Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 09.11.2017

Jeez, banuj mnie jak chcesz, kiedyś faktycznie coś tu jeszcze pisałem i mi na tym zależało, żeby tu być, teraz już nie.

@edit

(09.11.2017, 14:16:19)Tituf napisał(a): zapytanie umieściłem na forum - ponieważ spełniam wymogi umieszczone w pierwszym poście w temacie - dostęp utraciłem bez żadnych wyjaśnień, więc czekam na powód
jeśli to dlatego, że w sb nic nie piszę, to administracja musi przeredagować regulamin


Z tego co widzę, to nie ma żadnych adminów teraz na ich forum, wiec nie lepiej zaczekać na to co powiedzą, niż walić od razu takie teksty jak Memorius?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Jonxx - 09.11.2017

Z tym SB to wątpię by to było umyślnie, dalej mam dostęp i nic na ten temat tam nie ma. Od wczoraj nawet nikt nic nie pisał.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 09.11.2017

Pewnie, że to nie jest umyślne, Duch nie zna Titufa z tego co wiem i możliwe, że faktycznie czyścił nieaktywnych użytkowników z SB, bo Tituf nic tam nie pisze. Wystarczyłoby kurwa napisać, jak zrobił to Tituf i zaczekać na to aż mu dostęp do tego SB przywrócą, ale po co, lepiej zrobić jakąś gówno burzę.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Tituf - 09.11.2017

(09.11.2017, 14:17:06)Dota napisał(a): walić od razu takie teksty jak Memorius?
o czym mówisz?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 09.11.2017

już nie odpowie, zresztą to mało istotne

Podsumowując.
Grajcie sobie w nasze produkcje, zadawajcie pytania, dyskutujcie itd.
Jednak kto będzie się wtrącał w politykę forum, w politykę DT i działania Administracji w sytuacji gdy nie pytamy o radę czy zdanie to skończy jak Dota.
Mam nadzieję , że wyraziłem się jasno.
Bez odbioru.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Lewkooo - 09.11.2017

Tak nieumyślne fchuj. Mi też zabrali :D


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 09.11.2017

Oczywiście w tej sytuacji Lewkooo także jest objęty tym co napisałem wcześniej.

Tituf otrzymał oficjalną odpowiedź z forum BG i jest ona jednoznaczna.
W tej sytuacji z przykrością muszę wprowadzić zapowiedziane kroki.

Bana dostaje
Opos
Nefario
Fexo

Uważamy także, że Draco jest osobą zaufania publicznego i jako taki nie wchodzi w zakres osób, które z tego forum , jako jeden z decydentów mógłby być zbanowany w dalszej kolejności.

UWAGA
zapewne niebawem usunięte zostaną wszystkie posty i dyskusje na temat - "Wambo i Klucz do Wieży", "Gorazd spadł i nie żyje" i podobne, które nie mają nic wspólnego z obecną wersją.
nagminne jest bowiem wyszukiwanie przestarzałych informacji  w tematach zamiast szukania rozwiązań w grze lub zadanie pytania na nowo, albo przeczytanie zestawu zmian dla wersji 1.4

Jak wiadomo nie samym goticzkiem człowiek żyje i wobec tego wzorem for wiodących otwieram mini wątek -
czy odbanować użytkownika Dota?
popcorn


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - MrLisek - 21.11.2017

Tag, jestem za :>


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 21.11.2017

a uzasadnienie? Relaks


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - MrLisek - 21.11.2017

Dota to w porządku człowiek, swego czasu bardzo aktywny na tym forum. Na pewno nie jest trollem, sytuacja przy której został zbanowany wynikała z jego niedoinformowania. Myślę, że jeśli oczywiscie będzie chciał przysluzy się społeczności na forum dzięki znajomości modyfikacji wydanych pod waszym szyldem. To chyba na tyle.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 21.11.2017

bardzo ładnie :> 
inne opinie?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Jonxx - 21.11.2017

Dota właściwie sam jest sobie winien, ostatnio kiedy tylko wchodził od razu zabierał głos w podobnych sprawach jak ostatnio, nie znając całej sytuacji. Osobiście byłbym za warunkowym odbanowaniem, o ile Dota obieca, że nieco się ogarnie pod tym względem, bo jakby nie spojrzeć, poza tymi ostatnimi epizodami, Dota to porządny użytkownik.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Kravis - 21.11.2017

Wydaje mi się, że był on na tyle barwną postacią tego forum, że zasługuje na drugą szansę. Poza tym jego wypowiedzi niejednokrotnie wnosiły coś do danego tematu, były sensowne i z pewnością czytało się je z przyjemnością, może nie zawsze, ale jednak. Dla mnie on nie jest żadnym trollem, owszem, nie raz pokazywał, że ma niewyparzony język, ale taka osoba też jest potrzebna.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 21.11.2017

fspaniale! :> 
brakuje jednego głosu ZA
co z a emocje OK


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - XaroN - 21.11.2017

Dota po prostu lubi mieć rację tak jak każdy z nas i nie boi się powiedzieć co myśli, nawet kiedy racji nie ma, myślę, że zasługuje na drugą szansę!