Drużyna Spolszczenia
Mroczny Wojownik/Mag - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Główne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Wątek: Mroczny Wojownik/Mag (/showthread.php?tid=347)



RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Valkir - 04.08.2016

Witam,
Dostałem się do Świątyni w Dolinie Przodków za pomocą pierścienia do portalu do Jarkendaru.
Zrobiłem co musiałem i po otworzeniu skrzyni dostałem Młot Addanosa. Czy to bug? Powinienem przecież znaleźć tam ten cały miecz dla Mrocznego Zakonu. Chyba, że można tam coś jeszcze zrobić. Jeśli tak to proszę o podpowiedź :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dinozaur7 - 04.08.2016

Powiem tak. Szukaj dalej.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dota - 04.08.2016

Miecz też tam jest.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 04.08.2016

Poszukaj tam przełączników. Do skutku.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Attilan02 - 04.08.2016

Są łącznie cztery przełączniki, kilka postów wcześniej masz wskazówkę.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Axis - 05.08.2016

Witam jestem w 2 rozdziale i jestem w świątyni doliny przodków, mam tam wykonać zadania o znalezieniu miecza zakonu oraz młot Adanosa, który już znalazłem. Czytałem też posty w których pisze że trzeba pokombinować więc kombinowałem. Znalazłem 3 dzwignie, 1 świeczke wraz z mechanizmem, 1 kołowrót oraz przełacznik. Wszedlem do pewnej komnaty i tam tylko pierscień był. Nie wiem czy czegoś mi brakuje czy coś się zbugowało bo oblatałem całą tą świątynie chyba 10 razy w poszukiwaniu czegoś jeszcze. Z góry dziękuje za pomoc!


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Dinozaur7 - 05.08.2016

Nad bodajże drugimi drzwiami od wejścia jest jeszcze coś. Wejdziesz tam chyba po kolumnie.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Axis - 05.08.2016

Owszem jest tam dźwignia (zgaszona pochodnia), którą już wcześniej znalazłem nie wiem o co może chodzić.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 05.08.2016

Są dwie zgaszone pochodnie oprócz tej nad drzwiami. A ten przełącznik co trzeba było strzelić w niego znalazłeś?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Axis - 05.08.2016

Dobra opisze co znalazłem:

1) Pochodnia nad wejściem, tą na ścianie na końcu głownej sali po lewej stronie, oraz pochodnie która jest w jednym z bocznych pokoji.
2) Przełącznik w jednym z bocznych pokoij znajduje się tam również mechanizm zębaty który uruchamia się po strzale w przycisk.
3) Świeczka która znajduje się na górze po wejsciu po drabinie jest tam też pewna kombinacja przycisków którą też zrobiłem.

Po tych wszystkich rzeczach w jednym z tych bocznych pokoij otworzyła się ściana i było tam pomieszczenie z wieloma dzwigniami oraz 2 czerwone X, w jednym X znalazłem pierścien a 2 to pułapka z dzwigniami jest tak samo, tylko 1 jest prawidłowa więc znalazłem ją po czym przejście na nowo się otworzyło abym mógł wyjść ale miecza ani śladu.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 05.08.2016

Aby dostać miecz, należy użyć dwóch dźwigni.


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - urbanix12 - 05.08.2016

Siemka powie mi ktos gdzie szukac tego niecza z misji legendarny miecz zakonu tego ognistego smoczego ostrza bo poszedlem tam gdzie mowil ten barob ale znalazlem tylko gniew adanosa


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Valkir - 05.08.2016

Miecz też jest. Masz podpowiedzi w tym temacie


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Attilan02 - 05.08.2016

W III rozdziale by awansować w hierarchii Mrocznych należy rozwinąć manę czy kręgi, bo many z zestawem kapłańskim mam 147, a kręgów wcale się nie uczyłem?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Token - 05.08.2016

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś.