Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.08.2016

dobra wiem chyba o co chodzi i nie protestujcie xD 

w jakimś momencie gry, być może przez pomyłkę lub z rozpędu wybraliście opcję u Imperanona

//Zdecydowałem się wybrać inną drogę.

w tej akcji skryptowej Baronowie (WSZYSCY) ZNIKAJĄ  ZE ŚWIATA GRY


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tihako - 07.08.2016

Tak, przez przypadek, ale wczytałem save sprzed wyboru, nie wszyscy bo dwóch pozostałych stoi


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - diabelek00013 - 07.08.2016

Skoro jest opcja :
"//Zdecydowałem się wybrać inną drogę.

w tej akcji skryptowej Baronowie (WSZYSCY) ZNIKAJĄ ZE ŚWIATA GRY"
To chyba nie mógłbym wykonywać zadań dla tej gildii u każdego z Baronów? Przypominam kolejny raz, że Walkenburg i Ritterheim znajdują się w świecie gry i otrzymałem od nich zadania i jestem w gildii mroczny zakon oraz mam już II rozdział. Stalhberg zniknął jeszcze przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do gildii i rozpoczęciu II rozdziału, a przecież wykonałem z nim zadanie z wycięciem serca demona. Mam savy przed dołączeniem do nich i po, mogę nawet zrobić printscreeny miejsca w kotlince gdzie go nie ma. Odkąd wykonałem dla Stalhberga zadanie nie ma go. Cronosa i Polikarpa musiałem przywołać konsolą i nie tylko ja, więc to nie są błędy występujące tylko u mnie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Shadow 51 - 07.08.2016

siemka mam pytanie dostalem zadanie od swojego mrocznego mistrza imperanona zeby znalezc statuetke orkowa w gorniczej dolinie jakies wskazowki co do jej lokalizacji??? pozdrawiam


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.08.2016

jest w pewnym bardzo ważnym miejscu dla miłośników ziela z G1


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - mati12345 - 07.08.2016

Witam dlaczego nie mam opcji dialogowej z benetem o statuetce którą mam wykonać dla Imperanona ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 08.08.2016

(07.08.2016, 22:37:38)mati12345 napisał(a): Witam dlaczego nie mam opcji dialogowej z benetem o statuetce którą mam wykonać dla Imperanona ?
bo to nie Global PL?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tihako - 08.08.2016

Wykonałem zadanie dla Stalhberga ze złamaną przysięgą, teraz próbuję zdobyć czarną rudę. Zebrałem w Khorinis dwie sztuki, jedną za Martwą Harpią a drugą w krypcie obok farmy Onara, jedną zużyłem do innego zadania, gdzie mogę znaleźć kolejną? Wiem, że znajduje się w jarkendarze, ale nie mogę się tam dostać bez wykonania tej misji.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Majes - 08.08.2016

(08.08.2016, 16:10:25)Tihako napisał(a): Wykonałem zadanie dla Stalhberga ze złamaną przysięgą, teraz próbuję zdobyć czarną rudę. Zebrałem w Khorinis dwie sztuki, jedną za Martwą Harpią a drugą w krypcie obok farmy Onara, jedną zużyłem do innego zadania, gdzie mogę znaleźć kolejną? Wiem, że znajduje się w jarkendarze, ale nie mogę się tam dostać bez wykonania tej misji.

Sharky sprzedaj :>


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 08.08.2016

Witam. Mam dwa pytanka - nie oczekuję jasnej odpowiedzi (czyt. spojlera) a chociaż naprowadzenia mnie na rozwiazanie :)
Otóż:
1. Załatwiłem Dextera, generalnie zadanie "Gdzie są zaginieni ludzie" mam na 58% i ostatnią notką jest to że Vatras teraz wie, gdzie są wszyscy ludzie. Gdy chcę wstąpić do wodnego kręgu to Vatras mówi mi że mam pójść z sprawą smoków i oka innosa do Lorda Hagena. A wejść do niego nie mogę, do górnej części miasta mogę bo jestem obywatelem miasta ale nie chcę być strażnikiem miejskim - ogólny mój zamysł jest taki ze chcę zostać Mrocznym Wojownikiem dlatego chcę dołączyć do wodnego kręgu by poznać tajemnice Magów Wody w jaki sposób zamierzają otworzyć portal i zameldować to Baronowi von Walkenburg. Jestem w kropce, nie wiem jak przepchnąć dalej temat bo nie chcę być strażnikiem miejskim :/

Dziękuję za pomoc ale Imperanon zlecił mi zebym zrobił zadanie dla Barona von Walkenburga, więcej mrocznych na razie nie spotkałem (jeszcze Zephyrona koło Vatrasa) i jeden klucz mu już oddałem ale to chyba nic nie daje :/ Ps. Poszedłem spać i przez tą wściekliznę spadła mi chyba ilość zdrowia na stałe, czy jak wyleczę się to to wróci do normy ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dinozaur7 - 08.08.2016

Zephryon to nie Mroczny.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 08.08.2016

A czy prócz Imperanona i Barona von Walkenburga w I rozdziale są jeszcze jacyś inni mroczni ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Kateyoshi - 08.08.2016

Tak są. Nie będę pisał jacy, poczytaj, posłuchaj itd.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 08.08.2016

Rozumiem, ale czy da radę jakoś dostać się do Lorda Hagena w sposób "dyplomowany" tak zeby nie wybrać gildii głównej, przy okazji związać się z wodnym kręgiem i użyć informacji zdobytych przy wstąpieniu do nich by zostać Mrocznym Wojownikiem? Bo Mroczny Wojownik to gildia główna, jeżeli chcę nią grać to muszę jakoś uzyskać te informacje, a dzięki przystąpieniu do wodnego kręgu zdobędę te informacje i będę mógł ruszyć temat z Baronem :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dinozaur7 - 08.08.2016

Nie tak nie jest. Zadanie z baronem można ukończyć znaczeni wcześniej.