Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - evospeed - 03.10.2016

(03.10.2016, 20:19:31)evospeed napisał(a):
(03.10.2016, 19:30:36)Memorius napisał(a): Miecz jest tam gdzie jest Młot Gniew Adanosa - w Świątyni
Ale w jakimś schowku czy gdzie?

Może inaczej. Daj mi zagadkę czy coś w tym stylu że np. Trzeba coś przesunąć czy coś takiego


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Draco - 03.10.2016

Miecz jest w Świątyni Adanosa w DP, musisz otworzyć pomieszczenie po prawej stronie, pobawić się przełącznikami i miecz sam wpadnie Ci w ręce.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Stecek - 06.10.2016

Wiem, że na tej stronie były już co najmniej 3 takie same/podobne pytania, jednakże mam parę wątpliwości więc wolę zapytać. Czyli aby awansować w hierarchii Mrocznego Zakonu na wojownika/maga musiałbym się nauczyć 3 kręgu magii? Sam 1 krąg kosztuje chyba z 10pkt, a chcę grać w 100% wojownikiem, więc duża liczba punktów nauki poszła by się.. no.. Jeśli mówię źle to mnie poprawcie, czekam na odpowiedź.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 06.10.2016

tak , trzeba


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Stecek - 06.10.2016

Meh, bezsens. Byłoby to jeszcze w miarę komercyjne gdyby to był jeden z dwóch warunków, a drugi to np 150 siły albo 60% jakiejś broni, tak to tylko strata ważnych punktów doświadczenia d;


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 06.10.2016

Słabo pojmujesz czym jest Mroczny Zakon.
Trzeba było zostać Najemnikiem, tam się można siłka i procentami walki wykazać w walce na farmie Onara.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Klimek - 07.10.2016

Zapewne Mroczy Zakon to taki Świątynny Strażnik z G1, który oprócz walki potrafi również czarować. Musisz się po prostu wczuć w taką rolę, a pewnie warto. Nie grałem Mrocznym, ale od groma many można nauczyć się bez wydawania ani jednego PN, a więc mając 3 krąg już kilka niezłych run mógłbyś używać aby wspomagać się w walce. I nie będziesz się martwił, czy starczy Ci zwojów Język


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - minority - 09.10.2016

zacząłem 2R i poszedłem do imperanona,po zebraniu nowych zadan powiedział mi bym poszeł do von walkenburga i on zleci mi zadanie nastepnie mam wrocic,ide do barona a on nie ma zadnego tekstu,to bug czy tak ma byc?


RE: Zadania poboczne w Khorinis - ZuNNeR - 11.10.2016

Jest sprawa...oddałem ostrze chaosu barthosowi. Nie miałem questa od mrocznych, dopiero teraz go wziąłem i...zonk. Da się jakoś mieczyk odzyskać? Próbowałem gościa obić, ale nieśmiertelny...czy tylko kody zostały?


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Memorius - 11.10.2016

Wiesz co?
Ja to tak specjalnie zrobiłem.
Baron von Walkenburg wyraźnie coś powiedział w dialogu na temat tej broni , prawda?
Przypomnij co powiedział?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ZuNNeR - 11.10.2016

Nie jestem głupi...wiem co powiedział. Było wyraźnie podkreślone, że nie oddawać. Problen w tym że ja oddałem miecz PRZED tym jak wziąłem zadanie od barona. Nie zagadałem do niego przed pójściem do DP, a sam nie zaczepił. A teraz wybieram się do GD, czyszczę wszystkie zadania, sprawdzam npc i mi wyszło coś takiego. Zadania czytam, problem w tym, że o tym kompletnie nie wiedziałem, że nie oddawać tego miecza...aż do teraz, jak do niego zagadałem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 11.10.2016

Czyli grasz nieuważnie i możesz mieć bardzo poważny problem z ukończeniem gry.
Czemu?
Popatrz sobie na wpis kończący pierwsze zadanie od von Walkenburga.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ZuNNeR - 11.10.2016

To z tym kluczem do portalu? Ok, ok zagapiłem się. Ten quest skończyłem bardzo dawno i po prostu w ciągu zadań zapomniałem, że baron mówił, żebym się do niego zgłosił, a nie przeglądam co chwilę zakończonych. Wiem o tym. Problem w tym, że co teraz? Nie gadajcie ciągle, że jaki to ja gapa, jak źle zrobiłem itp. Marudzić to można sobie na rząd :) Tutaj chodzi o rozwiązanie problemu...da się jakoś bezinwazyjnie? Czy trzeba pierwszy raz odpalić marvina?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Draco - 11.10.2016

Miałeś opcję nie oddawania miecza Barthosowi z Laran, niemniej jak oddałeś to już legalnie go nie odzyskasz.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 11.10.2016

Żadnych kodów.
Zadanie pozostanie w niewykonanych a jego Konsekwencja w grze się nie pojawi.
W ostatecznym rozrachunku nie zablokuje to ukończenia gry jako Mroczny.
Jest to pierwsze ale nie ostatnie ostrzeżenie jakie w grze tą gildią się pojawiło.
Radzę być teraz bardzo uważnym.