Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 09.11.2016

Po rozmowie z Imperanonem wskakuje zadanie Mroczny Mściciel i ten mówi, że przyzwie tylko jednego Wojownika... Faktycznie, pojawia się blisko jaskini - tej przy latarni. Taki miałeś przebieg wydarzeń? Może insert nie zadziałał? Może komp kiepski? Próbuj wczytać może jakiś bliski save i spróbować jeszcze raz, bo tak to wygląda.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Bols92 - 10.11.2016

Witam, jestem tu nowy. Mam pewien problem z zadaniem "Demoniczne Ostrze". Mianowicie chodzi o to, że jestem w czwartym rozdziale, obok latarni Khorinis pokonałem tego Wojownika z Eridium czy jakoś ta i zdobyłem jego miecz z opisem "1 stopień demonicznego ostrza" teraz mam takie pytanie jak mam popchnąć fabułę dalej? Nie mam po pokonaniu tego gościa żadnych opcji dialogowych z Mrocznym Zakonem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 10.11.2016

No, widzisz - Kolega wyżej nie znalazł pierwszego wojownika, ty nie możesz drugiego...
Po pokonaniu tego pierwszego pojawia się kolejny - musisz po prostu pobliską okolicę dobrze przeszukać. POBLISKĄ - wystarczy.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Zgoreu - 13.11.2016

Bogu dzięki, okazałem się tylko niemotą i wojowników wszystkich odnalazłem tym samym kończąc zadanie pomyślnie. Nieźle panowie zaskakujecie, na nagraniu Majesa widziałem drugiego wojownika już z drugim stopniem miecza, wobec tego kamień spadł z serca.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Maniaks - 30.11.2016

Mam pytanie odnośnie dwóch zadań, tj. Trzecia Siła, a przy okazji również Świątynia Śniącego. Jak wiadomo, Imperanon mówi, że mamy nie zabijać Czarnego Maga. Oczywiście doszedłem do tej postaci, pogadałem, dostałem co miałem dostać plus wpis w dzienniku. Z ciekawości oczywiście spróbowałem go zabić i zdziwiłem się, że pojawił się wpis nowy w tym drugim właśnie zadaniu, a mianowicie zostało ono zakończone.

Teraz mam pytanie, bo mnie to zwyczajnie ciekawi. Jakie to miałoby skutki dalej, jakbym właśnie go zabił, chociaż Imperanon mówił co innego?


RE: Askarnoh - MaQo - 30.11.2016

(29.05.2016, 14:40:52)Askarnoh napisał(a): Imperanon kazal zebym wykonal zadanie od Barona von Walkenburga a on chce klucz ktory bedzie dostepny dopiero po dolaczeniu do gildii glownej, kurde co ja przeoczylem

Nie, nie
Baron kazał ci dowiedzieć się co planują Magowie Wody, a klucz do portalu masz przynieść mu gdy tylko go otrzymasz :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 30.11.2016

Niezły odkop...


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 30.11.2016

(30.11.2016, 19:42:55)Maniaks napisał(a): Teraz mam pytanie, bo mnie to zwyczajnie ciekawi. Jakie to miałoby skutki dalej, jakbym właśnie go zabił, chociaż Imperanon mówił co innego?
Teoretycznie poza nielogicznością dialogów żadnych skutków nie ma.
Jednak przecież rzecz nie polega na sprawdzaniu skutków zabicia tej czy innej postaci przecież.
Stworzenie miliona warunków na takie okoliczności jest niemożliwe.
Imperanon mówi ,że mamy go oszczędzić i tą drogą gracz ma po prostu iść. To,że to mówi jasno i wyraźnie jest dodatkowym ukłonem w stronę gracza dla rozjaśnienia sytuacji i tak to właśnie wszystko napisałem.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Maniaks - 01.12.2016

Tak. Zgadzam się z Tobą, ale ze względu na możliwości techniczne zabicia go, stwierdziłem, że być może gracz ma dodatkową ścieżkę. W tym przypadku chodzi mi o to, że niektórzy mogą Xardasa darzyć większym zaufaniem niż Imperanona. Zresztą nie oszukujmy się, często gęsto gildia była tylko środkiem do osiągnięcia pewnych celów i grając Bezimiennym, wielu graczy podchodziło w ten sposób do tematu. Tak mi się przynajmniej wydaje. To też ogólnie w przypadku grania w Mrocznym Zakonie, ciężko mi się "dostosować" do tego, co mówi Imperanon, bo traktuje Xardasa (postać, którą bardzo lubię i szanuję, jeśli tak to można ująć w kontekście postaci wirtualnej Język), jako jakąś popierdółkę.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 01.12.2016

Xardas jest Nekromantą, więc po części Imperanon uważa go za kogoś sprzyjającego Czarnemu Zakonowi.
Zresztą dalsza rozgrywka pewne sprawy w tym zakresie wykrystalizuje.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Maniaks - 06.12.2016

Te pierścienie "Wola Beliara" działają tak, jak lekarstwo na opętanie? Czy muszę rozmawiać z poszukiwaczami, czy mogę od razu ich zabijać bez narażania się na opętanie?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 06.12.2016

Tak, pierścienie uleczają, a z Poszukiwaczami nie ma o czym gadać, lać łobuzów.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jonxx - 06.12.2016

Pierścienie działają jak mikstury leczenia z opętania.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Zloksli - 11.12.2016

Gdzie dokładnie znajduje się ten Baron Von Riterheim? Bo okolice farmy Onara to dość rozległe miejsce.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Lewkooo - 11.12.2016

Tam gdzie Malak później ucieka. Ale mogłeś poszukać na forum bo było kilka razy to pytanie :>