Drużyna Spolszczenia
Zwiadowcy - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Poboczne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Wątek: Zwiadowcy (/showthread.php?tid=349)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Wiśnia - 05.09.2016

(05.09.2016, 23:22:56)Draco napisał(a): Latarnik? W wieży zastałem jedynie szkielety, raczej zwiedziłem chyba możliwe tereny w DP i nie spotkałem takiego NPC, skąd taki potion mogę się zadobyć w R1?
I tak już się zajebałem ale to zadanie jest od zwiadowców a do tego jest osobny dział

(05.09.2016, 23:22:56)Draco napisał(a): Bardziej mi chodziło czy mogę wejść do ów miejsca po ten miecz.
Powiem tak, co otwiera portale adanosa ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Draco - 05.09.2016

Jak nie patrzeć jest to zadanie poboczne z DP, po co takie ironiczne wypowiedzi? Wystarczy mi konkretna odpowiedź na pytanie nie jakieś owijanie w bawełnę. Niemniej dzięki za rozwianie wątpliwości.

Jeśli ktoś pamięta jak wykonać quest z teleportami w DP, wdzięczny byłbym za kontakt. Pozdrawiam


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Wiśnia - 05.09.2016

(05.09.2016, 23:35:34)Draco napisał(a): Jeśli ktoś pamięta jak wykonać quest z teleportami w DP, wdzięczny byłbym za kontakt. Pozdrawiam
Na tym forum obowiązują pewne zasady to nie jest zadanie poboczne w DP tylko zadanie z Gildii Zwiadowców którzy mają tu swój dział ja dostane 10 % ty w tej chwili już 20 % i wątpię by ci ktoś tu odpisał


RE: Zwiadowcy - Memorius - 06.09.2016

Zadanie Teleporty w Dolinie Przodków to pułapka na schematycznego gracza i nie polega na wejściu w system teleportów.
Dopóki nie znaleziony zostanie latarnik to o jego wykonaniu można zapomnieć.


RE: Mam buga! - kea1 - 24.09.2016

Otóż mam nieśmiertelnego Lehmara. Musiałabym mu zadać 5 obrażeń. Poprzednio postacią na podobnym poziomie poszło w miarę gładko. Czy to może być wina tego, że kiedyś wgrałam swój stary (sprzed tygodnia), ale do tej samej wersji?


RE: Mam buga! - Dinozaur7 - 24.09.2016

Ale nieśmiertelny gdzie? Tak po prostu chcesz go pobić.?


RE: Mam buga! - kea1 - 24.09.2016

Mam zadanie z zabiciem go. Podchodzi do portu, nie ma gadki, więc go biję. A tu- klops.


RE: Mam buga! - Memorius - 24.09.2016

Jest tak ponieważ grasz nieuważnie.
Aby Lehmar był śmiertelny potrzebny jest dialog z Aurelio
"Lehmar ma na sumieniu wielu ludzi."


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Hellvard - 30.09.2016

(05.09.2016, 23:19:32)Wiśnia napisał(a): z tego co pamiętem potrzeba eliksiru podwojenia many i pogadania z latarnikiem
Eliksir podwojenia many oddałem już wcześniej Lutero, czy można gdzieś zdobyć drugi egzemplarz?


RE: Zwiadowcy - Tituf - 30.09.2016

A np w Jarkendarze, w ruinach gdzie spoczywa William, w Opuszczonej Kopalni i jeszcze w paru miejscach.


RE: Zwiadowcy - Hellvard - 30.09.2016

Ha, tylko żebym ja teraz pamiętał, gdzie zdobyłem ten pierwszy ;) Ale Williama znalazłem, więc eliksir zapewne też, gdzie więc jest drugi?


RE: Zwiadowcy - maciek456 - 30.09.2016

Tych eliksirów jest pełno, jeden jest na pewno w ŚŚ, jeden dostaje się w nagrodę za wykonanie zadania(nie pamiętam dokładnie jakiego, ale na pewno w GD), oprócz tego jest jeszcze w innych miejscach, musisz poszukać. Ogólnie te eliksiry nie są jakieś ciężkie do znalezienia.


RE: Zwiadowcy - Hellvard - 30.09.2016

Całe szczęście, bałem się że to mikstura unikalna :)
Nie mogę wykonać zadania "Lichwiarz" przez zniknięcie mi z gry z Lehmara, czy to zablokuje mi postęp w wątku Zwiadowców?


RE: Zwiadowcy - Memorius - 30.09.2016

Nie powinno być problemu jeśli wykonane jest "Przysługa dla kumpla".


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - kaban3000 - 21.10.2016

teleport (ten do irwina) w obozie mysliwych jakos trzeba bylo uruchomic zeby dzialal? bo juz nie pamietam a potrzebuje go uzywac