Drużyna Spolszczenia
Uwagi do funkcjonowania Forum - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: Sprawy FORUM (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Organizacja Forum i Kucyki (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Uwagi do funkcjonowania Forum (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 16.08.2016

Ponieważ proceder zakładania multikont trwa nadal, to teraz za to jest 50% na 3 miesiące.

Ja przed pewnymi rzeczami przestrzegałem.
Także przed rejestracją z proxy bez zgłoszenia tego.
Dlatego bana permanentnego dostanie saturas , podróżujący codziennie po świecie (Egipt, USA,Francja itd).

saturas ty wiesz , że dostaniesz dziś bana na zawsze?
już jest przygotowany dla ciebie

mam nadzieję ,że wiesz za co?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 19.08.2016

(19.08.2016, 13:08:13)Memorius napisał(a): saturas ty wiesz , że dostaniesz dziś bana na zawsze?
już jest przygotowany dla ciebie

mam nadzieję ,że wiesz za co?

Serio Płacz a tak niewiele zostało do ukończenia moda :/


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

czyli przyznajesz się do tak ciężkiego naruszenia....
dobre i to
nie wnikam czemu tak robiłeś ani kim tak naprawdę jesteś i po prostu na tym to zakończymy


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 19.08.2016

Jakiego ciężkiego naruszenia? Na pewno nie poziom ostrzeżenia?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

może i wypada odpowiedzieć ku przestrodze innych
zarówno IP rejestracji jak i 7 innych z jakich korzystałeś to proxy
a w tym przypadku nie potrzeba żadnych więcej wyjaśnień

kardynalną zasadą korzystania z  for jest zakaz rejestracji kont i pisania korzystając z serwerów proxy
u nas punkt 8 Regulaminu, którego jak sądzę wcale nie czytałeś


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 19.08.2016

Korzystam bo nie dało się tutaj założyć konta domyślam się że z powodu bany który kiedyś dostałem nawet nie wiem za co? ale jakoś na początku września kończy się umowa z dostawcą internetu i zamierzam zmienić owego dostawcę wtedy możliwe że odblokuje mi normalna możliwość założenia konta z nowym adresem IP :)


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

czyli miałeś tu już bana.... nie wiesz za co i pewnie nie pamiętasz dawnego nicka...
wchodzisz z proxy pod innym nickiem, nie zgłaszasz tego administracji...

czegóż potrzeba więcej by dać ci permanentnego bana?
niczego, prawda?


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 19.08.2016

Bana nie da się usunąć a dostałem go przed laty więc dawno, permanentny ban zadziała chyba tylko na aktualne IP :) Z chwilą kiedy zmienię dostawcę internetu to uzyskam nowe IP i wtedy nie powinno być problemu z rejestracją ? Tak jak mówisz nie czytałem regulaminu, może jakbym przeczytał ale to i tak musiał być czekać do września najwcześniej Smutny


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

Cytat:Bana nie da się usunąć a dostałem go przed laty

przed laty....
widocznie nie na tym forum

no nic - :hej:   żegnam bez żalu



Cytat:Z chwilą kiedy zmienię dostawcę internetu to uzyskam nowe IP i wtedy nie powinno być problemu z rejestracją ?

dołożę wszelkich starań by ci się taka rejestracja nie powiodła


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - saturas - 19.08.2016

Wiem że naruszyłem regulamin ale czemu z tego powodu masz uniemożliwić mi założenie konta kiedy już zmienię Internet ??? Każdy popełnia błędy


RE: Zadania poboczne w Khorinis i specjalne - Memorius - 19.08.2016

Cytat:A to czemu nowy IP czyste konto??

Facepalm


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Dota - 20.08.2016

Da się zrobić tak, żeby obrazki z przeźroczystym tłem po wstawieniu jako avatar dalej miały przeźroczyste tło? Bo obecnie jest tak, że jak wstawię jakiś obrazek, powiedzmy PNG z przezroczystym tłem, to przezroczystość zamienia się na kolor biały. Niby taki detal, ale wydaje mi się, że choćby ten kucyk będący domyślnym avatarem by lepiej wyglądał na szarym tle forum niż na tym białym.
I druga sprawa też odnośnie avatarów, to czy dałoby się poprawić skalowanie? Bo aktualnie jest tak, że jak wstawię avatar o przykładowych wymiarach 100 na 150, to zamiast wyśrodkować obrazek o szerokości 100, zostaje on automatycznie rozciągnięty do szerokości 150 i się wszystko rozmazuje.
To takie pierdoły niby, ale ja swój avek musiałem skalować do odpowiedniego rozmiaru, następnie zamieniać długość i szerokość na 150 wyśrodkowując go ręcznie, a potem jeszcze robić tło w kolorze forum, żeby uzyskać taki efekt jak mam.
Podkreślam po raz trzeci - to są takie mało ważne bzdety, ale jak już chcemy udoskonalać forum, to zadbałbym i o te dwie kwestie.


RE: Kontakt na forum - Tituf - 21.08.2016

Czy konta krzychu9613 i  kudlinskaa są kontami jednego użytkownika? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem, który punkt regulaminu wykorzystać do warna?


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - Memorius - 22.08.2016

barto


Cytat:tak btw. idiotyczny regulamin, no ale cóż.

przekleiłem tę cenną uwagę do tego tematu żeby nie zginęła

to pisze zawodnik, który dostał 50% za tworzenie multikonta bo mu "randomowy email nie działał"

oczywiście będziemy stosować ten regulamin idiotycznie skrupulatnie wobec pana barto


RE: Uwagi do funkcjonowania Forum - kekszak - 23.08.2016

Jeden div pod nagłówkiem forum się rozjechał trochę. Wygląda to tak:
[Obrazek: sdsdsdspn_ahpaexn.png]
Proponuję poprawić jedną regułę w pliku gobal.css

Kod PHP:
.fbwrapper {
   
width12%;
   
floatright;
   
margin-left50px;

na:
Kod PHP:
.fbwrapper {
   
floatright;
   
margin-left50px;


Efekt:
[Obrazek: ddddddddd_ahpaexs.png]
Zawsze to trochę estetyczniej :)