłą i nie zanadto trudną lokacją Jarkendar....
na razie... Cool


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Milamber - 17.06.2016

Trochę nie czaję tego wątku, wygląda na zwykłe bicie piany :). Nikt spoza klubowiczów tak naprawdę nie wie co się dzieje, Memorius od czasu do czasu wstawia komenta (już pomijam w jakiej tonacji) kto odpada a rozbawiona gawiedź ma... No właśnie co ma? Zgadnąć kto wygra? Trochę to naciągane, prawda wpadnie post kto jak sobie radzi, ale cóż... Wolałbym sam to ocenić i wtedy wytypować faworyta :) a tak i nie dziwota, że temat dogorywa.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 18.06.2016

Czy ty kurwa uważasz,ze ja mam cały dzień siedzieć i pisać w tym temacie gdzie i kto zabił chrząszcza albo znalazł polną jagodę i co z tego wynika?
Dogorywa nie temat a forum jako środek komunikacji gdzie "rozbawiona gawiedź" przychodzi, przeczyta i pójdzie nie racząc się odezwać przez pór roku bytności na forum.
Zawodnicy też mają grać a nie was tu zabawiać.
To co w ramach dozwolonego uchylenia rąbka tajemnicy o grze mogą i chcą napisać to piszą w temacie Wrażenia.
Niejeden z tych , co tu się bezmyślnie gapią w monitor przez całe swoje internetowe życie nie napisał tyle liter, ile zawierają niektóre posty z tamtego tematu.
Ponadto widzowie tu niczego nie mają oceniać ani stawiać na faworytów.
To nie wyścigi konne na Służewcu.

Nie podoba ci się forma to nie czytaj.
Malkontent się znalazł. Relaks


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 18.06.2016

(17.06.2016, 23:05:50)Memorius napisał(a): Rozkoszują się ciepłą, miłą i nie zanadto trudną lokacją Jarkendar....
Lokalizacja bardzo fajna nie powiem :D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - quaterion94 - 18.06.2016

(18.06.2016, 06:27:04)Wiśnia napisał(a):
(17.06.2016, 23:05:50)Memorius napisał(a): Rozkoszują się ciepłą, miłą i nie zanadto trudną lokacją Jarkendar....
Lokalizacja bardzo fajna nie powiem :D

moją ulubioną lokacją w gothicu jest obóz na bagnie


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Milamber - 18.06.2016

Ha, ha, ha... to jak według ciebie wygląda teraz forum Memorius? Jak ci ktoś w dupę włazi (nawiązanie do tego posta w którym pisałeś, że komuś tam mama zabrała komputer a poplecznik ci przyklasną) to jest ok? Ktoś wyrazi inny pogląd to zaraz jest malkontentem i ma wypierdalać z forum jak mu się nie podoba treść xD? Nic dziwnego, że odszedłeś z themodders, nie mój cyrk nie moje małpy, wychodzę :). Widać inni też się na tobie poznali (Karwallo).


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dinozaur7 - 18.06.2016

To czemu nie zachowasz się jak Karwallo jak go tak chwalisz? Może jeszcze napisz że miał rację w tym co pisał chociaż nie masz pojęcia o co chodzi?


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 18.06.2016

ten Milamber to jakiś trol z TM?
pewnie tak

z TM odszedłem bo tak mi się podobało, zrobiłem to samo co dziesiątki innych ludzi zasłużonych w jakiś sposób dla moddingu przede mną 
odszedłem bez awantur i bez rozgłosu
jednak jak widać pewnej liczbie osób się nudzi i będzie łaziła za mną i za innymi dla samego łażenia
tak Milamber mam gdzieś poprawość polityczną - wypierdalaj, zajmij się czym pożytecznym i więcej tu nie przychodź


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 18.06.2016

Czy publika i klubowicze chcą krótki filmik bez większego montażu?


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 18.06.2016

Wrzucaj śmiało :>


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 18.06.2016

Postanowiłem zrobić to porządniej, więc wrzucę prawdopodobnie dopiero wieczorem, ale za to będzie lepsiejsze. :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 19.06.2016

odnalazł się rumiun ;) 

jak się okazuje zbugował się totalnie na własne życzenie pędząc do przodu i słusznie został usunięty z rozgrywki


dziś też z Areny zniknie kolejny zawodnik - przy czym najprawdopodobniej ujawnimy cały jego temat klubowy dla jasności powodów

:>

Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png] 



Adrian

Skromne info?
Niekoniecznie. Powody wyjaśni ujawniony publiczne obszerny końcowy fragment jego tematu z działu Klub!



przeczytasz go tu na forum

śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!



RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 19.06.2016

Łoooo...bomba! więcej takich akcji z ujawnianiem tematów :>


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 19.06.2016

temat już jest widoczny
temat - NIE dział

Arena za kulisami

Arena z kulisami to dział roboczy złożony aktualnie z 31 tematów podzielonych na dwie grupy.
Pierwsza grupa to tematy ogólne , w tym informacyjny WAŻNE INFO , temat Gladiatorzy dotyczący bieżących działań na Arenie, temat KONWENT , gdzie są rozstrzygane sprawy polityki i zmian w składzie  Areny oraz inne w tym offtopowy Troskliwe Rzułfiki czy specjalistyczny Kącik Podlizuszka.
Są tam też tematy dotyczące ewentualnych bugów, propozycji zmian i prowadzony na bieżąco Changelog wprowadzanych jeszcze zmian i poprawek. Są także tematy frakcji Gladiatorów.
Druga część to tematy indywidualne - każdy zawodnik ma własny temat gdzie może informować o postępach gry, zadawać pytania i prowadzić indywidualne dyskusje z rywalami.
Gdy Gladiator zostaje usunięty z Areny wraz z nim znika jego temat.
W dziale panuje porządek i przyjazna atmosfera co jest zasługą dobrodusznego czuwania nad wszystkim Ojca Wszystkich Narodów.
Obecnie w dziale jest ponad 2400 postów , przy czym w tematach typowo roboczych zbędne i przestarzałe posty są regularnie usuwane.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 21.06.2016

Jakieś nowe wieści z areny? :)