Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 10.07.2016

Ta arena ma ociekać krwią i budzić emocje, a nie być świadkiem słownych utarczek gladiatorów z procą w rączce schowanych za płotkiem.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 10.07.2016

Kaj ? Do Pszczyny ? :D

Dota pokazuje tylko, że chce bardzo chce wrócić na Tarczy do swojej ITAKI !


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 10.07.2016

Trzeba do 10k dospamować. Język


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 10.07.2016

To wcale nie jest zaplanowane :p


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 11.07.2016

Tymczasem na Arenie zakulisowo dzieją się ciekawe rzeczy - wzajemne oskarżenia , ostre dyskusje pomiędzy Gladiatorami, zastanawiające wypowiedzi co niektórych....
gra powoli idzie do przodu , z naciskiem na POWOLI

nastąpiła jedna niezwykle istotna zmiana - obecnie Dyrektorem Areny został desti2 , który wraz z Titufem jako Głównym Sędzią Technicznym doprowadzą całe przedsięwzięcie do Szczęśliwego Zakończenia.
Ja skromnie zajmę się jako Widz i Komentator z Kulis konsumpcją piwa i chipsów obserwując z dystansu nadciągające w żółwim tempie Wielkie Rozstrzygnięcie.
Piwko Relaks


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 11.07.2016

(11.07.2016, 19:36:00)Memorius napisał(a): zastanawiające wypowiedzi co niektórych....

Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że chodzi o mnie, ponieważ przyznałem się do tego, że ominąłem na kodach niezwykle czasochłonny etap gry polegający na losowym przełączaniu trzech dźwigni. Zostałem za to mocno zbesztany przez co poniektórych.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - desti2 - 11.07.2016

będzie cudownie ;]


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 11.07.2016

fcale nie, bo chodzi o Rootzkiego, który jednak w Opiniach dla graczy jakoś się nie kwapi tego powtórzyć.


tymczasem nie tylko Pan Dota ale i Dinozaur zapomnieli, że Przeznaczenie to rozgrywka rozwinięta wszerz
drobiazgowa analiza zestawu wykonanych przez nich zadań prowadzi do szokujących wniosków Cool


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 11.07.2016

Cytat:...czasochłonny etap gry polegający na losowym przełączaniu trzech dźwigni.

tylko sprostuję, że nie ma takich pułapek, tzn jak ktoś zna kombinację to jest ona stała
na nasz los gra już nie wpływa - tylko my sami


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 11.07.2016

(11.07.2016, 22:14:13)Tituf napisał(a):
Cytat:...czasochłonny etap gry polegający na losowym przełączaniu trzech dźwigni.

tylko sprostuję, że nie ma takich pułapek, tzn jak ktoś zna kombinację to jest ona stała
na nasz los gra już nie wpływa - tylko my sami

Źle to ująłem.
Chodziło mi o to, że od szczęścia zależy to, czy użyjemy dźwigni w odpowiedniej kolejności za piątym razem, czy za pięćdziesiątym.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - desti2 - 11.07.2016

Mówiąc krotko mamy dwóch oszustów w tym jednego co gra w innego moda niz inni sadzac po wypowiedziach


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 11.07.2016

(11.07.2016, 22:26:48)desti2 napisał(a): Mówiąc krotko mamy dwóch oszustów w tym jednego co gra w innego moda niz inni sadzac po wypowiedziach

Oszustów jest znacznie więcej, tylko nie wszyscy się do tego przyznają. Zresztą po za mną się nikt nie przyznał, więc nie wiem skąd dwóch.
I tak śmieszniejsza jest hipokryzja tych, którzy są pierwsi w kolejce do od oceny postępowania "oszustów".


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Token - 11.07.2016

(11.07.2016, 22:15:35)Dota napisał(a):
(11.07.2016, 22:14:13)Tituf napisał(a):
Cytat:...czasochłonny etap gry polegający na losowym przełączaniu trzech dźwigni.

tylko sprostuję, że nie ma takich pułapek, tzn jak ktoś zna kombinację to jest ona stała
na nasz los gra już nie wpływa - tylko my sami

Źle to ująłem.
Chodziło mi o to, że od szczęścia zależy to, czy użyjemy dźwigni w odpowiedniej kolejności za piątym razem, czy za pięćdziesiątym.
Dopytam dla pewności. Czy jest jakaś logiczna przesłanka, dla której odpowiednia kolejność jest taka, a nie inna? Czy to zupełny przypadek? Niech się twórcy wypowiedzą.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 11.07.2016

(11.07.2016, 22:30:13)Token napisał(a): Czy jest jakaś logiczna przesłanka, dla której odpowiednia kolejność jest taka, a nie inna? Czy to zupełny przypadek? Niech się twórcy wypowiedzą.

Ja nie znalazłem, choć mogłem coś przegapić. Jeśli tak było, to wybaczam tym, którzy tak mnie dissują. xd
Również jestem ciekawy odpowiedzi na to pytanie.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 11.07.2016

Cytat:I tak śmieszniejsza jest hipokryzja tych, którzy są pierwsi w kolejce do od oceny postępowania "oszustów".

uuuu tu pewnie będzie riposta pewnego Gladiatora
aż se więcej chipsów przygotuję Relaks



ale na Arenie trzeba twardym być i prowadzanie się za rączki już się chyab skończyło

kto wygra?
pojęcia nie mam, zwłaszcza po ostatniej analizie save tych najbardziej w przodzie
poważnie, zaczyna mnie to intrygować :!: