Drużyna Spolszczenia
Zwiadowcy - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Poboczne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Wątek: Zwiadowcy (/showthread.php?tid=349)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Zwiadowcy - Memorius - 18.10.2018

(18.10.2018, 17:37:53)Egon napisał(a): z tym że gdy go atakuję to nie mam opcji rozmowy na początek, a chyba powinna być bo raczej nie atakuje się tu bez gadki.
Lehmar nie ma rozmowy w tej akcji
trzeba go zabić skrycie gdy jest na nabrzeżu o określonej godzinie, co nie jest powiązane z żadnym specjalnym dialogiem
jeśli Lehmar zginie w innym miejscu Aurelio nie zagada


RE: Zwiadowcy - Egon - 18.10.2018

Hm, sprawdziłem zabiłem go dwa razy na nadbrzeżu (za pierwszym razem ukradłem mu najpierw książkę) ale to nic nie zmienia nie pojawia się wpis o zabiciu Lehmara i czy to na pewno wszyscy których muszę zabić. Chyba coś zblokowałem ale nie wiem co.
Rozdział nie ma znaczenia?


RE: Zwiadowcy - Memorius - 18.10.2018

Dziwne. Rozdział nie ma znaczenia.


RE: Zwiadowcy - Egon - 18.10.2018

No dobra jeszcze popatrzę ale nie mam już pomysłu. W razie czego zwróćcie może uwagę na to zadanie przed eksportem na wschód. Może gdzieś coś tam się kryje.

Edytuję żeby nie tworzyć zbędnych postów: Lehmara trzeba było po prostu "dobić" mieczem lub zabić z łuku (co dziwne wydawało mi się że przy jednej próbie po zabiciu z łuku rozmowy z Aurelio nie było, ale widać tylko mi się wydawało). Sprawę wyjaśnił Tituf.


RE: Zwiadowcy - regularnydebil - 09.03.2019

Zadanie z pieczęcią rodową. Jaki przedmiot jest potrzebny do otwarcia domu przy cmentarzu?


RE: Zwiadowcy - Erwin - 09.03.2019

Spróbuj z łojem kretoszczura, ale pewny nie jestem.


RE: Zwiadowcy - Memorius - 09.03.2019

O ile mnie pamięć nie myli to domek przy cmentarzu nie ma nic wspólnego z tym zadaniem, więc i rada Erwina jest nieprzydatna.


RE: Zwiadowcy - Zondala - 09.03.2019

ten większy domek który się otwiera przy pomocy dźwigni, na pewno łój załatwi sprawę, o ile w ogóle jest potrzebny ale tego nie wiem bo nigdzie bez niego się nie ruszam:)


RE: Zwiadowcy - regularnydebil - 10.03.2019

Potwierdzam chodziło o łój kretoszczura


RE: Zwiadowcy - Hexados - 03.11.2020

(18.10.2018, 17:51:40)Memorius napisał(a): Lehmar nie ma rozmowy w tej akcji
trzeba go zabić skrycie gdy jest na nabrzeżu o określonej godzinie, co nie jest powiązane z żadnym specjalnym dialogiem
jeśli Lehmar zginie w innym miejscu Aurelio nie zagada

Wiem, że trochę po czasie, ale przynajmniej w obecnej wersji 1.5 można zabić spokojnie Lehmara w jego domku (wyczekałem jak nie ma Luizy) i normalnie zdać questa Aurelio. Postanowiłem załatwić to tak przed czatowaniem, aż wyjdzie i udało się. Nawet obeszło się bez grzywny, czy jakiegoś rabanu na ulicach.


RE: Zwiadowcy - Klimek - 03.11.2020

Jak musiałby być skonstruowany warunek, że Aurelio zagada tylko wtedy jeśli Lehmar zginie akurat na waypoincie na przystani?


RE: Zwiadowcy - Hexados - 04.11.2020

(03.11.2020, 23:47:18)Klimek napisał(a): Jak musiałby być skonstruowany warunek, że Aurelio zagada tylko wtedy jeśli Lehmar zginie akurat na waypoincie na przystani?

Nie znam się na skryptach, maksimum moich możliwości to wyeksportowanie sobie menu z texturepacka i zbudowanie vdf-a na nowo, ale skoro było napisane, że powinien być zabity konkretnie w przystani to wyprowadzam z "błędu". Myślę, że magicy z Destiny Team i nie takie warunki mogliby oskryptować. Może jednak ktoś kto ma mniej cierpliwości zobaczy ten i nie będzie musiał zgłębiać jego rutyn, skoro jak widać da to się załatwić w jego domku nie wywołując przy tym zamieszania.


RE: Zwiadowcy - Memorius - 04.11.2020

Dziękujemy za uznanie naszych umiejętności skryptowych, ale w tym przypadku ta kwestia nas przerosła. Warunek, by Lehmar tracił nieśmiertelność tylko gdy stoi na przystani był niemożliwy do zrobienia, więc można go zabić i w domu, ale żeby nie było z tego zamieszania, to tylko gdy panienki nie ma w domu lub pobliżu. W innym przypadku jest zaraz awantura w mieście i Aurelio uzna nas za mordercę jesli się nie wykupimy u Lorda Andre. Jest tak dlatego, bo Aurelio w przeciwieństwie do innych Zwiadowców ma gildię VLK czyli Obywatel/Mieszczanin i reaguje na zabójstwa jak każdy z tej gildii.
Czy ktoś próbował zabijać Lehmara na oczach mieszkańców i potem gadał z Aurelio to tego nie wiem, bo nikt nie sygnalizował tego. Zazwyczaj Lehmar był prawidłowo wyśledzony kiedy wychodził na przechadzkę.
Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że w jednej z wcześniejszych wersji Luiza wcale nie wychodziła, więc nie było innego wyjścia jak tylko zabić Lehmara na przystani. Czy tak było teraz już nie sprawdzę.


RE: Zwiadowcy - osiaka112 - 16.09.2021

Panowie mam znaleźć halabardę dla tego Zwiadowcy wiem że jest gdzieś w obozie ale pytanie gdzie może ktoś pomóc ?


RE: Zwiadowcy - Memorius - 16.09.2021

Nie umiesz prostej halabardy znaleźć a chcesz Zwiadowcą zostać? Troll 
W jednej ze skrzyń jest.