Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 25.08.2016

no chłopie jak ty liczysz ? 3+3+1 = 7
masz wszystko dla Barona


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Reyaven - 25.08.2016

myslalem ze musze mieć 7 sztuk naczyń :>
Bo nie pamiętałem czy ten ich miszczu nie miał właśnie oprócz tego kamyka jeszcze pucharu też, ale ok dziękuję :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Matihaw - 26.08.2016

Gdzie mogę znaleźć Mistrzów po R3?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Crowney - 26.08.2016

(26.08.2016, 13:07:48)Matihaw napisał(a): Gdzie mogę znaleźć Mistrzów po R3?

Zastanawiam się jak Ty grasz... o ich lokalizacji mogłeś dowiedzieć się z dialogów.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - witcher11151 - 26.08.2016

Witam serdecznie!
Mam problem, otóż tak:
Szukając specjalnego miecza dla Ganna w DP znalazłem u jednego z kupca (ten który stoi obok kowala) miecz runiczny okazało się, że to Miecz Rolanda. Czy mam go wyrzucić i czekać na rozwój misji?(Jestem w III rozdziale, czy mogę owego człeka spotkać mogę na tym etapie ?)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Crowney - 26.08.2016

(26.08.2016, 13:13:58)witcher11151 napisał(a): Witam serdecznie!
Mam problem, otóż tak:
Szukając specjalnego miecza dla Ganna w DP znalazłem u jednego z kupca (ten który stoi obok kowala) miecz runiczny okazało się, że to Miecz Rolanda. Czy mam go wyrzucić i czekać na rozwój misji?(Jestem w III rozdziale, czy mogę owego człeka spotkać mogę na tym etapie ?)

Rolanda spotkasz w wieży mgieł jako upadłego paladyna.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Matihaw - 26.08.2016

Będę bardzo wdzięczny jak napiszesz gdzie oni są :D


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Reyaven - 26.08.2016

(26.08.2016, 13:28:31)Matihaw napisał(a): Będę bardzo wdzięczny jak napiszesz gdzie oni są :D

Jaskinia niedaleko Czarnego Trola, tam gdzie w G2 robi idzie się po runę jak się jest Nowicjuszem Magów Ognia. :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 26.08.2016

Cytat:Szukając specjalnego miecza dla Ganna w DP znalazłem u jednego z kupca (ten który stoi obok kowala) miecz runiczny okazało się, że to Miecz Rolanda. 

jesli tak jest to jest to błąd w ekwipunku handlowym
tego miecza nie powinno być w handlu i jeśli się to potwierdzi to oczywiście zostanie on usunięty


RE: Rozwój postaci - balans - Necro59 - 26.08.2016

Kto pyta nie błądzi Memoriusie Język Ostatnie pytanie z serii jesteś nieogarem. Jak przyłączyć się do Mrocznych? Zgaduje, że muszę wykonać wątek z tym Von coś tam co stoi koło Miki? xD


RE: Rozwój postaci - balans - Dota - 26.08.2016

(26.08.2016, 22:20:01)Necro59 napisał(a): Kto pyta nie błądzi Memoriusie Język Ostatnie pytanie z serii jesteś nieogarem. Jak przyłączyć się do Mrocznych? Zgaduje, że muszę wykonać wątek z tym Von coś tam co stoi koło Miki? xD

Tak, dobrze zgadujesz. Trochę gorzej idzie Ci jednak z pamiętaniem imion NPC.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - XaroN - 27.08.2016

Gdzie jest Strażnik Zarazy? Nie potrafię go znaleźć w tym Khorinis ;/

Rozmawiałem z Laviniusem, który wskazał mi miejsce spotkania z Ur-Koshem, czy dobrze myśle, że jest w pobliżu/w Świątyni Śniącego? Pradawni orkowie, wieczny odpoczynek, to by się zgadzało, jednak nie widzę tam tego orka.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Matihaw - 27.08.2016

Hej!
Mam pytanie -> gdzie znalazłeś Strażnika Śmierci? Sam mam teraz problem z odnalezieniem go. Szukałem w:
-Świątyni Śniącego,
-Wieży Xardasa,
-Okolicach statku (tam gdzie odbyła się walka z Czarnym Paladynem),
-W jaskini gdzie pojawił się Czarny Paladyn.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - XaroN - 27.08.2016

A przypominasz sobie kim był Czwarty Wojownik w zadaniu "Demoniczne Ostrze"?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - alvrez - 27.08.2016

Kto jest tym Czarnym Paladynem, którego mamy znaleźć - poproszę o małą wskazówkę w poszukiwaniach ???