Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 26.06.2016

(25.06.2016, 18:55:08)Memorius napisał(a): Dziś to, że wszedł w Rozdział 3 zgłosił Askarnoth

procedura weryfikacyjna będzie taka sama jak w przypadku Dota, po przedstawieniu save Titufowi.

A co z tym gladiatorem?


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 26.06.2016

Czekamy na save na ten moment.

DWIE WAŻNE INFORMACJE

Arenę opuścił Filavandrel, który się ostatecznie nie odezwał i został wykluczony zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Niestety także chesterking nie będzie już walczył na naszej Arenie.
W tym jednak przypadku zadziały obiektywne trudności techniczne, które nie są z jego winy, a uratować dotychczasowej gry się u niego niestety nie da.
Zacznie od początku, pozostanie w Klubie jako Gracz Honorowy, ale już poza oficjalną rywalizacją.
Szkoda, bo był to jeden z Gladiatorów, którego widziałem od początku w gronie faworytów.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Zertin - 27.06.2016

:'( FILAVANDREL  Już nie gra. Szkoda. :'( Został mi tylko jeden faworyt. Wiśnia LICZĘ NA CIEBIE Piwko


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 27.06.2016

[Obrazek: wTBmGzz.jpg]

Miś 
Zapis poszedł do Titufa, a ja jutro wstawię w odpowiednim temacie kolejną partię wrażeń, tym razem z trzeciego rozdziału, który był zdecydowanie najciekawszy jak dotąd! Momentami to sobie mówiłem: "Jeszcze tylko ta jedna misja i wyłączam.", a koniec końców siedziałem potem jeszcze następne godziny, bo dostawałem kolejne questy, których nie mogłem sobie podarować, będąc ciekawym co się stanie dalej. Język
Liczę na to, że następne rozdziały, to już mnie w ogóle rozjebią na łopatki i wcisną do fotela tak, że nie będę mógł wstać. :>
Oczywiście trzymajcie kciuki za to, żebym pozostał na arenie! :)
Pozdrawiam, Docia <3


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 27.06.2016

Potwierdzone info.. Nie dało się go wysłać do spania :D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 27.06.2016

(27.06.2016, 20:59:45)Dota napisał(a): Oczywiście trzymajcie kciuki za to, żebym pozostał na arenie! :)
Pozdrawiam, Docia <3

Skromniś... idzie jak burza - nadal na Arenie! OK


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 27.06.2016

Dooooootaaaaaaaaaaa  :exclamation:
Nadal na Arenie tym razem już w R4.
:brawo:


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 27.06.2016

(27.06.2016, 13:26:12)Zertin napisał(a): :'( FILAVANDREL  Już nie gra. Szkoda. :'( Został mi tylko jeden faworyt. Wiśnia LICZĘ NA CIEBIE Piwko

Dzięki, dzięki dam z siebie wszystko :D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 27.06.2016

Weryfikacja save Askarnoha wskazała, że niestety walkę na Arenie przegrał.
Jednak nie da się dobrze rozegrać tego wszystkiego w 60 h i być w R4...


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 27.06.2016

Niektórzy mają więcej w pierwszym rozdziale  xD


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 27.06.2016

Dota ma obecnie nieco ponad 150 h jak wiadomo.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - AhnBael - 27.06.2016

Ładny wynik.
Ile godzin wyszło w testach wersji testowych przejście całej gry?


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 27.06.2016

Testy gildyjne nie były do końca miarodajne.
W końcu testerzy mieli orientację bieżącą w przebiegu zadań więc grali czasem po prostu po sznurku.
Tu jest przykład zawodnika grającego praktycznie bez żadnych podpowiedzi.

Wygląda na to, że przekroczy 200 h.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - AhnBael - 27.06.2016

Czyli Przeznaczenie zapiszę się w czołówce trzech największych modów, jakie powstały :D
Tuż obok Returninga i Odysei.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Arszenik - 28.06.2016

Ja tam wolę moda trochę krótszego ale interesującego. Dobre opinie grających przeważają nad tymi złymi i przeznaczenie zapowiada się nieźle.