Drużyna Spolszczenia
Magia i Runy - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Magia i Runy (/showthread.php?tid=338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Pisałem, że w drugim folderze zainstalowałem również przeznaczenie... no trudno, muszę zdobyć skądś zwoje kuli ognia...


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

zaraz, ale jakiej wersji?
w 1.4?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - terek - 01.08.2017

Nie, tej samej na jakiej gram, 1.3, z tym że tam miałem zwoje kuli ognia(wszystko insertowałem dla testu w tym drugim, oddzielnym g2p) natomiast jak rozpoczne gre od nowa, to zainstaluje 1.4


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 01.08.2017

Niech mi wobec tego ktoś wyjaśni jak to jest możliwe. że Lodowy Golem jest wrażliwy na Kulę Ognia w wersji 1.3, skoro był o to taki wielki puacz, że jest niewrażliwy?
w wersji 1.3

protection[PROT_BLUNT] = IMMUNE;
    protection[PROT_EDGE] = IMMUNE;
    protection[PROT_POINT] = IMMUNE;
    protection[PROT_FIRE] = 0;
    protection[PROT_FLY] = 0;
    protection[PROT_MAGIC] = IMMUNE;


RE: Magia i Runy - triv777 - 04.11.2017

Jest dostępna w modzie regeneracja many dla magów? jeśli tak to na takiej samej zasadzie i miejscu jak w global modzie?
Na pierwsze zwiedzenie moda łatwiej będzie grać magiem Innosa czy Adanosa?


RE: Magia i Runy - Michał - 04.11.2017

Nie ma regeneracji many, tak jak w podstawowej wersji gry korzystamy z mikstur/spania.

Fabularnie będzie łatwiej Magiem Ognia, bo część zadań już znasz z podstawki, ale pod względem magii chyba łatwiej jest jednak Magiem Wody. Umożliwia tworzenie przydatnych combosów, dzięki którym położysz silnych przeciwników.


RE: Mam buga! - YuichiKitsune - 11.11.2017

Nie utrudnia mi to gry, ale to prawdopodobnie bug i piszę w celach informacyjnych. Czar starzenie rzucony na śpiącego Gepadta ( nie próbowałem na innych mobach) powoduje, że on wstaje i zamraża się - w takim znaczeniu, że nie wykonuje żadnych czynności nawet jak go atakujemy czy sobie stoimy obok. Rzucony na tego obudzonego/atakującego nic nie robi (chyba prawidłowo). W każdym razie ja sobie do Geparda wrócę kiedy indziej, byłem ciekawy tylko czy czar go spowolni.


RE: Mam buga! - Klimek - 11.11.2017

To nie jest żaden błąd.


RE: Magia i Runy - triv777 - 12.11.2017

Czy kupie w pierwszym rozdziale zwoje przemiany w chrząszcze? Obszedłem kupców magów i nie mogę żadnego znaleźć.
Czy zawsze jest inna opcja przedostania się? np. 4 kufer z klucze i skrzynie albo rodowa pieczęć herbowa.


RE: Magia i Runy - Jonxx - 12.11.2017

Dopiero w drugim. W pierwszym masz przemianę w owcę od Hipolita.


RE: Magia i Runy - Memorius - 12.11.2017

W R1 nie jest przewidziane użycie tego zwoju w żadnym miejscu.


RE: Wrażenia i opinie z rozgrywki - Dzerald - 19.12.2017

A no i rzecz o której zapomniałem wspomnieć - nie udało mi się użyć runy ze Szponu Beliara, a z tego co wyczytałem mogło to być ciekawe doświadczenie. Niestety myślałem, że będzie opcja przerobienia miecza na runę w R3, ale miecz pozostał mieczem :D Także przyszli mroczni magowie nie popełnijcie mojego błędu!


RE: Wrażenia i opinie z rozgrywki - Klimek - 19.12.2017

Winszuję kolejnemu Mrocznemu, który ukończył Przeznaczenie. OK Mi jako Mrocznemu Wojownikowi również ta ścieżka bardzo się podobała, a zwroty akcji na Irdorath... literackie arcydzieło. :>

A co do Szponu Beliara to masz na myśli, że na runę można go przerobić tylko w R2?


RE: Wrażenia i opinie z rozgrywki - Dzerald - 19.12.2017

Z tego co wywnioskowałem w przypadku mrocznego maga można dopiero po formalnym awansie na maga czyli w R3, jednak nie można przed tym zrobić "używalnego" miecza.


RE: Magia i Runy - Klimek - 06.05.2018

Nawet zaczyna mi się podobać postać maga. :> Poznałem zaklęcie Zemsta Beliara i muszę przyznać, że robi robotę i jest bardzo efektowny wizualnie. OK
Zastanawia mnie tylko, od czego jest uzależniona szansa na krytyczne uderzenie tym czarem.