Drużyna Spolszczenia
THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! (/showthread.php?tid=286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - AhnBael - 08.06.2016

We wszystkich. To długi wątek i jest nie tylko związany z cmentarzami.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Adrian - 08.06.2016

Co do Gora nie powiedziałbym że jest bardzo pomocny bo ma mnóstwo HP i prawie wgl obrony , jeśli chce się z nim coś upolować trzeba go faszerować miksturkami


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dinozaur7 - 08.06.2016

Co do Gora. Jest pomocny na początek gry bo pomaga z bandytami i jakimiś grupkami potworów. Potem mi się nie chcę z nim chodzić.

Paladyn: Na razie jest przyjemnie. Poprawiony Design zbroi cieszy oko a nowe zadania które dostałem były całkiem interesujące.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 08.06.2016

Ktoś pisał na niejawnym chyba, że gra bez Gora bo to zbytnie ułatwienie i szacun dla niego w mojej opinii, bo też wyszedłem z takiego założenia i nie korzystam z jego pomocy.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - AhnBael - 08.06.2016

Za jego pomocą kryje się fabuła w dalszej części gry.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Dota - 08.06.2016

Ale chodzić z nim nie trzeba by ruszyć jego wątek, po prostu warto czasami go odwiedzać. To, mam nadzieję, uspokoi tych, którzy lubią sami sobie wyznaczać ścieżkę i dodatkowe utrudnienia w grze.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 08.06.2016

Dzięki Gorowi można uzyskać kilka dodatkowych zadań związanych z rzepą.

Ponadto powiem, że bardzo dobrze poczyna sobie Wiśnia. OK

IMO to jeden z nowych faworytów, który dosyć niespodziewanie wyskoczył z grupy głównej, tłukącej się na obrzeżach Najważniejszych Wydarzeń.

Krótki komunikat.

Gladiatorzy grają coraz gorzej.
Gdy skończyły się zadania z przynoszeniem rzepy i trzeba trochę pogłówkować nad przełącznikami, albo przeczytać zdobyty dokument by dostać ukryte zadanie to Gladiatorzy już sobie nie radzą.
Ponadto afera goni aferę, choć może to tylko burze w szklance wody.

Jutro sielanka tygodnia zostanie zakłócona eliminacją jawną, choć niewykluczone jest także karne losowanie z Kapelusza spośród tych, którzy się słabo starają Ku Chwale Sprawiedliwości i Imperatora.

Tyle.

Relaks


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 11.06.2016

(08.06.2016, 20:43:46)Memorius napisał(a): Dzięki Gorowi można uzyskać kilka dodatkowych zadań związanych z rzepą.

Ponadto powiem, że bardzo dobrze poczyna sobie Wiśnia. OK

IMO to jeden z nowych faworytów, który dosyć niespodziewanie wyskoczył z grupy głównej, tłukącej się na obrzeżach Najważniejszych Wydarzeń.

Dopiero teraz to zauważyłem dziękuję bardzo za słowa otuchy, przynajmniej wiem że moje starania dają efekty


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 11.06.2016

Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png] 

Walka na Arenie trwa cały czas, a brak info nie oznacza, że nic się nie dzieje.
Wyraźnie zaznacza się grupa mocnych zawodników, którzy w obliczu narastającego poziomu trudności zadań i walk radzi sobie bardzo dobrze.
Niestety sa także Gladiatorzy mało zaradni i mało elastyczni.
Ci zaczynają mieć problemy.


Problemów nie ma już natomiast Sztejer, którego w głosowaniu tajnym Gladiatorzy usunęli z Areny.

Sztejer


Nadal wielu Gladiatorów jest w Rozdziale 1 , mając na liczniku po kilkadziesiąt godzin gry.

Poza Magiem Wody wybrane już zostały wszystkie gildie.



jeśli chcesz wiedzieć więcej


pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!



RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Zertin - 12.06.2016

Zaledwie parę dni mnie nie było, a już tyle postów i nawet ktoś został usunięty z klubowiczów. Widocznie Przeznaczenie nie będzie takim zwykłym modem, którego będzie można przejść bez trudu.

# Wiśnia dobrze sobie radzi widząc po jego wyrużnieniu przez MEMORIUSA.

(05.06.2016, 09:36:27)GothicForever napisał(a): Ja myślę, że zwycięzcami areny zostaną: quaterion94, Polo, Dota i Filavandrel

Ja bym tam dodał jeszcze Wiśnie.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Wiśnia - 12.06.2016

Ukończyłem 1 rozdiał i dołączyłem do myśliwych no cóż moi czekający na premiere forumowicze osiagniecie 18 lvl bez gildii i wykonanie wszystkich zadań w 1 R zajeło mi ponad 53 godziny a w moim dzienniku naliczyłem aż 150 zadań! Wiec jest na co czekczekać, i czuję wielką radość i wdzięczność że mogę już teraz zagrać w tego epickiego moda. Mogę śmiało stwierdzić że chyba w żadnego innego moda nie grało mi się tak dobrze a dopiero zacząłem 2 R. Czas przekonać sie jakie Przenaczenie mnie czeka dalej. Opinią na temat rozgrywki i gildii myśliwych napewno wam jeszczę napiszę jak poznam lepiej ich historię.
Pozdrawiam
Wiśnia

(12.06.2016, 00:05:11)Zertin napisał(a):
(05.06.2016, 09:36:27)GothicForever napisał(a): Ja myślę, że zwycięzcami areny zostaną: quaterion94, Polo, Dota i Filavandrel

Ja bym tam dodał jeszcze Wiśnie.

Dziękuję za wiarę we mnie bądź pewien ze mnie to motywuje nie zawiodę cię i wygram! ;D


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 13.06.2016

KOMUNIKAT

w tym tygodniu nie będzie dla Gladiatorów ŻADNYCH Pomocnych Dłoni ze strony Rozjemców, ponadto wyeliminowanych zostanie dwóch zawodników w jawnym głosowaniu Konwentu Gladiatorów.

Gracze wchodzą w coraz trudniejsze etapy gry i pora Gimnastykę Artystyczną zamienić na prawdziwą Gladiators Battle.

Będzie ciekawie, zapewniam.


jeśli chcesz wiedzieć więcej


pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!


dygresja

w większości bardzo słabo spisują się ludzie z pozyskani z fejsbuczka :nie:

no cóż, jaka platforma tacy gracze...

zresztą bodajże Simon zwrócił na to kiedyś wcześniej uwagę w innym temacie

KOMUNIKAT

Info z ostatniej chwili :exclamation:
Usunięty został Szaki33 za odmowę udokumentowania niejasnych postępów w rozwoju postaci.


Szaki33




pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!



RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Simon - 13.06.2016

(13.06.2016, 18:42:01)Memorius napisał(a): dygresja

w większości bardzo słabo spisują się ludzie z pozyskani z fejsbuczka :nie:

no cóż, jaka platforma tacy gracze...

zresztą bodajże Simon zwrócił na to kiedyś wcześniej uwagę w innym temacie

Chciałbym, żeby prawda wyglądała inaczej, ale to było po prostu oczywiste.


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - Memorius - 13.06.2016

najnowszy "wylot" jeszcze to potwierdza, ponadto chyba popłakał się rumiun, ale to jeszcze niesprawdzone info


RE: THE ELECTRIC CIRCUS ARENA! - GothicForever - 14.06.2016

A dużo zostało jeszcze ludzi w klubie z FB?