Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - AhnBael - 28.09.2016

Bardzo dobrze powiedziane Wiśnia.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 28.09.2016

Nawet wyjątkowo bardzo dobrze, kurwa.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 28.09.2016

Tak i to się nie tyczy tylko Mersali bo takich jest pełno w tym community...


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Opos - 28.09.2016

(28.09.2016, 17:56:07)mersala napisał(a): Poza graniem w gothica mamy jeszcze życie i wiele obowiązków, nie zawsze znajdzie się czas na przekopywanie forum, nie jest to pierwsza taka sytuacja i nie pierwsze takie forum. Poza tym, co takiego aż tak bardzo Cię rozzłościło w mojej wypowiedzi? Przecież tutaj o wiele gorsze rzeczy się wypisuje, a mój skromny komentarz nie wart jest przecież aż tylu emocji. Nie denerwuj się taki drogi adminie, nie warto.

W dupach się poprzewracało niektórym widzę, tacy użytkownicy jak mersala są pasożytami którzy wymagają wszystkiego, a od siebie nic nie dadzą.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 28.09.2016

Ja jestem ciekaw jakie" gorsze rzeczy" się tu wypisuje.

ostatnio pojawiły się tu teksty w rodzaju - "nie da się edytować postów?" , "nie znalazłem odpowiedniego działu.."
nie wiem po co jest temat samouczek, ważne informacje, uwagi do funkcjonowania forum i kilka innych
celowo piszę nie korzystając z wielkich liter bo i bo co - to przecież nieważne tematy, co nie? zieew

Pewne rzeczy stają się już nudne.
Od teraz każdy post zawierający płacze o znikających postaciach umieszczony w innym temacie niż "Znikające postacie" będzie nagradzany podwójnym 10%.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 30.09.2016

Hellvard wzywany jest do usunięcia Reklamy z sygnatury, gdyż narusza to 9 punkt regulaminu


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Hellvard - 30.09.2016

Nie mam w sygnaturze reklamy strony, ani serwera, tylko modyfikacji do gry Medieval 2: Kingdoms. Jeżeli mimo wszystko łapie się to do 9 punktu regulaminu, proszę szanowną administrację o zgodę na pozostawienie tej sygnatury.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 30.09.2016

Dlaczego usiłujesz oszukać biednego starego Memcia Nestor ?

Jak się kliknie to się pokazuje forum i do tego obcym języku.
Ładnie to tak? /*

Ponieważ jednak jest w obcym języku, więc może zostać, znaj moją chamską dobroć.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Hellvard - 30.09.2016

Dziękuję ślicznie :) Chciałem po prostu zareklamować moje małe dziełko szerszej publiczności.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 01.10.2016

(30.09.2016, 20:28:00)Hellvard napisał(a): Dziękuję ślicznie Chciałem po prostu zareklamować moje małe dziełko szerszej publiczności.
Gdyby to zależało ode mnie nie dostałbyś takiej łaski. Nie dla tego że jestem dupkiem, ale dlatego że gdy zostało to odkryte i ujawnione zamiast się przyznać wolałeś kłamać
(30.09.2016, 20:24:04)Hellvard napisał(a): Nie mam w sygnaturze reklamy strony, ani serwera
A ja tego nie popieram, co innego jakbyś się przyznał od razu i poprosił o zgodę administrację


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Hellvard - 01.10.2016

Niczym nie poparte oskarżenia proszę sobie darować. W niczym nie skłamałem i natychmiast po Twojej uwadze na temat mojej sygnatury poprosiłem o jej "legalizację".


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 01.10.2016

(01.10.2016, 06:26:25)Hellvard napisał(a): W niczym nie skłamałem
Przeczysz swoim słowom gdyż
(30.09.2016, 20:24:04)Hellvard napisał(a): Nie mam w sygnaturze reklamy strony, ani serwera
Ale zakończmy tą dyskusje bo jest bez celowa. Szefuncio zadecydował a Szefuncio ma zawszę rację. Zamykam ten temat i więcej nie dyskutuję


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Hellvard - 01.10.2016

Znowu się mylisz. W sygnaturze nie ma nazwy żadnej strony, a link prowadzi bezpośrednio do działu mojego moda, sygnatura reklamuje więc konkretnie moją modyfikację, a nie całą stronę. Moja ewentualnie błędna interpretacja zapisów regulaminu nie upoważnia cię do posądzania mnie o kłamstwo. Ze strony osoby żywo zainteresowanej moddingiem, co prawda innej gry, ale zawsze, spodziewałem się więcej zrozumienia, zamiast czepialstwa niczym z typowego polskiego urzędu ;) Całe szczęście że Memorius czuwa i sprawa jest załatwiona ;)


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - desti2 - 01.10.2016

Za wstawianie linków w sygnaturze jest Wstawianie linków w sygnaturze - 30% 10dni i jest to zabronione.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 01.10.2016

Usunięte zostały na forum dwie rzeczy:
1/ Rangi uzależnione od liczby postów
2/Ocenianie wątków (w skali gwiazdek)

Te rzeczy uznaliśmy za zbędne.