Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dinozaur7 - 09.10.2016

Ten dział tak jakby nie istnieje. Był na krótko w czasie ,,współpracy'' między DS i BG. Kilka postów wyżej masz wyjaśnienie.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - metek58 - 09.10.2016

Czyli jest nieaktywny. Sądziłem, że nie mam tam dostępu. Dzięki za wyjaśnienie.
I jeszcze jedno, czy można po moim IP sprawdzić, czy tu nie miałem już konta? Wydaje mi się, że chyba miałem, ale nie dam głowy.


RE: Rezygnacja. - Memorius - 09.10.2016

desti2 żadnych modów nie robi
Jest Administratorem Technicznym , który już parokrotnie składał rezygnację z różnych powodów już wcześniej.
Tym razem chyba zatrzymywać już dłużej nie będziemy.
Nie ma już chęci czy czasu - trudno, odchodzi , dziwi mnie natomiast że dorabia do tego jakąś ideologię.
Czy fraternizował się tu z jakimiś użytkownikami na forum?
Nie przypominam sobie.
A teraz walczy o mody dla "wszystkich".
Niech je robi i niech je wszystkim rozdaje.
Wypracowany został consensus w sprawie tzw "elitarności" w gronie ekipy ale jak widać desti2 nie zauwazył pewnych działań jakie zostaly podjęte na jego korzyść na forum w tej kwestii.
Albo nie chciał zauważyć.
Tym gorzej.

Czy na forum sa osoby, które są w stanie zająć się forum z opcji Administratora technicznego dla MyBB ?


RE: Rezygnacja. - Tituf - 09.10.2016

(08.10.2016, 20:44:13)desti2 napisał(a): Odchodzę bo nie podoba mi się pomysł z ELITA, według mnie to zniszczy i tak już małą społeczność Gothica
Temat dawno zniknął z forum, żadne listy Elity nie istnieją nawet w tajnym dziale, wszyscy mają dostęp do naszych zasobów ze wszystkimi modyfikacjami. Nie ma to jak pożegnać się z przytupem.


RE: Rezygnacja. - desti2 - 09.10.2016

Dla ścisłości nigdy wcześniej rezygnacji nie składałem i złożyć nie chciałem to kłamstwo owszem miałem przerwy ale z powodów osobistych.
Co jest dziwnego w tym że nie chcę wspierać waszych chorych pomysłów? Nie będę tego robić w żaden sposób.
Bo mody zawsze były dla wszystkich ludzie tworzyli je bo chcieli podzielić się swoją twórczością z innymi. A wy tylko narzekać na comunity i wpadać na poronione pomysły z elitaryzowanie i tak małego społeczeństwa modów.
co będzie dalej? karzecie im wysyłać zdjęcia i sprawdzać czy mają blond włosy i odpowiedni kształt głowy?
O jakim consensus mówisz? o tym pieprzeniu Tokena, który chyba zaczął naśladować Ciebie ?


RE: Rezygnacja. - Dinozaur7 - 09.10.2016

Oczywiście desti nie zauważył jednego jebanego szczegółu że elitaryzacji, którą sobie, nie wiem wydumał nie będzie.


RE: Rezygnacja. - desti2 - 09.10.2016

(09.10.2016, 13:13:50)Tituf napisał(a):
(08.10.2016, 20:44:13)desti2 napisał(a): Odchodzę bo nie podoba mi się pomysł z ELITA, według mnie to zniszczy i tak już małą społeczność Gothica
Temat dawno zniknął z forum, żadne listy Elity nie istnieją nawet w tajnym dziale, wszyscy mają dostęp do naszych zasobów ze wszystkimi modyfikacjami. Nie ma to jak pożegnać się z przytupem.

W temacie tajnym wczoraj zapytałem by być pewnym, czy elitarzm będzie dostałem odpowiedz 
(08.10.2016, 14:45:56)Token napisał(a): I jeszcze doprecyzuję - owszem, będzie to ścisła, określona grupa, która jednak będzie mogła ulec modyfikacjom składowym w każdej chwili, jeśli to uznamy za słuszne



RE: Rezygnacja. - Dinozaur7 - 09.10.2016

To już bardziej IMO. Czemu tak przejmujesz się informacją od człowieka, którego masz w ***** :>


RE: Rezygnacja. - desti2 - 09.10.2016

(09.10.2016, 13:30:46)Dinozaur7 napisał(a): To już bardziej IMO. Czemu tak przejmujesz się informacją od człowieka, którego masz w ***** :>

:/


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 09.10.2016

Zmodyfikowany został system ostrzeżeń.
Proszę się zapoznać, ze zmianami.

Konflikt na forum w DT o podłożu rewizjonistycznym został zakończony.
W specjalnej ankiecie "Czy wybraliśmy właściwą drogę?" 99,9% członków DT opowiedziało się za jedynie słuszną opcją "Wodzu prowadź!"
Jakiś czas zapewne forum będzie musiało się obyć bez Administratora Technicznego, dołożymy jednak wszelkich starań aby jakość korzystania z forum nie spadła.

Przywrócone zostały czasowo usunięte tematy związane z twórczością ekip RT, BS i docelowo BG.

Przebudowany został nieco układ działów poświęconych modyfikacjom innym niż przygotowanym przez stare DS i DT.
Zestaw samych tematów nie uległ zmianie.
Obniżona została ranga ekspozycji na stronie głównej Global PL.

Informuję, że Token otrzymał uprawnienia Moderatora Globalnego.
Można się do niego zwracać w sprawach moderacyjnych na obszarze całego forum.
Wiśnia nadal zajmuje się techniczną moderacją działu poświęconego Przeznaczeniu, zaznaczam jednak że jego uprawnienia w zakresie dawania ostrzeżeń oraz pilnowania ogólnego porządku na forum obejmują CAŁE forum.
Przypominam również, że shoutbox jest integralną częścią forum.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 11.10.2016

(11.10.2016, 14:54:10)Memorius napisał(a): Informuję, że Token otrzymał uprawnienia Moderatora Globalnego.
Gratki Token  Piwko Tylko żeby ci woda sodowa nie uderzyła do głowy   dance


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Token - 11.10.2016

Dzięki. Spokojnie, coś innego mi uderzy dziś wieczorem  Cool


RE: Dyskusja i wrażenia - Maniaks - 13.10.2016

Ach, widzę, że przeniósł mój post do tematu z Piratami. Następnym razem poinformuj o tym drogi kolego na pw, że zapytanie przeniosles i GDZIE je przeniosles. Posty do usunięcia.


RE: Dyskusja i wrażenia - Memorius - 13.10.2016

kolejne 10 % Maniaks


Cytat:Ach, widzę, że przeniósł mój post do tematu z Piratami. Następnym razem poinformuj o tym drogi kolego na pw

to forum jest jest momentami fspaniałe Lol


RE: Dyskusja i wrażenia - Maniaks - 13.10.2016

Bardzo podobają mi się motywy z księgami doświadczenia oraz punktami nauki. To tak, żeby nie było że offtopuję.

Ps. Forum byłoby wspanialsze bez Ciebie, Memorius ;)