Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - MaQo - 14.08.2017

Poszukaj na targowisku lub w górnym mieście.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ChudyBaited - 04.09.2017

Poddaje się. Dostałem zadanie od Imperatora "Smocza Zguba" no i przechodząc pierwszy raz pamiętałem że udało mi się to zrobić bez problemu, teraz jakoś przechodzę to szybciej, wręcz chaotycznie, jak opętany i pewnie zapomniałem z kimś zagadać. Podpowie mi ktoś proszę gdzie zaczepić ten wątek ?

PS. Grałem na wersji przeznaczenia 1.3 bodajże i w tej nowej 1.4 w momencie wgrywania starych save'ów miałem poruszone wszystkie zadania ale zresetowało mi cały świat(wszystkie przedmioty były jakbym świeżutko wyszedł z wieży Xardasa, npc wspominało mi o zadaniach, które na bank zrobiłem). To tylko w ramach takiej dygresji, ale może znaczącej co pozwoli wyeliminować tego typu przypadki dla innych graczy. Być może komuś się to już zdarzyło, jednak nie śledzę tego forum aż tak, żebym zauważył podobny temat.
Pozdrawiam.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Klimek - 04.09.2017

Jeśli wgrałeś save z 1.3 na wersję 1.4 to ciężko będzie ci pomóc.



(05.06.2017, 07:37:52)Memorius napisał(a): Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu przedstawimy wersję 1.4 G2 Przeznaczenie.
Content jest skompilowany i nastąpi tylko jeszcze jedna jego kompilacja, bardziej kontrolna niż realnie potrzebna, po czym Prorok złoży instalkę.
Wersja nie zawiera nowych zadań ani dodatkowych dialogów, a lista zmian w uporządkowanej formie zostanie opublikowana w podsumowującym poście w temacie Download/Instalacja/FAQ.
Jest wątpliwe, aby save z wersji 1.3 były kompatybilne z wersją 1.4, więc zdecydowanie zalecana jest tylko NOWA GRA.



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - ChudyBaited - 05.09.2017

Tak tak, dlatego tak szybko sobie przechodzę od nowa :) Już i smoczą zgubę znalazłem. Nie mogłęm znaleźć na forum odpowiedzi to strzeliłem że przecież pewnie jest tam gdzie w podstawce jest :D Tak czy siak dzięki za pomoc :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - araxus95 - 06.10.2017

Nie moge zacząć wątku rozmowy z Imperanorem odnośnie statku.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 06.10.2017

czyli jest to już moment w którym bohater wie ,że wróg ukrywa się na wyspie Irdorath?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - araxus95 - 06.10.2017

Tak! Dodam że jestem Mrocznym Magiem!


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Memorius - 07.10.2017

(06.10.2017, 22:12:42)araxus95 napisał(a): Dodam że jestem Mrocznym Magiem!
bardzo ładnie

aby zagadać do Imperanona
"Wiem już, kim jest nieprzyjaciel i gdzie się ukrywa."
trzeba mieć ukończone zadanie "Xardas Nekromanta" oraz wszystkie cztery Miecze muszą być w posiadaniu Imperanona


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - araxus95 - 07.10.2017

(07.10.2017, 07:10:36)Memorius napisał(a):
(06.10.2017, 22:12:42)araxus95 napisał(a): Dodam że jestem Mrocznym Magiem!
bardzo ładnie

aby zagadać do Imperanona
"Wiem już, kim jest nieprzyjaciel i gdzie się ukrywa."
trzeba mieć ukończone zadanie "Xardas Nekromanta" oraz wszystkie cztery Miecze muszą być w posiadaniu Imperanona

Rozumiem popełniłem błąd bo nie zrobiłem zadania z Wojownikiem Eridium dobrze że miałem zapisany zapis ze slotu z 3 rozdziału. Dokładnie z połowy tego epizodu. No cóż nie pozostaje nic innego jak zacząć grać od tego rozdziału bo to nie jest tak daleko od 5 rozdziału.  OK


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Przystojniaczek - 04.11.2017

Witam! Jestem w mrocznym zakonie,przyniosłem temu magowi obok wieży Xardasa smoczą zgubę,następnie on coś gadał o tej smocznej zgubie jako przepustce do Ratusza,kazał mi iść do typka z mrocznych koło miasta żeby wykonać jego zadanie i wrócic do niego ,lecz on mnie uczy tylko jednoręki.Nie ma żadnego tekstu.Proszę o pomoc Język


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Lewkooo - 04.11.2017

Tu chodziło u Waltera, który jest na placu świątynnym w mieście.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Przystojniaczek - 04.11.2017

Dobra,podziało dzięki ;) Mam jeszcze jedno pytanie..mam zdobyć 2 kawałki czarnej rudy,jeden jest w krypcie koło najemników a drugi kawałek? Język Nie przypomina mi się jakaś druga krypta.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Lewkooo - 04.11.2017

Drugi można znaleźć np w krypcie za Karczmą Orlana, tam obok teleportera.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Przystojniaczek - 06.11.2017

Siemanko! :D Poszukuje Legendarnego Miecza Zakonu który jest w Świątyni gdzieś w DP.Pytanie tylko w którym miejscu? Język Pamieta ktos mniej więcej ? Chociaż z mapy.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Jonxx - 07.11.2017

Świątynia znajduje się niedaleko obozu Barsa.