Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Michał - 03.09.2016

A czy czytałeś mój drogi dialogi z Imperanonem dotyczące tych kwestii? Czy uświadomił cię on, jakie warunki musisz spełnić, by poczynić kolejny krok w swojej podróży? Jeśli tak, to znasz odpowiedź, a jeśli nie, to nie wiem czy jesteś wiernym uczniem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Ns1de - 03.09.2016

Mam problem, mam misje dotyczaca znalezienia 4 straznikow przywolania znalazlem 3 zostal tylko straznik wojny, mam go szukac w siedlisku czarnego trolla przeszukalem cala okolice i nic nie znalazlem, w samym legowisku tez go nie ma


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 03.09.2016

nie wiem
to zadanie działa prawidłowo
pozostaje wczytać wcześniejszy zapis, bo możliwe,że twój komp nie doczytał skryptu z insertem dialogowym


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - popekpl321 - 04.09.2016

Byłem u Hagen po klucz do gd, po czym poszedłem do Imperanona który walnal gadke, i kazał mi iść do Baron Von Walkenberga, bo ma ważne zlecenie. Kiedy byłem z nim pogadać ma on tylko możliwość nauki broni jednoręki


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Michał - 04.09.2016

Droga trwa otwarta zostanie, gdy klucz do portalu w Jarkendarze zdobędziesz i członkiem tajemnej organizacji wody zostaniesz.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - popekpl321 - 04.09.2016

To klucz potrzebny zdobyć jak najprędzej muszę,Dzieki Mistrzu Yoda


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Juen - 06.09.2016

Gdzie mniej więcej znajduje się orkowy totem?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 06.09.2016

Na bagnistym terenie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - kekszak - 07.09.2016

Mam problem z zadaniem Demoniczne Ostrze. Dostałem co trzeba od Waltera, w ekwipunku mam wszystko o czym rozmawiałem z mistrzem, a jednak nie mogę tego pociągnąć dalej. U Imperanona i reszty też żadnych opcji dialogowych, a w dzienniku nic pomocnego. Jakieś wskazówki?

Mam jeszcze pytanie odnośnie statuetki przymierza z Beliarem. Ta, o której mówi Apogeon to jest statuetka którą wykonał dla nas kowal? Może tu chodzi o coś innego i dlatego stoję w miejscu. Aczkolwiek nie było CHYBA nic mówione o innych statuetkach. No cóż, mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wątpliwości.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 07.09.2016

Tak, to ta statuetka, którą zrobił ci kowal. Zadanie Pan wieży mgieł zrobione też, tak? Po oddaniu wszystkiego Apogeonowi idziemy do Imperanona i wracamy znowu do Apogeona...


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.09.2016

rozumiem że nie zaistniał dialog
"Mam już wszystkie artefakty.";

jesli tak to masz niewłaściwe Łzy Innosa
jeśli nie, to nadal nie wiem , bo tam dalej jest kilka następnych etapów posrednich i nie wiem jaki wpis był ostatni


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - kekszak - 07.09.2016

(07.09.2016, 04:24:49)Tituf napisał(a): Tak, to ta statuetka, którą zrobił ci kowal. Zadanie Pan wieży mgieł zrobione też, tak? Po oddaniu wszystkiego Apogeonowi idziemy do Imperanona i wracamy znowu do Apogeona...
Hmmm szczerze mówiąc, to nikt nie zlecił mi takiego zadania. Czy ma ono związek ze Starożytnym Kultem? Bo należy on już do przeszłości.

(07.09.2016, 05:13:09)Memorius napisał(a): rozumiem że nie zaistniał dialog
"Mam już wszystkie artefakty.";

jesli tak to masz niewłaściwe Łzy Innosa
jeśli nie, to nadal nie wiem , bo tam dalej jest kilka następnych etapów posrednich i nie wiem jaki wpis był ostatni
Tak masz rację, nie mam takiego dialogu u Apogeona. Jak to niewłaściwe Łzy Innosa? Znalazłem ich dwie sztuki w podziemiach klasztoru.
[Obrazek: Gothic2-2_ahnqxwn.jpg]
Tutaj wrzucam screena z dziennika, z zadania Demoniczne Ostrze. Ponadto wspomnę, że wykonałem zadanie z orkowym generałem w Górniczej Dolinie, z myślą że dialog o ostrzu się odblokuje.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 07.09.2016

najlepiej, gdybyś podał save na pw


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - kekszak - 07.09.2016

Jednak udało mi się samemu rozwiązać problem, nie porozmawiałem o wszystkim z Pyrokarem i to było powodem braku tych kwestii. Jestem już posiadaczem Demonicznego Ostrza :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 07.09.2016

No właśnie... Łzy Innosa pewnie?!