Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 21.06.2016

Ostatnio tylu gladiatorów zdechło, że pewnie Memzar nie rzuci w najbliższym czasie, bez grubszego powodu, nikogo na pożarcie.
Mam nadzieję. :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 22.06.2016

No cóż.
Zostali gracze DOBRZY i idą do przodu jednak zaczynają nieco kozaczyć i wysnuwać wniosek , że jest "łatwo".
Czy jest łatwo okaże się za jakiś czas przy weryfikacji save na pewnym zbliżającym się etapie gry.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 22.06.2016

Ja mówiłem tylko, że jest łatwo jeśli chodzi o walkę z mobami i nic po za tym, więc nie przeinaczaj naszych wypowiedzi. ;)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 22.06.2016

No właśnie. Po czym Tituf napisał, że będzie trudniej, więc się zainteresowaliśmy.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 22.06.2016

Nie jest łatwo z mobami.
Po prostu dobrze zbudowaliście postać, co jednak nadal nic nie znaczy ;)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 22.06.2016

I tu się zgadzamy. Łatwo na pewno nie jest, takie słowo na żadnej płaszczyźnie do Przeznaczenia nie pasuje.

Racja. Bo to ciągle Gothic. I to jest piękne.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 22.06.2016

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, nie ważne o ile hp zwiększycie potworą, one wciąż będą łatwe do pokonania przez znane nam już animacje z G2NK, gorzej ze stadem wilków i wargami na początku które atakują w grupie.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 22.06.2016

I te da się wyciągać pojedynczo. :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 22.06.2016

Jak są niemal obok siebie to nie da rady chyba? Język


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 22.06.2016

Da radę. :)
Nagrać film o tym? :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 22.06.2016

Nagraj :> :> :>


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - quaterion94 - 22.06.2016

(22.06.2016, 16:42:26)GothicForever napisał(a): Nagraj :> :> :>

z orkami trzeba się narobić w górniczej dolinie żeby je wyciągać pojedyńczo


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 22.06.2016

Właśnie nie. Orków dużo, dużo łatwiej się wyciąga pojedynczo niż wargi czy wilki.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Rootzky - 22.06.2016

Orki to najprostszy przeciwnik w grze:) Nie wiem jak z broniami dwuręcznymi, ale z jednoręcznymi wystarczy miecz o zasięgu przynajmniej 100, i można zabić bez większego problemu 3-4 orki elity naraz, nawet mnie nie trafią ani razu.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 22.06.2016

Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png] 

Wspominałem, że Filavandrel miał tam zmianę operatora internetu i miało to potrwac kilka dni.
Tymczasem minęło już dwa tygodnie, a tu ani widu ani słychu.
Zostaje w związku z tym WYKLUCZONY z Areny, bo dane o nim wskazują, że nie żyje samotnie na bezludnej wyspie.
Do niedzieli włącznie do godziny 20.00 ma czas aby się pojawić.
Gdy to nie nastąpi - definitywny walkower i żegna także Klub, gdzie na razie warunkowo ma dostęp.
Dostęp został dla niego zachowany ponieważ uznaliśmy, że gdy przedstawi jasną historię gry w międzyczasie może, podkreślam MOŻE ale nie musi, zostać przywrócony do gry na Arenie.
Decyzja ta zostanie podjęta przez samych Gladiatorów na specjlanym posiedzeniu Konwentu.

Przypominam ,czekamy TYLKO do godziny 20..00  w niedzielę.


Filavandrel

?????


pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!