Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dota - 23.03.2017

Trzeba drugi raz jakiejś dźwigni użyć. Nie pamiętam już dokładnie jak to działa.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 23.03.2017

(23.03.2017, 22:18:45)Klimek napisał(a): Poddaję się i pytam.



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 27.03.2017

Po rozpoczęciu drugiego rozdziału i pogawędce z Imperanonem o Xardasie ten wysyła mnie do Walkenburga, lecz nie mam z nim żadnego dialogu...  Hmm

Ach, teraz skojarzyłem, muszę zapewne wykonać zadanie z Kluczem do Portalu by następny dialog zaistniał?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dota - 27.03.2017

Ta .


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 05.04.2017

Chciałbym zapytać o następującą kwestię - jaka różnica względem szeroko pojętego lore jest między ścieżką Mrocznego Wojownika, a Maga. Jak się domyślam, w przypadku tego pierwszego naszym mistrzem zostanie kto inny, no i co? Zadania będą inne? Fabularnie będzie inaczej? Lore informacje będą inne?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Tituf - 05.04.2017

Lore bzm,  arsenał jeno inszy. Czyli ubranko, czary.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 05.04.2017

Mroczny Wojownik nie otrzymuje pewnych zadań pobocznych, które otrzymuje Mroczny Mag i odwrotnie.
Mroczny Wojownik otrzymuje możliwość tworzenia broni, których nie stworzy Mroczny Mag no i oczywiście nie zrobi takich run jakie zrobi Mroczny Mag.
Zasadniczo jednak w samym wątku zadaniowym gildyjnym poza detalami większych różnic nie ma.
Odnoszenie niektórych NPC do Wojownika i Maga jest inne.
Jest też kilka innych różnic w lokacji DI oraz realnego korzystania z pewnych istniejących broni, np Złe Oko.
Są też inne różnice, o których tu pisać nie będę.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 05.04.2017

A jak to jest rozwiązane względem Epilogu? Któraś droga jest kanoniczna, czy po prostu nie jest powiedziane bo nie musi?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 05.04.2017

W Epilogu gracz występuje jako Mroczny Wojownik z wielu powodów skryptowych i gameplaya, ale także dlatego że prawie nikt nie wybierał drogi Mrocznego Maga.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 06.04.2017

Czy u Mrocznego będzie występować jakiś wątek związany ze Szponem Beliara? Możliwość przerobienia na runę czy coś w ten deseń? Bo nie wiem co z nim zrobić.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 06.04.2017

Token no kuźwa graj.
Nie ciekawią cię meandry i zawiłości zadaniowe tego wątku?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dota - 06.04.2017

Trzymaj szpon, bo nic zastępczego nie dostaniesz. Dla 2000 expa nie warto oddawać.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 06.04.2017

(06.04.2017, 18:40:12)Memorius napisał(a): Token no kuźwa graj.
Nie ciekawią cię meandry i zawiłości zadaniowe tego wątku?

Bardzo ciekawią i dlatego gram. :))


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Klimek - 01.05.2017

Mam problem z dwoma questami u Mrocznych. Mam końcówkę III rozdziału i zaraz mam zamiar naprawić Oko Innosa i zacząć IV.

Pierwsze zadanie to "Xardas Nekromanta". Wątek zakończył się na drugim wpisie do dziennika, w którym stoi, że informacja o magu ze Świątyni Śniącego zainteresuje Imperanona. Świątynie Śniącego załatwiłem już w II akcie, maga oszczędziłem tak jak kazał Imperanon, Xardasa okłamałem - wszystko zgodnie z planem i nie pojawiły się nowe wpisy w dzienniku. Czy ów przedmiot jaki mam dostarczyć Imperanonowi znajdę w późniejszych rozdziałach czy coś spartoliłem?

Drugie zadanie to "Orkowy totem". Otrzymałem to zadanie w III rozdziale, ale już dostarczyłem figurkę z Obozu Sekty Imperanonowi w II rozdziale i żadnego innego totemu nie mogę znaleźć. Pytanie jak powyżej: czy coś zjebawszy czy chodzi o inny totem? Szukałem już w wielu miejscach.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Michał - 02.05.2017

(01.05.2017, 22:31:56)Klimek napisał(a): Czy ów przedmiot jaki mam dostarczyć Imperanonowi znajdę w późniejszych rozdziałach czy coś spartoliłem?

Generalnie to poszukaj owego w miejscach, gdzie dawniej przebywał Xardas, ale powinieneś już to znaleźć w rozdziale II.

(01.05.2017, 22:31:56)Klimek napisał(a): Drugie zadanie to "Orkowy totem". Otrzymałem to zadanie w III rozdziale, ale już dostarczyłem figurkę z Obozu Sekty Imperanonowi w II rozdziale i żadnego innego totemu nie mogę znaleźć.

Orkowy idol to właśnie ta statuetka z obozu na bagnie, a zadanie te również robi się w rozdziale II.

Generalnie nie wiem, czy jeszcze uda ci się coś ugrać, przy takiej konfiguracji zadań tak późno. OWN wyda wyrok, gdy przybędzie albo i nie.