Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Lewkooo - 23.10.2016

O stary... Idol


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 23.10.2016

Bracia Kamraci zachowajcie powagę.
Wszakże zawodnik napomknął o właściwej osobie , pozostaje pytanie czemu ten ludzik nie chce z nim gadać.


Cytat:Pamiętam że tą postać można było spotkać w kuchni na posiadłości Onara ale teraz jak chodze i mam łuk to nie ma tam żadnej opcji dialogowej



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 23.10.2016

Dobra, na poważnie. Thekla nie ma opcji dialogowej? Niedobrze...


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 23.10.2016

Byłem u Dyzmy, tez nie chce gadać. Łuk mam w ekwipunku, co jeszcze potrzebuję ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 23.10.2016

czyżby? fcale ? o niczym?
a Łuk tu ni pri cziom :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 23.10.2016

Dyzmy nie ma na farmie Onara. Wczytałem ostatni save i nie mogę go tam znaleźć. Coś jest nie tak ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 23.10.2016

czyli save jest zbugowany bo on się z farmy nigdzie nie rusza


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 23.10.2016

Nawet w IV rozdziale ? Nie ma go na farmie Onara, przeszukałem wszystkie pomieszczenia. Co zrobić ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 23.10.2016

Naprawianie cudzych zepsutych save nie jest moją rolą na tym forum.
Pozostaje przywołanie go kodem, co nie wchodzi w zakres tego tematu.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Draco - 25.10.2016

Cytat:Czy serio się opłaca wydawać pn na serce dla jakichś ok 200expa?

Oczywiście... Zauważ, że nie tylko jeden quest wiąże się z posiadaniem umiejętności wycinania serc. Dzięki temu wykonasz inne liczne zadania przykładowo z sercami magów - szkieletów, demonów, czy golemów, ewentualnie potrzebne są do tworzenia run. Na pewno na tym nie stracisz, a 5 PN to nie tak dużo.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Kravis - 03.11.2016

Rozumiem, że moja przygoda z Przeznaczeniem dobiegła końca, jeśli nie wykonałem zadania"Demoniczne Ostrze"do 5 rozdziału? Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że dojdzie do takiej sytuacji, w której pominę jakieś kluczowe zadanie tym bardziej, że grałem bardzo dokładnie i generalnie pod tym względem nie mam sobie nic do zarzucenia, no ale przejechałem się na tym i nic z tym już nie zrobię, dlatego z ciekawości spytam:Kto zlecał to zadanie w 4R? Tak przy okazji to chciałbym podziękować wszystkim osobom, które pomogły mi w kilku kwestiach związanych z questami. Bez Waszych wskazówek nie byłoby mi łatwo w tych kilku zadaniach, a twórcom życzę powodzenia w tworzeniu Epilogu. Czółko!


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Michał - 03.11.2016

Informacja o Demonicznym Ostrzu jest przekazywana nam przez Imperanona, po tym jak odebraliśmy życie Rolandowi w DP. Jakim sposobem więc nie otrzymałeś tego zadania albo też wiesz o jego istnieniu skoro go nie wziąłeś? Wytłumacz swoją sytuację, bo jest trochę zagmatwana.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Kravis - 03.11.2016

Znalazłem taką informację na jednej z poprzednich stron tego tematu, iż zadanie"Demoniczne Ostrze" jest niezbędne do ukończenia gry. Zaniepokoiło mnie to tym bardziej, że po przyjęciu zadania związanego z przyzwaniem Apogeona, Strażnika Śmierci nie ma w miejscu, w którym być powinien. Też jestem mocno zdziwiony, że nie otrzymałem tego zadania po przekazaniu informacji Imperanonowi o Rolandzie. Być może była jakaś wzmianka na temat tego ostrza, tak mi się bynajmniej wydaje, ale koniec końców żadnego wpisu w dzienniku na jego temat nie otrzymałem...


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 03.11.2016

Tak nie jest.
Zadanie z Demonicznym Ostrzem pojawia się u Imperanona jako konsekwencja dialogu z Baronem von Walkenburg - "Porozmawiajmy jeszcze o mieczach", dostępnego w R4 i tylko w tym.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 04.11.2016

Czy strażnik śmierci znajduje sie w świątyni śniącego i zwie się Demetrius ??