Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 23.06.2016

Dota! Hmm - nie grasz...



RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 23.06.2016

Dzięki!
Moje nowe relacje z gry już poleciały do odpowiedniego tematu, więc zapraszam do przeczytania. :)
Tymczasem lecę zabierać się za obiecany filmik. :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 23.06.2016

Panie i Panowie :exclamation:

Dooootaaaaaa  w Półfinale Miś 

Tak jest, pierwszy Gladiator w PÓŁFINALE :>

Gratulacje i oczywiście czekamy na następnych! 


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Hosni - 24.06.2016

Przykro mi, lecz oznajmiam że muszę rzucić gladiatorską tarczę i miecz w kąt i opuścić arenę.
Nie mam teraz tyle czasu na grę ile miałem miesiąc temu, w dodatku całe te z góry ustalone terminy dochodzenia do określonych momentów nie służą dobrze na moją chęć do gry.
Było całkiem fajnie, nie powiem że nie.
Na moda warto czekać, ale niech inni gladiatorzy wyciskają soki z tej produkcji.
Ponad 50 godzin i nie miałem absolutnie żadnych problemów ze znikającymi postaciami więc nie wiem już czy to ludzie oszukują czy mój komp jest "specjalny".
Chciałbym życzyć powodzenia Chesterowi i Docie w dojściu do finału.
Pa pa! :>
Ps. W klubie mógłbym zostać, chyba że to niemożliwe.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 24.06.2016

Ja nigdzie się nie wybieram zamierzam to wygrać nie zważając na to czy mam szanse czy nie ! :D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 24.06.2016

No, my tu z Wiśnią i Dinozaurem7 będziemy cisnąć. ;)
I to wcale nie jeden kosztem drugiego, prawda panowie? :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dinozaur7 - 24.06.2016

Prawda! :>


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 24.06.2016

No oczywiście Docia gramy dalej razem i na koniec z uśmiechem na twarzy pogratuluję zwycięzcy i podziękuję za miłą grę. :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Hosni - 24.06.2016

A zostanę, nie ucieknę na sybir.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 24.06.2016

Czyli jak to mówią"wszystko idzie zgodnie  z planem".... wszystko przewidziałem ,nic mnie nie dziwi.
Jutro po południu nastąpi uporządkowanie Areny.
Staram się być bezstronny, ale chyba powoli widzę jak wyłania się kilku Liderów.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 25.06.2016

Źle się dzieje, ale jak czytam, że klubowicze dostają opierdziel za to, że wciskają "Esc" po ukazaniu całej linijki dialogowej to moim zdaniem nie macie racji akurat w tej kwestii.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 25.06.2016

Źle się działo. Zobaczymy jak to się skończy. Zachodzi możliwość, że ja jutro też wypadnę z areny, a zarazem i z całego forum. Wszystko zależy od pana Memoriusa.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 25.06.2016

(25.06.2016, 00:08:16)Dota napisał(a): Źle się działo. Zobaczymy jak to się skończy. Zachodzi możliwość, że ja jutro też wypadnę z areny, a zarazem i z całego forum. Wszystko zależy od pana Memoriusa.

Dlaczego? bo skipujesz dialogi po wysłuchaniu rozmowy? bez przesady...


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 25.06.2016

Nie o to chodzi. Mam nadzieję, że jeżeli wypadnę, to mój temat zostanie upubliczniony, żeby każdy mógł zobaczyć i sam ocenić o co poszło.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 25.06.2016

Nie, tu chodzi o sposób wypowiedzi.
Oburzenie i rzucanie kurwami bo jakieś dwie linijki nie zgadzają się w tekście pisanym z tym co było w dubbingu i przez to okazuje się, że postać jest nie tam gdzie niby należało jej szukać w G2 NK.
No może się i i pomyliłem w numeracji nowej i co z tego?
Czy to powód do awantur?
Można bylo napisać- coś mi nie gra z dialogami - piszą co innego, a gada co innego i ten NPC nie jest tam gdzie naprowadza dialog mówiony.
Ale lepiej napisać tekst gdzie kurwa jest słowem wiodącym i tworzyć mit jakiegoś ucisku i terroru.

I ten podtekst - o jutro już nie będę grał bo mnie wyrzuci za to,że nie tańczę jak mi zagra.
Jak okaże się marnym graczem to sam wyleci bez niczyjej pomocy.
A okaże się to już niedługo przy kolejnej weryfikacji.

Ja owszem, jestem otwarty i wyluzowany, ale KOLEGÓW wśród Kubowiczów nie mam.