Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - buubmok - 30.08.2016

Spałem do świtu, poranka, południa, wieczora. Nie ma go obok Goraxa, nie ma go klęczącego przed Pyrokarem, nie ma go w nocy gdy powinien spać, nie ma go w całym klasztorze, nie ma go nigdzie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 30.08.2016

w takim razie jest to jakiś błąd indywidualny wynikający z niedoczytania skryptu wstępnego ustawienia NPC w zenie Khorinis
dobra 
NOV_606_Fowler


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Asymides - 30.08.2016

Mogly ktos mi podac gdzie znajde 3 adeptow w DP wydaje mi sie ze zabilem 2 ale jednego nie otworzylem ciala i chce sprawdzic czy napewno

tzn mialem na mysli ze prawdopodnie zabilem 3 a posiad 2 itemki z nich


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 30.08.2016

fspaniale! :>
ale mam dla ciebie dobrą wiadomość - te itemki mają flagę ITEM_MISSION i ludzik który to ma nadal tam leży.
Wystarczy go poszukać


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - buubmok - 30.08.2016

(30.08.2016, 17:55:39)Asymides napisał(a): Mogly ktos mi podac gdzie znajde 3 adeptow w DP  wydaje mi sie ze zabilem 2 ale jednego nie otworzylem ciala i chce sprawdzic czy napewno

- jeden jest przed latarnią Pita
- drugi na wprost wejscia do obozu, którego pilnuje 2 mysliwych
- trzeci ???

Ktoś wie? Znalazłem czarnych magów, szefa, dodatkowo 100 poszukiwaczy, rozbolała mnie głowa i chce już wyjsc z DP bo reszta misji skonczona.
No cóż. Postanowiłem jednak wyjść z doliny i to było kluczem do sukcesu ;) (połączcie te posty, usuńcie czy coś. Pozdrawiam


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Asymides - 30.08.2016

przy wyjsciu z doliny


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - witcher11151 - 31.08.2016

Witam!
Jak mogę ruszyć misje z Rolandem ? Już zaczynam mordować smoki a w tej misji jeszcze nic się nie ruszyło może mnie ktoś naprowadzić?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 31.08.2016

Trzeba grać - to wątek na wieże Raudora w DP


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - witcher11151 - 02.09.2016

Witam!
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać Strażnika głodu ? Przeszukałem wszystkie farmy na Khorinis i okolice i nic.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - XaroN - 02.09.2016

Szukaj u Akila


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 02.09.2016

Mam problem z misją "Żagle i dyplomacja". Rozmawiałem z Ur-Koshem, kazał przekazać swoją propozycję Lordowi Hagenowi, jednak nie mam żadnej opcji dialogowej z przywódcą paladynów.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 02.09.2016

uzyskasz ją tylko gdy zostaniesz Gubernatorem


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - BoyGeorge - 03.09.2016

Takie pytanie mam czy konieczna jest nauka 3 kręgów by awansować na mrocznego wojownika? Bo nie interesuje mnie ścieżka magi a inni baronowie znikili ..


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 03.09.2016

skoro grasz Mrocznym to niemożliwe jest aby zniknął jakikolwiek Baron
oni znikają prawidłowo tylko wtedy gdy Imperanonowi wiadomym będzie, że nie chcemy należec do MZ lub nalezymy już do innej gildii


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - BoyGeorge - 03.09.2016

(03.09.2016, 14:53:54)BoyGeorge napisał(a): Takie pytanie mam czy konieczna jest nauka 3 kręgów by awansować na mrocznego wojownika? Bo nie interesuje mnie ścieżka magi a inni baronowie znikili ..
Tzn. już mam 3 rozdział, i nie mam tych innych baronów<w tych miejscach co byli> oprócz imperiona;D Chodzi mi oto czy konieczna jest nauka 3 kręgów żeby mieć następną rangę z adepta na mrocznego wojownika bo magia mnie nie interesuje ;D