Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 20.07.2016

Cytat:cholernie mnie ciekawi czy i co pominąłem w R5

nie no, weś Facepalm

napiszę to samo co napisałem w sb
nie spodziewałem się takich emocji na koniec

jestem niezmiernie ciekaw save Dinozaura teraz


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Zertin - 20.07.2016

Witam.
Czy mogę zrobić trailer Gothic 2 przeznaczenie ? Tylko potrzebuje 10 scenek 5 sekundowych. Czy jacyś klubowicze mogliby zrobić takie scenki? Scenki mogą być różne na przykład: walki, Rozmowy albo poprostu jakiegoś spacerku.

Edit: i 2 scenki 30 sekundowe. Ale takie wykonane na kodach. Żeby klawiszem f6 przelecieć się po nowych lokacjach i nowych terenach.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 21.07.2016

Wstępnie "trailer" jest gotowy. Ale zajmie się tym prawdopodobnie ktoś z klubowiczów ewe. ktoś z teamu.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Zertin - 21.07.2016

Ja tam jak chce to pomagam twórcom modów. Po prostu mam wene na teailer ale muaiałem sie zapytac o to jakiegoś twórcy jakiegoś moda. Wybrałem przeznaczenie bo najwięcej o nim wiem i mniej więcej napisy mi wyjdą.
Jak twórca się nie zgodzi to nie. Ja się Nie narzucam tylko oferuje pomoc przy trajleru. Chciałem pomóc przy modzie ale wtedy nie miałem jak zagrać zagrać moda i N miałem jak grać. Pozdrawiam (przepraszam za ortografię, piszę na telefonie)


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 21.07.2016

Być może uda Ci się dogadać z kimś z teamu :) W końcu kto pyta nie błądzi :>


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 21.07.2016

Do krótkiego filmiku przymierza się Dota. Znamy jego umiejętności, a podejrzewam, że jeszcze wszystkiego nie pokazał i będzie chciał to udowodnić. Jego clipy robią furorę na forum...


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 21.07.2016

Aktualnie rozpracowuję programy do nagrywania. Szukam działających piratów. Język
Sony Vegasa sobie chyba też pobiorę, bo w Movie Makerze się idzie obsrać.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 21.07.2016

(21.07.2016, 09:43:24)Tituf napisał(a): Do krótkiego filmiku przymierza się Dota. Znamy jego umiejętności, a podejrzewam, że jeszcze wszystkiego nie pokazał i będzie chciał to udowodnić. Jego clipy robią furorę na forum...

Tak to prawda jego filmiki są bardzo fajne, więc nie zdziwie się jak zrobi coś naprawdę dobrego takiego że nam wszystkim kopara opadnie, w każdym bądź razie życzę powodzenia


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 21.07.2016

Aktualnie chujowo mi idzie. Mam spore problemy z komputerem, który nie daje sobie rady z grą i nagrywaniem w przyzwoitej jakości jednocześnie. Mam jednak plan jak to obejść. Jak wrócę do domu, to zainstaluję Gothica na PC, a tam mi fraps daje radę i do tego mam Windows 7, więc nie ma też problemu ze sterowaniem kamerą.
Wstępnie planuję zrobić to do końca niedzieli, bo potem mogę nie mieć już czasu.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 21.07.2016

Do IV R w 'mrocznym nastroju' dotarł rydzyk211!!!


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Kateyoshi - 21.07.2016

Jeszcze 9 dni na IV/V/VI R !


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Tituf - 21.07.2016

Dinozaur7 na Irdorath! Gra dalej!


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 21.07.2016

oczywiście Diiiiinooooozauuuur   :!: 

w Finale - gratulacje  :brawo: :brawo:

Dinozaur7 ukończył G2 P i poznał swoje Przeznaczenie. :!:
Osiągnął wyborny, znakomity rezultat. :brawo: :brawo: :brawo:

Moralnie może się czuć zwycięzcą, ale jaką lokatę zajmie i czy wygra Arenę?
Na odpowiedzi na te pytania jest jeszcze za wcześnie, bo rozgrywka toczy się nadal.

Pozostało jeszcze w Challenge 10 - dniowym trzech zawodników
Zagłoba25
rydzyk11
Rootzky

ONLY THE STRONG SURVIVE !


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - marcink2 - 22.07.2016

kibicuje z ukrycia Rootzky mam nadziej ze mnie nie zawiedzie
Pozdrawiam


RE: Dinozaur7 - PALADYN - UKOŃCZYŁ G2P - Dinozaur7 - 25.07.2016

Proszę bardzo. Nie są imponujące bo nie było potrzeby by takie były.  xD

[Obrazek: 44c837009052a965.png]