Drużyna Spolszczenia
Magia i Runy - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Magia i Runy (/showthread.php?tid=338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Magia i Runy - Capitan1234 - 02.05.2017

Dawno tu nie zaglądałem ale teraz to mam zagłostkę bo nie widzę runy teleportacyjnej na beczce w górniczej dolinie można ją znaleźć gdzie indziej jakieś wskazówki jak ją zdobyć?


RE: Magia i Runy - syngromu88 - 03.06.2017

Ja chciałem tutaj zapytać o runy leczenia
Magowie ognia zawsze mieli, teraz w księgach nie ma.
W NK runę leczenia średnich lub ciężkich ran można było znaleźć w Jarkendarze w kopalnii pełnej pełzaczy.
Należało tam stoczyć walkę z 1 lub 2 Pełzaczami Wojownikami.

A jak to wygląda w Przeznaczeniu?


RE: Magia i Runy - Memorius - 03.06.2017

Run leczenia uczy tylko Taran, a znaleźć żadnej gotowej nie można.


RE: Magia i Runy - Klimek - 03.06.2017

Mozna kupic


RE: Magia i Runy - Memorius - 03.06.2017

Runę leczenia?
Niby u kogo?


RE: Magia i Runy - Klimek - 03.06.2017

U takiego jednego, co go z klątwy ratujemy Troll


RE: Magia i Runy - Memorius - 03.06.2017

Stety-Niestety to prawda.
Usunę tę możliwość.


RE: Magia i Runy - Klimek - 03.06.2017

Szkoda Smutny :/

Moglem nie mowic Lol


RE: Magia i Runy - syngromu88 - 05.06.2017

Taran?
Co to za kolo?


RE: Magia i Runy - Jonxx - 05.06.2017

Znajdziesz go w GD, w Leśnym Obozie.


RE: Magia i Runy - Klimek - 14.07.2017

(14.07.2017, 12:58:11)SparrowJacek napisał(a): Mój wojownik mroczny będzie używał wszystkiego, broni, łuków i magii by poradzić sobie z wrogami. Z zaklęć 1 poziomu powiem wam, ze doskonały jest korzeń, walka z jego pomocą jest wielkim ułatwieniem.
 Jeśli o magię chodzi to ja osobiście podczas rozgrywki Mrocznym Wojownikiem za bardzo z niej nie korzystałem. Z run korzystałem ze starzenia, leczenia oraz tworzenia golema - ten ostatni czar to już mega ułatwienie w rozgrywce. Starzenie przydawało się do walki z pojedynczymi silnymi wrogami, fajny jest efekt paraliżu na oponencie, dzięki czemu jakiś zagubiony ork-elita nie stanowi problemu. Wystarczy tylko skradanie :>
Zrobiłem sobie też runę zniszczenia ożywieńców, ale jak się okazało nie sprawdziła się kompletnie. Wymaga zbyt dużo many, przez co nie nadawała się na hordy umarlaków i wolałem korzystać ze zwojów, których generalnie nie brakuje


RE: Magia i Runy - SparrowJacek - 14.07.2017

Starzenie idzie na następny ogień, jeśli chodzi o testowanie efektów zaklęć mrocznych. Nie mam niestety póki co PN żeby wszystko sprawdzić, a potem sadze, ze taka krwawa ofiara np się juz nie sprawdzi. Ale na tyle prosto się gra z moim buildem, ze kradzież energii, czy przyzwanie zebacza z wielka chęcią nawet dla klimatu wyprobuje. Zniszczenie ozywienca odpada, luk wygnania jest dużo bardziej poreczny.

Mam wielką rozkminę. Czy patch 1.2 spowodował duże zmiany w magii mrocznych? Wyczytałem gdzieś na forum, że starzenie działa tylko gdy postać nie biegnie w naszą stronę, więc fajnie się skradać do tego zaklęcia. Tymczasem biegam po GD i gdy widzę orka elitę na mnie szarżującego to mogę zaklęcie rzucić. Spowalnia go i powoduje, że ma mało obrony, ale jak dostanie raz z łuku to znów może biegać, choć pancerz dalej ma osłabiony.


RE: Magia i Runy - Memorius - 18.07.2017

(18.07.2017, 17:07:14)SparrowJacek napisał(a): Czy patch 1.2 spowodował duże zmiany w magii mrocznych?
nie bardzo wiem o jakim patchu mówisz, bo takiego nigdy nie było

uwagi o skradaniu odnosiły się do zaklęcia Kradzież Energii a nie do Starzenia
Starzenie spowalnia z dystansu 1000 klików istotę śmiertelna do chodu oraz zabiera 50% siły i 50% HP i nie ma nic wspólnego z osłabieniem pancerza
orkowie nie mają pancerza w rozumieniu oddzielnego itema a tylko zesstwa atrybutów obronnych wyrażonych tak dla wszystkich zwierząt i potworów
czar jest o tyle dobry, że pozwala powstrzymać szarżującego orka i działa na istotę w ruchu


RE: Magia i Runy - Klimek - 18.07.2017

U mnie Starzenie powodowało całkowity paraliż celu, po zaczarowaniu można było bić wroga aż do ubicia dlatego drapię się po głowie czytając wasze wyjaśnienia co do opisu tego czaru


RE: Magia i Runy - SparrowJacek - 18.07.2017

Niech będzie, wersja 1.2 a nie patch, dla mnie ważny jest numerek.

Aaaa, dobra, czytałem to dobre 2 tygodnie temu i musiało mi się pomieszać. A pancerz czasem ciężko odróżnić od HP.

Zaklęcie jest bardzo potężne, taki mroczny odpowiednik bryły lodu, podoba mi się to! Z resztą, póki co mam 2 zaklęcia mrocznych i oba wykorzystuję w pewnych sytuacjach nawet pomimo tego, że mam ponad 400dmg z łuku. Kradzież energii też będę pewnie testował za jakiś czas, jak tylko pojawi się odpowiednia ilość PN. A w ogóle bardzo ciekawi mnie jak będzie sprawdzało się zaklęcie rój - jest ono za 7PN czyli zdecydowanie najwięcej ze wszystkich z 2 kręgu, mam nadzieję więc, że i dla niego znajdę jakieś ciekawe zastosowania.

Tak jak późniejsze zaklęcia mrocznych zapewne będą już bardziej... typowe - zadaj obrażenia, lub przyzwij potforka, tak te z niższych kręgów zdają się być innowacyjne i można z ich pomocą komponować ciekawe taktyki na przeciwników. Duży plus za to dla mrocznego. No i nie wiem kto robił te grafiki, ale tak jak zwoje mroczne niektóre się wyróżniają BARDZO od innych(a niektóre nie) i nie jestem w stanie powiedzieć, czy to mi odpowiada czy nie, tak runy z czerwonymi symbolami dodają jeszcze trochę smaku do tej gildii.

Klimek - jeśli podkradam się do potforka i nie widzi mnie, to jest całkowicie sparaliżowany, gdy jednak biegnie już na mnie, to tylko spowalnia. Testowane jedynie na orkach chwilowo. (nie mogę edytować poprzedniego posta)