Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 28.06.2016

Opinii jest bardzo mało w porównaniu do wątków/przedmiotów/npc itd. Ja mogę śmiało powiedzieć jako jeden z gladiatorów, że modyfikacja jest na bardzo wysokim poziomie. Poziom trudności jak to memorius raz powiedział nie jest wykokszony bo to jest modyfikacja dla młodych odbiorców. Co nie zmienia faktu, że trzeba w grze myśleć :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 28.06.2016

Łatwo nie jest nawet wyjadaczom. Według mnie poziom trudności jest świetnie dobrany, choć osoby niedoświadczone niestety mogą sobie nie poradzić. Ale taka kolej rzeczy, najpierw trzeba nabrać umiejętności w oryginalnej wersji, a dopiero potem brać się za takie cacka  ;)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 28.06.2016

Cytat:bo to jest modyfikacja dla młodych odbiorców.

to odnosi się głownie do tego, że gra jest pozbawiona wulgaryzmów językowych jakich na co dzień młodzi gracze używają w domu, szkole zagrodzie i na ławce przed blokiem
zawiera liczne aspekty wychowawcze pokazując,  że poza kurwa i wypierdalaj sa także inne słowa, których znaczenie można sobie w wolnej chwili wygoglować xD
ale seks i przemoc jest czy dozwolone od lat 12 Cycki :/

Aktualnie najdalej zaszedł Dota i buszuje w R4.
Czekamy na save dla R3 od innych Gladiatorów.

Tymczasem burzliwe dyskusje wywołało od kilku dni tzw "znikanie postaci" w grze.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Jastrząb - 29.06.2016

Brawo Dota  :brawo:  Daleko zaszedłeś.Od początku Ci kibicowałem.Ma nadzieje że wygrasz.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 29.06.2016

W R4 wszedł także Dinozaur7 OK

Jeszcze dziś jego save zostanie poddane kolejnej weryfikacji

Panie i Panowie :!:

Dinooooozaaaaur  :!: 


zweryfikowany pozytywnie i gra dalej
:brawo: :brawo: :brawo:


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - LLares111 - 29.06.2016

Jak tak dalej pójdzie to do połowy lipca wszyscy skończą swoje rozgrywki i arena się zakończy :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 29.06.2016

Chyba jednak tak nie będzie.
To wynika z samego czasu gry potrzebnego do dojścia do R4.
Być może Gladiatorzy ujawnią tu swoje aktualne czasy...


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 29.06.2016

[Obrazek: BWZ3i5A.png]


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 29.06.2016

Dota poszalał :D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - TaKeoo0 - 30.06.2016

Już nie mogę się doczekać takiego tekstu: Ten i ten skończył właśnie grę i dzięki tym osobom będziecie mogli zagrać wszyscy za kilka dni...., czekam i doczekać się nie mogę ;)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 30.06.2016

Dota, 89 dzień na tyle godzin gry? To ja mam ponad 100 już grubo przy 70h ;p


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 30.06.2016

Obaj przesadzacie... Mija 30 dzień klubowej gry i tyle powinniście mieć w statystykach!


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 30.06.2016

Ja gram tak, że śpię realistycznie. Czyli tylko jak jest noc. Ewentualnie w dzień jeżeli całą nockę zarwałem na jakąś eksplorację albo coś.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - LLares111 - 30.06.2016

Który rozdział wydaje Wam się najciekawszy, jak do tej pory? I gra ktoś z Was magiem w mrocznych? Jakie wrażenia? :)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 30.06.2016

Ja gram najemnikiem i jak dotąd najciekawszy rozdział to był rozdział trzeci, ale dopiero wlazłem do czwartego, więc możliwe, że ten będzie jeszcze lepszy. :)