Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 14.04.2021

Tak.
Idziesz do Barthosa i mówisz mu,ze masz miecz. Wtedy w rozmowie pojawia się opcja że możesz miecz zatrzymać.
"Zachowam miecz."
otrzymujesz połowę exp za zadanie i przechodzi ono do wykonanych już w momencie gdy informujemy Barthosa
"Udało mi się odnaleźć ten miecz."
Miecz zostaje u nas i można go oddac po linii gildyjnej.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Klimek - 14.04.2021

A co w zasadzie może się wydarzyć jeśli jako Mroczny oddamy Ostrze Barthosowi?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 14.04.2021

Dostajesz opierdol od von Walkenburga z odpowiednim wpisem do dziennika i zadanie przechodzi do nieudanych.
Oczywiście o renowacji miecza i zwrotowi go  przez Barona jako broni dla Mrocznego Wojownika przy okazji wykonania innych zadań można zapomnieć.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Dota - 22.04.2021

Ciekawy warunek, że żeby Beliar uznał nas za godnych w momencie, w którym poświęcamy posążek, to nie można być opętanym, bo inaczej pieruny z nieba spadną i Beliar odprawi nas z kwitkiem. XD
Swoją drogą jak to się wydarzyło, to zacząłem się zastanawiać co mogłem spierniczyć, ale jakoś tak mnie olśniło i uleczyłem się z opętania, po czym okazało się, że faktycznie to było powodem.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Dota - 28.04.2021

Dobra, poddaję się. Szukałem tego Ur-Kosha z pół godziny jak nie więcej na terenie Cmentarzyska Orków, w jego okolicach, w okolicach ŚŚ i w środku i nigdzie go nie ma. Albo jestem ślepy, albo mi się nie zinsertował. Już raz tak miałem z Pożeraczem Dusz, czy jak się nazywał ten potwór, którego się w wątku Nieumarłych ubijało pod Wieżą Mgieł. Niech ktoś proszę naprowadzi na to gdzie go znaleźć albo powie gdzie on dokładnie jest.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Hexados - 28.04.2021

(28.04.2021, 21:09:15)Dota napisał(a): Dobra, poddaję się. Szukałem tego Ur-Kosha z pół godziny jak nie więcej na terenie Cmentarzyska Orków, w jego okolicach, w okolicach ŚŚ i w środku i nigdzie go nie ma. Albo jestem ślepy, albo mi się nie zinsertował. Już raz tak miałem z Pożeraczem Dusz, czy jak się nazywał ten potwór, którego się w wątku Nieumarłych ubijało pod Wieżą Mgieł. Niech ktoś proszę naprowadzi na to gdzie go znaleźć albo powie gdzie on dokładnie jest.

Może nie bezpośrednio cmentarzysko, ale blisko. Schody...


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Dota - 28.04.2021

Ja pierdole, no na to nie wpadłem, że może się tam skitrać. Serio nie dało się go w jakieś bardziej widoczne miejsce wstawić, żeby nie trzeba było się bawić w chowanego?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - osiaka112 - 12.09.2021

Mam znaleźć dwa kawałki czarnej rudy dla tego Walerta jeden kupiłem od Sharkiego w kanałach a gdzie znajdę drugi ??


RE: Mroczny Wojownik/Mag - SparrowJacek - 12.09.2021

Wydaje mi się, że mówili gdzieś, iż jest ona często w miejscach o silnym wpływie śmierci, także dowolne krypty, jaskinie z nieumarłymi itp powinny być twoim celem.


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Hexados - 14.09.2021

(12.09.2021, 15:25:19)osiaka112 napisał(a): Mam znaleźć dwa kawałki czarnej rudy dla tego Walerta jeden kupiłem od Sharkiego w kanałach a gdzie znajdę drugi ??




RE: Mroczny Wojownik/Mag - osiaka112 - 26.09.2021

Powie mi ktoś gdzie znajdę Denar bo dostałem zadanie na Tarantule ale wejść do celi nie mogę muszę znaleźć Denar to dostanę Klucz od Celi tylko gdzie on jest Gadałem ze strażnikiem powiedział mi gdzie łazili ale nie widzę nigdzie tego Denara


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 26.09.2021

Denar nie ma nic wspólnego z tym zadaniem. Trzeba klucz znaleźć w lochach.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - kubik75 - 26.10.2021

Mam problem, natomiast przyzwałem już mistrza gildii mrocznych i nie mam z nim opcji dialogowej o zdobycie statku. Wie ktoś co może być przyczyną?


RE: Mroczny Wojownik/Mag - Memorius - 26.10.2021

Apogeon nie wie nic na temat sposobu zdobycia statku. Trzeba wykonać zadanie "Żagle i dyplomacja".


RE: Mroczny Wojownik/Mag - kubik75 - 26.10.2021

(26.10.2021, 16:44:02)Memorius napisał(a): Apogeon nie wie nic na temat sposobu zdobycia statku. Trzeba wykonać zadanie "Żagle i dyplomacja".

Jak je rozpocząć?