Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Crowney - 18.08.2016

Mnie pytasz? Miałem tak akurat ze strażnikiem wojny. Trzech strażników się pojawiło, a ten nie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 18.08.2016

akurat po prostu go nie znalazłeś
no chyba że masz 500 MB RAM to dyskusję uważam za zamkniętą


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Crowney - 18.08.2016

(18.08.2016, 19:09:53)Memorius napisał(a): akurat po prostu go nie znalazłeś
no chyba że masz 500 MB RAM to dyskusję uważam za zamkniętą
Mam trochę więcej niż te 500 ;] dobra wystarczy, dyskusja zamknięta.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 19.08.2016

To mój pierwszy post na forum, więc na początek witam wszystkich. Mam natomiast takie pytanie: czy Imperanon zmienia miejsce swojego pobytu w trakcie II rozdziału? Byłem w Jarkendarze, zabiłem Kruka, wróciłem do Khorinis i powiedziałem o tym Imperanonowi. Następnie poszedłem do GD, wyczyściłem opuszczoną kopalnię i odwiedziłem zjednoczony obóz. Później wróciłem do Khorinis i Imperanona nie było pod wieżą Xardasa.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 19.08.2016

jeśli jesteś w gildii MZ to on ma stać do momentu gdy się nie przeniesie sam do nowej siedziby

jesli zniknął to jest od tego temat specjalny - tam wyjasnimy co i jak


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Milamber - 20.08.2016

A propos wątku z ŚŚ jak ukończyć zadanie trzecia siła, próbowałem zostawić Demetriusowi klika hp i przerywałem walkę licząc, że rozpocznie ze mną jakiś dialog, ale bez rezultatu. Doszedłem nawet do wniosku, że może tej misji nie da się prawidłowo wykonać, zapisałem grę na innym savei'ie i pobiegłem do Imperona poinformować go, że mam tylko broń, ale zwojów nie zdobyłem, niestety nie było go już przy wieży Xardasa.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dota - 20.08.2016

W jakiej gildii jesteś?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Crowney - 20.08.2016

(20.08.2016, 16:54:19)Milamber napisał(a): A propos wątku z ŚŚ jak ukończyć zadanie trzecia siła, próbowałem zostawić Demetriusowi klika hp i przerywałem walkę licząc, że rozpocznie ze mną jakiś dialog, ale bez rezultatu. Doszedłem nawet do wniosku, że może tej misji nie da się prawidłowo wykonać, zapisałem grę na innym savei'ie i pobiegłem do Imperona poinformować go, że mam tylko broń, ale zwojów nie zdobyłem, niestety nie było go już przy wieży Xardasa.

U mnie było tak, że podczas rozmowy z nim dostałem miecz i runę. Nie musiałem go bić ani zabijać żeby mi to oddał. Możliwe, że wystąpił u Ciebie jakiś błąd. Podobny miałem jak dopłynąłem do dworu irdorath i tam między jednym z baronów, a mistrzem zakonów wywiązała się walka i po tym jak ten baron zginął Mistrz wręcza nam pewien item, ale z ciekawości wziąłem wczytałem save bo chciałem coś sprawdzić i poźniej po tej akcji jak baron ginie jedyny możliwy dialog jaki był z mistrzem to "Koniec". Dopiero po wczytaniu pare razy save, a nawet wyłączeniu gry udało mi się to naprawić. Może Tobie też to pomoże.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dota - 20.08.2016

Ja podejrzewam, że on dostał to zadanie, a nie należy do Mrocznego Zakonu, ale poczekajmy na jego odpowiedź.
Tak czy siak przenoszę te posty do odpowiedniego tematu.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - smox - 20.08.2016

Zadanie - Artefakty Mrocznego Zakonu - mam znaleźć Czarę Goryczy. Utknąłem w miejscu gdzie mam pogadać z alkoholowym kurierem. Niestety, Leonard zginął dużo wcześniej w walce ze ścierwojadami. Czy można go jakoś zespawnować?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Milamber - 20.08.2016

Cytat:W jakiej gildii jesteś?
Jestem Myśliwym, Imperion zlecił mi to zadanie gdy wychodziłem z wieży Xardasa po tym jak poinformowałem go o ŚŚ.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Crowney - 20.08.2016

(20.08.2016, 17:11:03)smox napisał(a): Zadanie - Artefakty Mrocznego Zakonu - mam znaleźć Czarę Goryczy. Utknąłem w miejscu gdzie mam pogadać z alkoholowym kurierem. Niestety, Leonard zginął dużo wcześniej w walce ze ścierwojadami. Czy można go jakoś zespawnować?

Kodami na pewno :D


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dota - 20.08.2016

(20.08.2016, 17:14:10)Milamber napisał(a): Jestem Myśliwym, Imperion zlecił mi to zadanie gdy wychodziłem z wieży Xardasa po tym jak poinformowałem go o ŚŚ.

W takim razie masz buga, bo to jest zadanie dla Mrocznych i nie powinieneś go w ogóle dostać. Nie wykonasz go, będzie Ci leżało w dzienniku do końca gry.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Milamber - 20.08.2016

Ok, w takim wypadku, dzięki za odpowiedź. Pewnie bym utknął na dłużej w ŚŚ próbując wykonać to zadanie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 20.08.2016

Mam problem, mianowicie jestem na początku II rozdziału i Imperanon odesłał mnie do Barona von Walkenburga bo ma dla mnie misje.
I tu pojawia sie problem bo nie mam z nim zadnej kwesti dialogowej oprócz nauki walki bronią. Wiecie o co chodzi?