Drużyna Spolszczenia
Łowcy Nieumarłych - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Poboczne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Wątek: Łowcy Nieumarłych (/showthread.php?tid=348)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Łowcy Nieumarłych - Lewkooo - 14.02.2017

Po oddaniu korzeni. Wczytywałeś?


RE: Łowcy Nieumarłych - Dota - 14.02.2017

Właśnie to zamierzałem zrobić, tylko nie wiedziałem czy wczytywać zapis przed rozmową z Natalią, czy jakiś starszy jeszcze za nim w ogóle dostałem tą misję. Zaraz wczytam i obadam.
Dobra, po wczytaniu zatrybiło. Dzięki.

Buahahahahah, zjebałem wątek Łowców Nieumarłych grając za drugim razem, kiedy za pierwszym go skończyłem. ROTFL Facepalm
W sumie nie mam pojęcia co spierniczyłem. Dokumenty wszystkie czytałem, zadanie z kluczami zrobione w pierwszym rozdziale. Hmm.. Zaraz będę rozkminiał co przegapiłem. xd

Ha! Jednak nie popsułem. :D
Po prostu zostawiłem masę przedmiotów w skrzyni u Xardasa w wieży, bo miałem tak zasrany ekwipunkek, że ciężko było w nim cokolwiek znaleźć. Zacząłem się teraz zastanawiać co mogłem spieprzyć i mnie jakoś naszło, że to może być przyczyna. Język Zabrałem wszystko co tam zostawiłem z powrotem i voila - jest dialog. :D
Już wiem, który przedmiot jest niezbędny, żeby Mistrz chciał z nami rozmawiać, bo wywalałem różne rzeczy na ziemię i patrzyłem czy trybi aż zadziałało. xD
Morał jest taki, żeby nie zostawiać nic w skrzyniach, tylko nosić wszystko przy sobie. Język

Dobra, przegadałem dialog i chodzi jednak o kilka przedmiotów. Ja akurat nie miałem jednego z nich. xD


RE: Znikające postacie - Canito - 22.02.2017

Czy mógłbym prosić o kod na Edwina z GD? Próbowałem już raczej wszystkiego co sugerujecie na forum ale i tak się nie pojawia.


RE: Znikające postacie - Tituf - 22.02.2017

Powiedz dokładnie, w których miejscach go szukałeś.


RE: Znikające postacie - Memorius - 22.02.2017

ale nie damy żadnego kodu na Edwina bo ten NPC pojawia się w insercie dialogowym i nie ma opcji removeNPC  w skryptach


RE: Znikające postacie - Canito - 22.02.2017

(22.02.2017, 11:10:02)Tituf napisał(a): Powiedz dokładnie, w których miejscach go szukałeś.

Po rozmowie z Łowcą Nieumarłych w GD udałem się tam gdzie raczej powinien być czyli w jaskini za wodospadem ale tam go nie było a z tego co widziałem na yt to powinien tam być.


RE: Łowcy Nieumarłych - Tituf - 22.02.2017

(22.02.2017, 13:01:31)Szyszak012 napisał(a): udałem się tam gdzie raczej powinien być czyli w jaskini za wodospadem

Świadczy to o twoim bardzo nieuważnym graniu. Nie możesz kogoś znaleźć - od razu płacz, że zniknął. Nawet w dialogu z Jergenem masz wskazówkę, że Woda cię zaprowadzi do niego.
Sprawdź tu i powiedz, czy się skrypt naprawił  Troll  i pojawiła się postać.




RE: Łowcy Nieumarłych - proks - 14.03.2017

Porozmawiałem z Natalią , oddałem jej 5 smoczych korzeni a Pożeracza wciąż nie ma ...


RE: Łowcy Nieumarłych - Lewkooo - 14.03.2017

A gdzie go szukałeś?


RE: Łowcy Nieumarłych - proks - 14.03.2017

Wiadomo że w wiezy mgieł . Powinien być w tunelach a go nie ma nigdzie i nie słychac tych odgłosów jego. Sprawdzałem na każdym zapisie i jest to samo . Ostatni wpis to , że Natalia jest bezpieczna. A Pożeracza nie ma...


RE: Łowcy Nieumarłych - Lewkooo - 14.03.2017

Próbowałeś wczytywać przed oddaniem korzeni?


RE: Łowcy Nieumarłych - proks - 14.03.2017

Wczytałem zapis nawet przed zabiciem Kusicielki . Xabiłem , pogadałem z Jergenem , poszedłem do Natalii , dałem jej korzenie , idę rozprawić się z Pożeraczem a on się nie pojawił ...


RE: Łowcy Nieumarłych - Token - 14.03.2017

Bywało, że Pożeracz się nie pojawiał sporadycznie graczom, ale wczytanie jakiegokolwiek zapisu wcześniejszego zawsze pomagało. NA PEWNO przeszukałeś dokładnie Wieżę Mgieł?


RE: Łowcy Nieumarłych - Tituf - 14.03.2017

znane są przypadki, że bestia pojawiła się na zewnątrz wieży - tam gdzie wejście od strony wody jest
to wskazywałoby na spore obciążenie przy insercie


RE: Łowcy Nieumarłych - proks - 15.03.2017

Przeszukałem dokładnie każdą odnogę tunelów , byłem również na samym końcu tj od strony morza. Niestety wygląda na to , że Pożeracz wziął urlop