Drużyna Spolszczenia
Magia i Runy - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Magia i Runy (/showthread.php?tid=338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Magia i Runy - Memorius - 18.07.2017

Na runy nałożyłem w swoim czasie FX-y.
Runy Mrocznych - czerwone, Wody - niebieskie, Ognia - żółte a inne - ze specjalną poświatą.


RE: Magia i Runy - SparrowJacek - 18.07.2017

Poza samą grafiką to też się wyróżnia, dobra sprawa dzięki czemu nawet bez podpisów z wersji 1.4 można było mniej więcej wywnioskować z czym ma się kontakt. Ale nawet teraz jest ok, mała rzecz(chyba) a cieszy oko.

W ogóle dopiero teraz grając mrocznym dowiedziałem się, że mogę nauczyć się też neutralnej magii! Dobra opcja, z pewnością skorzystam jak tylko wypełnię odpowiednie zadanie.


RE: Magia i Runy - Klimek - 18.07.2017

Chodzi ci o magię neutralną, której można się nauczyć w Leśnym Obozie? Jeśli tak, to potwierdzam, są tam bardzo fajne czary zwłaszcza leczenia, a przyzwanie golema sprawia, że czyszczenie mapy jest zdecydowanie za proste. Faja


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Witam, mam pytanie dotyczące lodowych golemów.
Nie mogę ich zatłuc żadną bronią(używam arbitra jako miecza i inkwizytora jako buławy), czary ogniste nie daja rezultatu. Chciałbym je ubić, gdyż nie daje rady zebrać czwartego chromanimu


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dinozaur7 - 01.08.2017

Zwykłą bronią to niezbyt poszalejesz. Nie masz może szponu lub takiej innej zabawki z błyskawicami? Najłatwiejszy sposób. Dawno nie grałem i nie pamiętam co jeszcze na nich działa.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

(01.08.2017, 07:36:59)Dinozaur7 napisał(a): czary ogniste nie daja rezultatu.
nieprawda, chyba że wersja jest starsza niż 1.4

obecnie jest protection[PROT_MAGIC] = 25;


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Niestety 1.3, sprzed pół roku, wróciłem do gry po przerwie(studia+praca), próbowałem ognistą strzałą, dużą kulą ognia, burzami ognistymi, demonem. Pioruny chyba wszystkie wykorzystałem, gram najemnikiem. Szpon wrzucił Saturas.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

przemień się w ognistego jaszczura wobec tego i Wiktoria będzie twoja :> ^0^


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Zwoje przemany wszystkie też zdążyłem zużyć, zostały mi w zwoje chrząszcza, wilka ścierwojada i zębacza. Tchnienie śmierci raczej nic nie zdziała, pięść wichru czy bryła lodu to samo.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - SparrowJacek - 01.08.2017

Eee u mnie dużą kula ognia w wersji 1.02 bodajże zabierała ponad 1/2 życia takiemu. A wątpie Ze potem były wzmacniane. Szpon Beliara jest najlepszy na wszystkie golemy.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Tituf - 01.08.2017

(01.08.2017, 12:17:16)terek napisał(a): Zwoje przemany wszystkie też zdążyłem zużyć, zostały mi w zwoje chrząszcza, wilka ścierwojada i zębacza. Tchnienie śmierci raczej nic nie zdziała, pięść wichru czy bryła lodu to samo.
w takim razie pozostaje spryt... odciągnij golema, zatocz kółeczko i świńskim truchtem zdobędziesz książeczkę


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Hmm, zainstalowałem drugiego gothica z systempackami resztą, rozpocząłem nową gre, insertowalem golema i zabilem go kulami ognia... wydaje mi sie, że to jakiś błąd, zwłaszcza, że znalazłem jeszcze pare małych błyskawic i one też nic nie biją... chromanin zdobyłem zajmując golema szkieletem, ale szkoda mi całego expa...


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

jaśniej proszę - jaki błąd, jak wersja, bo tak nigdy nie dojdziemy do niczego
jakiego drugiego Goithica zainstalowałeś?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Zainstalowałem na osobnym dysku drugi raz gothica 2 nk z systempackiem i fixami i na to przeznaczenie i tam lodowe golemy da się zabić
Na moim zapisie gdzie mam 90godzin lodowe golemy nie otrzymują obrażeń w żaden sposób(próbowałem czarami ognia, wody, małą błyskawicą; wersja przeznaczenia to 1.3, jak wyżej pisałem miałem przerwę, a chciałem dokończyć grę) wydaje mi się że golemy są "nieśmiertelne" w wyniku jakiegoś błędu, alea mogę się mylić. Z góry dzięki za poświęcony czas


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

(01.08.2017, 16:30:21)terek napisał(a): Zainstalowałem na osobnym dysku drugi raz gothica 2 nk z systempackiem i fixami i na to przeznaczenie i tam lodowe golemy da się zabić
ale już to zostało dawno wyjaśnione
w wersji 1.3 można było zabić Lodowe golemy w opcji czaru tylko obrażeniami od ognia
kula ognia i podobne czary Magii Ognia nie zadaja obrażeń od ognia tylko skryptowo od magii więc sa nieskuteczne

co do instalacji G2 NK - próbowałeś na G2 NK zabijać Golemy Lodowe Kulą ognia i było to możliwe?
no co w tym dziwnego skoro parametry Lodowych Golemów w G2 NK mają się nijak do parametrów Lodowych Golemów z Przeznaczenia
nigdy nie rób takich porównań sprawdzających, bo nie mają po prostu skryptowo sensu