Drużyna Spolszczenia
Zjednoczony Obóz - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+---- Dział: Gildie Poboczne (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=78)
+---- Wątek: Zjednoczony Obóz (/showthread.php?tid=372)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Zjednoczony Obóz - Token - 08.02.2017

Powiem tak - jeśli zniknięcie Ciphera będzie twoim największym problemem do końca gry, to będzie luksus.


RE: Zjednoczony Obóz - Klimek - 12.05.2017

Jak czeba to czeba

Mam już tą sytuację ze słynnym zbugowanym teleportem Teofila. Żeby mi nie zginął to zrobiłem tak jak znalazłem na forum: szybko do niego zagadałem i w ten sposób przeżył ale został w jaskini. Może on tam zostać bez żadnych złych konsekwencji dla dalszej gry?


RE: Zjednoczony Obóz - Tituf - 12.05.2017

jeśli prawidłowo zamknęło się zadanie z Hugo, to chyba można tak - w innym zadaniu będziesz go odwiedzać w innym miejscu po prostu


RE: Zjednoczony Obóz - Irtub - 04.08.2017

Mam problem z zadaniem "przyjaciele w niewoli"
A więc w skrócie wykonałem( a przynajmniej tak mi sie wydaje ) to zadanie
Cała trójka jest już w obozie cała i szczęśliwa jednak z jakiegoś powodu nie moge zakończyć tego zadania.
Rozmawiałem już ze wszystkimi tj. zleceniodawcą , osobą która przygotowała zwoje czyli Parvezem ,całą zainteresowaną trójką (Hugo Pit Draal) oraz Arto jednak nie mam pojęcia jak ruszyć to dalej


RE: Zjednoczony Obóz - SparrowJacek - 04.08.2017

Sam 20 minut temu wykonałem to zadanie więc powiem, że chyba masz problem...
Po teleportacji powinieneś pogadać z każdym z 3 panów, dostać 3 wpisy do dziennika, a potem porozmawiać z Karvo(czy jakoś tak, ten gostek przy ognisku przy kopalni) i powinno być zaliczone.


RE: Zjednoczony Obóz - Irtub - 04.08.2017

Przepraszam przepraszam
Sieję ferment robię gównoburze
10x czytałem w dzienniku Kervo i Geppert (duo) i cały czas gadałem z kolegami kucharzami (Balam i Omid)


RE: Zjednoczony Obóz - spirytus47 - 05.11.2017

Zaczytałem wcześniej ale mam ten sam problem z Cipherem.... Nie ma go w obozie jest tylko Rod. Zabijam smoka bagiennego Rozmawiam z Cipherem ze smok nie żyje pytam się go czy chce się przyłączyć do Arto. Mówi ze owszem ale za 5000 sztuk złota. Płace mu potem mowie o Tym Rossco. On daje mi 2000 zł ze skarbca. Pytam się czy najemnicy już dotarli on mówi ze tak i daje mi jeszcze eliksir ale na wieży jest tylko Rod. Robię coś źle?


RE: Zjednoczony Obóz - Memorius - 05.11.2017

W zasadzie jest wszystko dobrze, bo i tak Cipher zmienia rutynę w dialogu "Oto 5000 sztuk złota."; niezależnie czy zapłacimy od razu czy udamy się do Roscoe po pieniądze i damy info że obaj przyjdą
Problem co najwyżej polega na tym, że ono mają rutyny typowego realnego przejścia Npc_ExchangeRoutine a nie teleportacji
Czasem, gdy teren nie jest wyczyszczony, Cipher potrafi pogonic za jakimś orkiem czy potforkiem i tak od razu go tam nie ma
przyjście na drugi dzień albo wczytanie zazwyczaj popycha go na właściwe miejsce we obozie, a raczej na kilka punktów bo on zmienia pozycję trzy razy.
Gwoli wyjaśnienia, nie ma z nim już żadnych kolejnych dialogów.


RE: Zjednoczony Obóz - spirytus47 - 05.11.2017

Rozumiem. Jak nie ma dialogów ani nie jest potrzebny już więcej to pcham grę dalej


RE: Zjednoczony Obóz - MrLisek - 21.11.2017

Podpowie ktoś może gdzie znajdę jaszczuroludzia, który kumpluje się ze śnieżny goblinem?


RE: Zjednoczony Obóz - Jonxx - 21.11.2017

Jeśli dobrze kojarzę, to w starym nowym obozie.


RE: Zjednoczony Obóz - MrLisek - 21.11.2017

Dzięki wielkie! Biwakowali sobie z golemem na zasypanej karczmie. :>


RE: Zjednoczony Obóz - triv777 - 24.11.2017

Jest możliwość wskrzeszenia Teofila jeśli już nie ma jego ciała?


RE: Zjednoczony Obóz - Memorius - 24.11.2017

to ponoć zaburza logikę akcji


RE: Zjednoczony Obóz - YuichiKitsune - 03.12.2017

Mam problem z Parvezem. Dałem mu wszystkie składniki, powiedział, bym poczekał trzy dni. Próbowałem równe trzy, o wieele więcej, zagadywałem go w różnych miejscach i nie ma dla mnie nowych informacji.