Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - SparrowJacek - 21.09.2016

Nie jestem pewien gdzie to pisać, bo tyczy się kilku różnych aspektów. Jest to w sumie raczej ciekawostka niż realny problem, ale:
gdy w R1 dostarczymy Imperanonowi serce demona(zadanie z Mrocznymi Paladynami czy Czarnymi może...) to mówi, że powiedziałby nam więcej o tej sprawie, ale wybraliśmy inną ścieżkę, choć żadnej ścieżki jeszcze nie wybrałem i mam opcję dialogową z nim, żeby się do MZ dołączyć.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 21.09.2016

a skąd w R1 serce demona?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - SparrowJacek - 21.09.2016

Od myśliwego jednego, da się zrabować jak ma się 75-90 zręczności. Torwin bodajże, ten co zleca Wielkie polowanie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 21.09.2016

no owszem, ale jak popatrzyłem to nie ma to nic wspólnego z "wybrałeś juz inną drogę" w opcji zadaniowej misji "Czarny Paladyn"
jedno z drugim w żaden sposób się nie łączy


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - SparrowJacek - 21.09.2016

Ok, ta opcja dialogowa pojawia się PO wykonaniu zadania Czarny Paladyn.

"Jakie są twoje dalsze plany?" - i to tutaj mówi mi, że wybrałem inną ścieżkę, więc nie powie mi o nich. Co gorsza, mogę dać tę opcję dialogową, po czym mogę powiedzieć mu, żeby opowiedział mi więcej o MZ(co prowadzi finalnie do tego, że wstępuję do Zakonu) - i tu już niestety cała logika się psuje.

Udało mi się zrobić taką sekwencję:
-wykonuję Czarnego Paladyna
-pytam Imperanona co planuje dalej
-wstępuję do MZ
-udaję się do Waltera White'a i raportuję mu, że Imperanon idzie
-Imperanona nie ma pod wieżą Xardasa
-Game over dla Mrocznego


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 21.09.2016

tak rzeczywiście jest bo zapytałeś o plany zanim wstąpiłeś do MZ
jest to pewna luka logiczna wynikająca z tego, ze zadanie  "Czarny Paladyn" jest dostępne dla wszystkich.
Niestety tak to już musi zostać.
Być może uwzględnimy ten szczególny przypadek w wersji exportowej 1.3, poprzez usunięcie możliwości zdobycia serca demona w opcji kradzieży u Torwina.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Gruby0070 - 25.09.2016

Gdzie jest dokładnie Baron który ma być gdzieś obok wieży Xardasa ? (przeszukałem okolice i go nie znalazłem więc może to jakiś bug)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 25.09.2016

W kotlince, koło jaskini


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Gruby0070 - 26.09.2016

Przeszukałem kotlinę, jaskinie gdzie byliśmy na początku z Lesterem i nic.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 26.09.2016

Wykonałeś zadanie dla Walkenburga i poinformowałeś o tym Imperanona? Baronowie pojawiają się w określonej kolejności i dopóki nie załatwisz spraw z pierwszym drugiego nie będzie. Oprócz tego jeśli dołączyłeś do jakiejś gildii głównej, to baronowie znikają ze świata i nie ma możliwości z nimi rozmawiać.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Gruby0070 - 26.09.2016

Tak, mam wpis w dzienniku że mam teraz pomóc temu Baronowi który niby ma być koło wieży Xardasa, nie dołaczyłem jeszcze do żadnej gildii więc to nie tu leży problem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 26.09.2016

Wygląda na to, że faktycznie Ci zniknął/w ogóle się nie pojawił. Spróbuj wczytać poprzedni zapis, może to coś pomoże. Jeśli wczytywanie nic nie da, to jest temat od znikających postaci, tam opisz swój problem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jonxx - 26.09.2016

On nie jest dosłownie obok wieży Xardasa, jest koło jaskini w kotlince Lestera.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - evospeed - 03.10.2016

Gdzie znaleść ten miecz z questa barona von walkenburga? Szukałem w go zdaje mi się że wszędzie. Byłem tylko w jaskini za farmą w tej dolince. Aby otworzyć ten portal trzeba było umieścić to coś co otwierało portal do jarkendaru. Weszłem tam i były tam szkielety troszkę zagadek ale poradziłem sobie. Był tam tylko młot adanosa bodajże. To tam czy gdzie inndziej mam go szukać. Konkretnej lojalizacji niechcem tylko chcemvsię dowidzieć czy to jest ta jaskinia czy nie. Byłem u Midlasa i mu opowiedziałem o jaskini.pełnej kościotrupów a on mnie nakieował na jakiegoś maga czarnej magi- zapewne xardasa. I tu się trop urywa.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 03.10.2016

Miecz jest tam gdzie jest Młot Gniew Adanosa - w Świątyni