Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - maciek456 - 04.11.2016

Nie, strażnik śmierci znajduje się w innym miejscu i zwie się Strażnik śmierci.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 04.11.2016

Witam mam pytanie odnośnie strażnika zarazy, a mianowicie przeszukałem całe khorinis, z domami włącznie i nigdzie go nie moge znaleść. I tu moje pytanie czy znajduje się on w khorinis czy moze gdzies poza obrębami murów ? Bo z tego co widzialem na forum byly problemy ze ów strażnik znikał.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 04.11.2016

Problemy ze znikaniem Strażników mieli niedołężni.

Strażnik Zarazy jest tam, gdzie logicznie powstaje zaraza czyli na pewno nie w kuchni Coragona , tylko w miejscu brudnym, śmierdzącym i pełnym szczurów.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 06.11.2016

(07.09.2016, 12:40:58)Memorius napisał(a):rozumiem że nie zaistniał dialog
"Mam już wszystkie artefakty.";

jesli tak to masz niewłaściwe Łzy Innosa
jeśli nie, to nadal nie wiem , bo tam dalej jest kilka następnych etapów posrednich i nie wiem jaki wpis był ostatni
Tak masz rację, nie mam takiego dialogu u Apogeona. Jak to niewłaściwe Łzy Innosa? Znalazłem ich dwie sztuki w podziemiach klasztoru.
[Obrazek: Gothic2-2_ahnqxwn.jpg]
Tutaj wrzucam screena z dziennika, z zadania Demoniczne Ostrze. Ponadto wspomnę, że wykonałem zadanie z orkowym generałem w Górniczej Dolinie, z myślą że dialog o ostrzu się odblokuje.
Jestem w tej samej sytuacji co kolega wyzej, tylko ze rozmowa z Pyrokarem nie przynosi skutków. Gdzie moge dostać te "dobre" łzy Innosa ?  Biegam, szukam, rozmawiam z npc ale nic juz mi nie przychodzi do głowy. Dodam ze Lord Hagen juz w GD, Misje z magnatem porobione i teraz, mialem 2 sztuki łez Innosa z podziemi klasztoru (jedne oddalem Cor Calomowi, drugie mi pozostały) .


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 06.11.2016

Jaka rozmowa z Pyrokarem? 
Rozmowa z Pyrokarem o Łzach jest taka sama jak w G2 NK  Pyrokar bierze znalezione Łzy opowiada o nich i oddaje WŁAŚCIWE z opisem czym tak naprawdę są.
Tylko takie rozpoznane przez Pyrokara Łzy Innosa zostaną przyjęte przez zleceniodawcę.
No chyba że coś innego powoduje ,że dialog nie dziala ,a le skąd mam wiedzieć dlaczego nie działa?
Dopiero jutro mogę podać jaki jest całkowity warunek skryptowy.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 06.11.2016

Byłbym bardzo wdzięczyny.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.11.2016

aby zaistniał dialog //Mam już wszystkie artefakty.
trzeba mieć przy sobie następujące przedmioty, Łzy Innosa w wersji po rozmowie z Pyrokarem o ich naturze, Posążek Beliara zrobiony wcześniej  i Kulę Gradową
Innych warunków nie ma.
Aby Pyrokar zamienił Łzy Innosa na właściwe musi zaistnieć z nim dialog zaczynający się u Beziego
"Co masz na myśli, mówiąc 'broń'?"


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 07.11.2016

To wszystko mam jak należy, z Pyrokarem tez miałem ten dialog. Istnieje opcja zeby przyzwać Apogeona i spróbować z nim pogadać czy to juz koniec gry? Bo z tego co patrzylem bez tego zadania nie da się ukończyć.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.11.2016

(07.11.2016, 15:32:00)lukinrov napisał(a): Istnieje opcja zeby przyzwać Apogeona
zdecyduj się chłopie czy ty nie masz dialogu z Apogeonem czy nie masz Apogeona


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 07.11.2016

No mam normalnie Apogeona w wiezy Xardasa, ale zastanawialem się czy gdyby przyzwać drugiego opcja dialogowa sie odbuguje. Wiesz szkoda trochę 120 h gry i nie wiedziec jak sie zakończy, więc juz rozważam rózne opcje :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.11.2016

Napisałem wyraźnie czego potrzeba, aby pojawił się dialog z Apogeonem.
Masz te wszystkie rzeczy?
W tym Łzy Innosa - takie z opisem 'co to jest?" Zapewne masz jedną sztukę bo dokładnie taką samą sztukę oddałeś Kalomowi.
To jest prosty skrypt gdzie trzeba znać dialog o Kuli Gradowej i w konsekwencji ją mieć oraz dwa pozostałe artefakty.
Działa zawsze tak samo, choćbyś przyzwał 100 Apogeonów.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 07.11.2016

Tu wrzucam screena. Wpis w dzienniku jest identyczny jak u góry na zdjeciu. Konczy sie na tym ze Walter przekazał mi artefakt Kula Gradowa.
http://ifotos.pl/z/axexqpr
[Obrazek: axexqpr]


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.11.2016

sorry nic już nie pomogę
przedmioty są według screena właściwe
skrypt jest prawidłowy, zadanie można zrobić prawidłowo, a powodów dlaczego tak jest u ciebie nie jestem w stanie określić


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - lukinrov - 07.11.2016

Dobra nic, w takim razie dzięki za grę :) zakończenie zobacze na gameplayu, modyfikacja w każdym razie zajebista, każdemu gorąco polecam :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Zgoreu - 09.11.2016

Witam, nawiązując do zadania z Demonicznym Ostrzem, domyślam się iż pierwszego ze strażników należy szukać przy latarni morskiej, niestety owa postać w jakiś sposób się nie materializuje nigdzie w pobliżu, a i nie ma też żadnej "podpowiedziowej" rozmowy z Jackiem. Z tego co widziałem u Majesa, gość ma się znajdować przy jaskini, wobec tego czy jest coś jeszcze, co sprawi, że postać się tam pojawi?