Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Erwin - 04.06.2018

Z technicznych spraw forum to jedyna, która mi rzuca się w oczy.
Fakt, nie jest ona istotna, ale na takie rzeczy jak liczba forumowiczów i ich chęć dzielenia się wrażeniami, czy dyskutowania o piwie czy pierdołach nie mam wpływu :) 
Ja mam ze swojej strony do dokończenia wątek modyfikacji, ale ze względu na wydanie Klasztoru został on celowo zawieszony.
Dokończę go w miarę możliwości czasowych.
Mam jeszcze parę innych pomysłów, ale też jak wyżej.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 04.06.2018

Przypominam, że można nadal i cały czas zgłaszać swój akces do grupy Weteran.
Warunkiem jest potwierdzone ukończenie całej Sagi G2 -Destiny. :)


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Monoternox - 04.06.2018

Jak potwierdzić takowe ukończenie ?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 04.06.2018

Recenzjami  końcowymi i screenami ekranu statystyk, rzecz jasna.

Do grupy Weteran dołączył Dinozaur7 OK
Jak rozumiem inni są zbyt ciency, żeby skończyć więcej niż R1  w Przeznaczeniu lub zbyt nieśmiali, by się pochwalić swoimi udokumentowanymi sukcesami. popcorn

Uznaliśmy z Titufem, że należy zmienić strategię funkcjonowania forum.
Rezygnujemy definitywnie z zabawiania użytkowników, przestaje nas interesować ile kto tu wisi i dlaczego, nie będziemy też udzielać odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące naszych gier, na które z powodzeniem mogą odpowiedzieć gracze/użytkownicy.
Forum powinno służyć wymianie doświadczeń pomiędzy użytkownikami.

Jak zapewne wszyscy zauważyli na forum zachodzą duże zmiany w zawartości merytorycznej.
Niebawem wsparte to zostanie zmianami graficznymi na stronie głównej.
Zmienione zostaną także zasadnicze cele i priorytety istnienia forum.
Wiąże się to głównie z tym, że aktualni użytkownicy nie mają tu już praktycznie sobie nic do powiedzenia.
W obecnym kształcie forum zostanie w znacznym stopniu nastawione na gości zainteresowanych muzyką heavy metal, być może z czasem stworzony też zostanie dział dyskusyjny w tej tematyce, choć osobiście nie jestem tym zbytnio zainteresowany.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Klimek - 17.06.2018

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do zmian graficznych stron internetowych. W tym przypadku również uważam, że ta jest bardzo ładna, czytelna i klimatyczna i bym ją zostawił bo nie powinna kolidować ze zmieniającą się zawartością ale oczywiście decyzja należy do was. :>
Rzecz jasna mam nadzieję, że mimo jawnego upadku community Gothic zawartość poświęcona waszym modyfikacjom nie ulegnie unicestwieniu. :>


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 17.06.2018

Nowa szata graficzna będzie odzwierciedlać ustalone zmiany.
Jest możliwy także nowy alternatywny skin Forum.
Co do tematów związanych z działalnością DS/DT. Zasadnicza zawartość, po wyklarowaniu rzeczy istotnych oczywiście pozostanie, jednak pewne cięcia i fuzje wydają się być nieuniknione ze względu na lenistwo i bierność użytkowników.
Jak już napisałem niedawno temu, osoby odpowiedzialne za Forum nie mają już chęci zabawiać wiszących gapiów.
Ten czas minął definitywnie.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Klimek - 17.06.2018

Może po prostu nic nie trwa wiecznie? Dla mnie to również smutne, do Gothica mam olbrzymi sentyment ale pisać na poziomie istotnie nie ma już ani z kim ani dla kogo.

Teraz na fali jest modink w symulatorach rolniczych, tam ruch jest dość spory i nawet można zarobić na tym jakiś pieniążek. :> Nie żebym coś sugerował... Lol


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Lewkooo - 17.06.2018

Mimo, że generalnie nie podoba mi się ta zmiana forum to nowa szata graficzna jest bardzo ładna.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 17.06.2018

(17.06.2018, 21:21:14)Lewkooo napisał(a): Mimo, że generalnie nie podoba mi się ta zmiana forum
Co zrobiłeś ty i inni "stali bywalcy" by do tej zmiany nie doszło?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Lewkooo - 17.06.2018

(17.06.2018, 21:22:34)Memorius napisał(a): Co zrobiłeś ty i inni "stali bywalcy" by do tej zmiany nie doszło?

To jest temat na dłuższą rozmowę, a takiej nie chce mi się prowadzić z wielu powodów. Wyraziłem tylko swoją opinię.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 17.06.2018

No właśnie. Wam się nic nie chce tak naprawdę.
Czasem to mam, czy też miałem wrażenie, że większość tu przychodzi (przychodziła) poczytać moje posty najlepiej prowoki i jazdy po kimś.
To się skończyło.
Teraz będą przychodzić ludzie, którzy chcą sobie poczytać coś konkretnego.
Nowy dział aktualnie się pozycjonuje, przez Gogle, przez Facebook , przez Yandex i przez Bing , a liczba wyświetleń jak na pierwsze dwa dni jest bardzo satysfakcjonującą.
Może z czasem pojawią się tu ludzie, którzy będą mieli chęć coś napisać od siebie w nowej tematyce.
A jeśli nie, to trudno, płakać z tego powodu nie zamierzam.
Będę zabawiać ludzi w inny sposób i innych, jak sądzę, niż do tej pory i przy okazji samemu się dobrze bawić, czego na tym forum nie uświadczyłem już od bardzo dawna.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Tituf - 18.06.2018

Ja nie rozumiem problemu. Ile jest Gothica na "największym forum Gothica"? To tylko dodatkowy dział...


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Erwin - 18.06.2018

Spoko loko, tylko dla mnie ten napis Metal Melodic Sound jest nieczytelny, nawet na większym monitorze.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 18.06.2018

Dla mnie mega spoko, że wrzuciliście te tematy z muzyką. Swego czasu jak grałem arenę i Memorius pokazał swoją stronkę, to nawet przeczytałem kilka z nich i skomentowałem tam na Twojej stronie, której adresu już nie pamiętam. Zmiana jak najbardziej na plus, bo contentu w w żaden sposób nie ubywa, a tylko przybywa i poszerza tematykę forum. Czy to źle? Chyba nie.
Ale zgadzam się z Erwinem, że napis jest mega nieczytelny. Jakby był na jakimś innym tle to możliwe, że wyglądałby lepiej, ale teraz trzeba się faktycznie przypatrzeć przez kilka sekund, żeby to odczytać.


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Tituf - 18.06.2018

oryginalne logo jest w małej rozdziałce, ale jeszcze pokombinujemy może z tym