Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Wojownik/Mag - Tituf - 30.10.2019

Statuę można oddać (jak masz 'pobrane' zadanie) oczywiście szybko - pozostaje tylko stopień trudności jej zdobycia na tak wczesnym etapie. Ale skoro ją masz - to trzeba oddać!
Nie ma questów, które należy wstrzymywać przed dalszym rozdziałem! Wręcz przeciwnie!


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 30.10.2019

(30.10.2019, 17:08:36)Tituf napisał(a): Statuę można oddać (jak masz 'pobrane' zadanie) oczywiście szybko - pozostaje tylko stopień trudności jej zdobycia na tak wczesnym etapie. Ale skoro ją masz - to trzeba oddać!
Nie ma questów, które należy wstrzymywać przed dalszym rozdziałem! Wręcz przeciwnie!

Super dzieki za szybką odpowiedź , już niedługo podsumowanie drugiego rozdziału..  winner

Runę Zniszczenia Ożywieńca dla Tireona w misji Artefakty Mrocznego Zakonu (3R) da sie gdzieś zdobyć czy trzeba wyuczyć się tej runy za 10 PN?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Tituf - 03.11.2019

Trzeba się nauczyć i samodzielnie wykonać.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 05.11.2019

Czy zdanie Trucizna Bogów mogę ukończyć później niż w 3 rozdziale?
Nie mam gobliniej jagody i raczej jej nie zdobędę w 3R wszystkie wykorzystałem i mam nadzieję natknąć się na nią u jakichś handlarzy w R4.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Tituf - 05.11.2019

raczej można, ale jestem pewien, że nie znalazłeś wszystkich dostępnych, chociażby w zenie, jagód
edit - temat o bonusach będzie pomocny!


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 06.11.2019

Jeden z Baronów mi zniknął czy on po prostu znajduję się w innym miejscu?
(Zabite 3 smoki, 4 rozdział)
PS: Xardas nie będzie mi potrzebny do niczego w 4R w Khorinis?
W sensie - Prawdopodobnie jest pod Wieżą Mgieł po wydarzeniach po spotkaniu w GD a ja zabieram się między innymi za Demoniczne Ostrze.


[Obrazek: 9BeyLue.jpg]


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 08.11.2019

Ponawiam pytanie, gdzie znajdę Barona von Ritterheima w 4 rozdziale? Jestem już po wątku z wieżami mgieł :O
(post do złączenia jak ktoś odpowie :/ )


RE: Mroczny Wojownik/Mag - MaQo - 08.11.2019

Jeśli mnie pamięć nie myli to powinien być w jaskini z całą resztą


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 08.11.2019

Czyli muszę go przywołać, dzięki za upewnienie.
Xardasa po wieży mgieł też nie powinien być w swojej wieży w Khorinis ? Bo go nigdzie nie ma  Facepalm (4R)


RE: Mroczny Wojownik/Mag - N1kX - 08.11.2019

To dziwne, że można zapomnieć o tym. Xardas zawsze zniknie ze swojej wieży po przejściu do rozdziału 5. To jest oryginał, a mod się nie zmienił. W modzie znika, gdy wykonujemy zadanie z mieczami, ponieważ jest teleportowane do DP.
O baronie. Spróbuj przenieść się do niego.
Goto vob B5_9900_Baron_von_Ritterheim
Jeśli po teleportacji go nie, po prostu włóż go.
W aktualizacji będzie on zawsze iść z resztą.

Странно, что забываете об этом. Ксардас всегда пропадет из своей башни при переходе в 5 главу. Это оригинал, и мод это не менял. В моде пропадает, когда выполняем квеста с мечами, так как он телепортируется в ДП.
Насчет барона. Попробуй переместиться к нему.
Если после телепортации и его нет, тогда только вставить его.
В обновлении он будет всегда уходить с остальными.



RE: Mroczny Wojownik/Mag - Erwin - 08.11.2019

Znowu napiszę "jak mnie pamięć nie myli" ,bo grałem dość dawno, ale też mi się wydaję, że Xardas znika całkowicie już w 4 rozdziale po zakończeniu wątku kultu.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 08.11.2019

(08.11.2019, 03:33:35)N1kX napisał(a): To dziwne, że można zapomnieć o tym. Xardas zawsze zniknie ze swojej wieży po przejściu do rozdziału 5. To jest oryginał, a mod się nie zmienił. W modzie znika, gdy wykonujemy zadanie z mieczami, ponieważ jest teleportowane do DP.
O baronie. Spróbuj przenieść się do niego.
Goto vob B5_9900_Baron_von_Ritterheim
Jeśli po teleportacji go nie, po prostu włóż go.
W aktualizacji będzie on zawsze iść z resztą.

Странно, что забываете об этом. Ксардас всегда пропадет из своей башни при переходе в 5 главу. Это оригинал, и мод это не менял. В моде пропадает, когда выполняем квеста с мечами, так как он телепортируется в ДП.
Насчет барона. Попробуй переместиться к нему.
Если после телепортации и его нет, тогда только вставить его.
В обновлении он будет всегда уходить с остальными.

No tak tego się spodziewałem, nadal w dzienniku istnieje zadanie "Xardas Nekromanta" to co ono się zakończy jakoś w 5/6 rozdziale? Chcę przejść juz  w 5 rozdział.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Tituf - 08.11.2019

O ile dobrze pamiętam, to Xardas do tego zadania przydatny za bardzo nie jest. Masz pewnie ważną informację od niego o Świątyni Śniącego i zameldowałeś o tym dawno Imperanonowi. A jak znika Xardas i wspomina nam o tym Lester to po prostu z takim info znowu idziesz do Impa.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - VVrongVVay - 08.11.2019

(08.11.2019, 15:02:52)Tituf napisał(a): O ile dobrze pamiętam, to Xardas do tego zadania przydatny za bardzo nie jest. Masz pewnie ważną informację od niego o Świątyni Śniącego i zameldowałeś o tym dawno Imperanonowi. A jak znika Xardas i wspomina nam o tym Lester to po prostu z takim info znowu idziesz do Impa.

Nic mi Lester nie powiedział a właśnie z nim gadałem w sprawie Cor Caloma, mówi to później?
Btw Łzy Innosa dla Cor Caloma nie zdobędę w 4 rozdziale?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Tituf - 08.11.2019

Bo ta akcja jest chyba na początku kolejnego Rozdziału.