Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: [G2NK] Przebudzenie - Memorius - 15.09.2017

Wyniki odwiedzania fejsbuczka wskazują, że prawie nikt tam nie przychodzi i  sumie dobrze.
Najwyższy czas żeby to ingiwilujące ludzi narzędzie szpiegowskie upadło.
Cieszy się zresztą coraz mniejszym zainteresowaniem ogólnym. Ludzie odchodzą od tego zidiocenia umysłowego, poza oczywiście miłośnikami selfie i zdjęć wnucząt. :/

Niestety musieliśmy zedytować dosyć poważnie temat "Galeria Przeznaczenia", bo wygasły linki, głównie najstarsze Rootzkiego, Zagłoby25 oraz niektóre Wiśni.
Być może autorzy screenów uploadują je ponownie, do czego oczywiście zachęcamy.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Wiśnia - 26.09.2017

(25.09.2017, 14:17:48)Memorius napisał(a): Niestety musieliśmy zedytować dosyć poważnie temat "Galeria Przeznaczenia", bo wygasły linki, głównie najstarsze Rootzkiego, Zagłoby25 oraz niektóre Wiśni.
Być może autorzy screenów uploadują je ponownie, do czego oczywiście zachęcamy.
Jeżeli odnajdę je z tych wszystkich screenów co mam z Przeznaczenie Epilog i Przebudzenie to oczywiście to zrobię :)


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 09.10.2017

Jak widzę, wczoraj tzn w niedzielę nikt tu w działach ogólnodostępnych niczego nie napisał.
Jako Administrator tego Forum widzę coraz mniejsze perspektywy na ruszenie tu czegoś z miejsca, a raczej z dna.
Nawet shoutbox włączony ponownie świeci pustkami, mimo ogólnego płaczu o jego czasowy brak.
Dziś podjęte zostaną działania związane z częściową redukcją Forum, tak w kwestii tematów i działów jak i użytkowników.
Jak widać generalnie to forum stało się z jakichś powodów zbędne Community Gothic i być może w określonej perspektywie to miejsce sieci zostanie wykorzystane do innych celów.

Usunięty został temat "O kiim mowa" jako szczytowy przejaw impotencji twórczej Użytkowników w ostatnim czasie.
Ogólnie dział - Offtopic zostanie zlikwidowany po ewentualnym doklejeniu istniejących tematów do innych działów.

Mieliśmy dokonać pewnych zmian w strukturze Forum, ale jak wiadomo dosyć niespodziewanie wypłynęła tzw "Sprawa Doty".
Nici personalnych powiązań w tej sprawie sięgają głębiej niż przypuszczaliśmy pierwotnie, ale z ostatecznymi wnioskami musimy się wstrzymać, ponieważ wciąż wypływają na powierzchnię nowe fakty i elementy tej układanki.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Klimek - 10.10.2017

A ktoś przybliży sprawę mi oraz mi podobnym klimkom, którzy nie ogarniają tematu?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 10.10.2017

Sprawa został utajniona.
Jeśli coś ktoś na ten temat napisze, to Tituf, a jeśli on nie napisze, to nikt.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 11.10.2017

Sprawa została utajniona, bo jest po prostu sztuczną dramą, która ma pobudzić do życia to forum. Szkoda, że nie zrobiłem screenów z tematu na moją cześć (który wręcz był pomnikiem mojej ideologii), który jeszcze rano był dostępny, bo to by nieco rozjaśniło sprawę. Nie mniej dalej czekam na bana i na wyjaśnienie z jakiego powodu go dostanę/łem.
UWAGA SPOILER: Nie dostanę bana, bo na niego nie zasłużyłem.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Tituf - 11.10.2017

Bez zbędnego tłumaczenia szczegółów powiem tylko, że nie miałeś racji o złym traktowaniu nowego usera. Istniało duże prawdopodobieństwo, że to bardzo znany troll. I coś jest na rzeczy nadal, skoro nie ma tego usera znowu z nami. A twierdzenie o mieszaniu z błotem też na wyrost. No chyba, że teraz każdy oczekuje tu klepania po pleckach... Chociaż pamiętam i twoje mocne wypowiedzi do takich typów... No i forum nie potrzebuje sztucznych dram. Już nie. Bo zupełnie zmieniło się nasze podejście do tego wszystkiego.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Opos - 11.10.2017

Oczywiście, że Memorius chciał stworzyć sztuczną dramę z Dotą, wystarczy spojrzeć na post 436 w tym temacie (wczoraj jeszcze była dyskusja na sb, ale ktoś ją słusznie usunął). Dota to człowiek, który bez względu na wszystko napisze swoje zdanie, a że często jest wbrew idei Memoriusa to on się sroczy. Ogólnie Memorius też przejmuje się moim zdaniem za bardzo tym, że źle działa na jego "karierę moddingową" jak kiedyś to nazwał w kierunku mojej osoby (Tak, on przejmuje się, że jakaś osoba obrazi go przez internet zamiast olać). Nie podoba mi się również, że pisze, że Korzenie Zła są robione, ponieważ to lubią, a za chwilę jest zamykany shoutbox i pisanie, że odechciewa się bo jest brak zainteresowania. To w końcu to robicie dla swojej frajdy bez względu na wszystko, czy jednak inaczej?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 11.10.2017

jesteś największym gothicowo-forumowym wichrzycielem co udowodniłeś już nie raz oraz szkodnikiem (przez małe sz)
ale w przeciwieństwie do mnie nie bierz tego do głowy - olej Relaks

Cytat:Nie podoba mi się również, że pisze, że Korzenie Zła są robione, ponieważ to lubią, a za chwilę jest zamykany shoutbox i pisanie, że odechciewa się bo jest brak zainteresowania.

zamykany jest shoubox a nie projekt - czaisz subtelną różnicę?

co do Doty - ma zwyczaj występować zbyt często w obronie "uciśnionych" wtedy, gdy taka obrona nie ma uzasadnienia
W tym przypadku nie ma, a czemu nie musicie o wszystkim wiedzieć.
Pewne rzeczy, jak na każdym forum, leżą w gestii Administracji i nie musimy się z tego tłumaczyć, tym bardziej jeśli w grę wchodzi ochrona danych osobowych oraz działania mające znamiona przestępstwa internetowego.
Tyle.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Opos - 11.10.2017

(11.10.2017, 11:22:13)Memorius napisał(a): jesteś największym gothicowo-forumowym wichrzycielem co udowodniłeś już nie raz oraz szkodnikiem (przez małe sz)
ale w przeciwieństwie do mnie nie bierz tego do głowy - olej Relaks
Spoko nie będę tego brał do siebie i oleję. Dyskusje z tobą na tym kończę RelaksRelaksRelaks


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Lewkooo - 11.10.2017

(11.10.2017, 11:07:45)Opos napisał(a): Dota to człowiek, który bez względu na wszystko napisze swoje zdanie, a że często jest wbrew idei Memoriusa to on się sroczy.

Ostatnimi czasy z Dotą jest tak, że jego zdanie jest wbrew jakiejkolwiek idei. Wchodzi na forum po miesiącu i broni jakiegoś trolla czy multikonto hihiego lub innego "znanego usera", a potem się dziwi, że Memorius się sroży. No ciężko się kurwa nie srożyć.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 02.11.2017

ostatnia dyskusja w sb na temat BG - dyskusja jak dyskusja, były i głupsze i ciekawsze...

natomiast Jastrząb

Cytat:Myślę że takie rozrywki sami powinniście im zaoferować, w końcu to wasi userzy, nie nasi

Myślę, że takie pierdolenie powinieneś zachować dla siebie, Jastrząb.
My tu kurwa nie jesteśmy od dostarczania rozrywek.
Przynajmniej na szczęście od jakiegoś czasu, gdy definitywnie przejrzeliśmy na oczy.
Tematu rozwijać nie będę, natomiast Jastrząb ban na 1 miesiąc za wkurwiające pierdolenie.
Przy okazji nieco gównianej rozrywki - "Memorius znów tłumi wolność słowa".

Pojawił się niedobry symptom.
Zapewne w skutek dyskusji w sb w dniu wczorajszym Tituf, którego można uznać za coś w rodzaju ambasadora forum DS na forum BG został przesunięty na forum tego teamu do grupy o niższych uprawnieniach i utracił dostęp do sb.
Dlaczego itd nie bardzo mnie interesuje.
Członkowie BG mają u nas dostęp nieograniczony do wszystkich opcji oraz tematów a także sb.
To się jednak zmieni, jeśli Tituf nie otrzyma ponownie dostępu do sb.
A zmieni się w ten sposób, że w ramach represalii trzech członków BG dostanie u nas bana na tak długo, aż sytuacja wróci do poprzedniego stanu.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 09.11.2017

Na ich miejscu to po takim tekście na złość bym tego dostępu do SB nie oddał, bez kitu. Bo po co napisać po prostu, że ten dostęp do SB chciałoby się mieć i ładnie o to poprosić, lepiej zrobić jakąś gówno aferę. Wklej mi warna jak chcesz, ale to co wypisujesz jest co najmniej żałosne.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 09.11.2017

zaczynasz mnie denerwować, a mnie się denerwować nie wolno
wystąpiłeś jako Trybun Ludowy o jeden raz za dużo, a ponieważ jako użytkownik forum merytorycznie wnosisz tyle co nic więc się w tym momencie bezterminowo żegnamy.

Chcesz może o coś ładnie poprosić ?
w stylu swoich dawniejszych wypowiedzi
Cytat:nie dawajcie mi bana
popcorn Cool


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Tituf - 09.11.2017

zapytanie umieściłem na forum - ponieważ spełniam wymogi umieszczone w pierwszym poście w temacie - dostęp utraciłem bez żadnych wyjaśnień, więc czekam na powód
jeśli to dlatego, że w sb nic nie piszę, to administracja musi przeredagować regulamin