Drużyna Spolszczenia
Bonusy i Drogocenne przedmioty - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Bonusy i Drogocenne przedmioty (/showthread.php?tid=380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Klimek - 10.12.2016

W jakim sensie dobrze rozegrać? Właśnie zacząłem nową grę i chętnie bym to wykorzystał.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Carballo - 10.12.2016

Z tymi bonusami za ofiary dla Adanosa, trzeba to rozegrać na samym początku gry, czy można zrobić to jeszcze w 1R, przed dołączeniem do gildii głównej?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 10.12.2016

Oj tam.
Nastawiacie się na nie wiadomo co.
Kto odkrył prosty mechanizm?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 10.12.2016

No patrz, pierwsze słyszę o takich bajerach. Aż mnie kusi, żeby zagrać drugi raz tylko po to, żeby to wyczaić. :D


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Lord Hagen - 14.12.2016

Po pokonaniu smoków warto pogadać o tym z Łowcą Smoków Bifem (osobiście zawsze biorę go do pomocy w R4), po rozmowie dostajemy 1000 expa.

W chatce w okolicy leża Lodowego Smoka można znaleźć notatkę, należy ją przeczytać i później przy okazji odwiedzin w Jarkendarze pogadać z Saturasem.

Aha odwiedzając "Starą" Kopalnię warto mieć też na uwadze to co się znajduje w postach pod numerami: 97 oraz 121.

Jeszcze tak, rabując skarb smoka z nowo powstałego wulkanu warto dać nura do takiego "oczka wodnego" na dole czeka nas smoczy korzeń...

I jeszcze tak, jak przygotujemy 1 miksturę dla Fortuno na odzyskanie zmysłów to warto zrobić kolejne dla siebie (czerwony pieprz potrzebny) bo po konsumpcji +250 xpa jest.

Warto jak już wcześniej pisano konsumować (ja za jadło i napitek się biorę po walce jak sił życiowych czy magicznych braknie):
- ser, jabłko, szynkę, chleb, kiełbasę, polne i leśne jagody, grzybki piekielniki oraz mięso kopacza,
- piwo, gin, mleko,
- Jednorazowo można zyskać rozróżne premię paląc różnego rodzaju skręty, pijąc Młot Lou i Podwójny Młot Lou,
- po uzyskaniu odpowiednich informacji żądła krwiopijców działają jak Pełnia życia - po iluś użyciach przestaje działać, podobna sytuacja z żuwaczkami pełzaczów jest dla uzupełnienia zapasów many,
Jak ktoś stwierdził jakieś jeszcze premie za jedzenie czy picie to niech się pochwali:)


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Tituf - 16.12.2016

Eliksir z jaj pełzacza zrobi w Khorinis... ekhm, ekhm - mana +10 HP -5

czarna perła - do pozyskania z muszli, którą znajdujemy w jaskini Samuala


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Rosiov13 - 07.01.2017

Poszukuję Amuletu Kapłana :D pomożecie :D ?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Tituf - 07.01.2017

Zrób zadanie



RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 24.01.2017

(02.08.2016, 11:34:11)saturas napisał(a): - jak zejdziecie tym pomostem przy chacie Pita na dół do jeziora to polecam trzymać się lewej ściany, gdyż po drodze traficie na smoczy korzeń a jeszcze dalej szczaw królewski , dalej będzie takie kładki co się do góry wchodzi tam też na jednej z skał będzie kamienna tabliczka :) Do tego na środku jeziorka jest wyspa ze skarbem i skrzynią w której jest zmniejszenie potwora

Ktoś wie gdzie jest ten cholerny szczaw i potrafi to jakoś fajnie opisać? Bo korzeń bardzo szybko tam znalazłem, a tego szczawiu nie mogę, a by się cholernie przydał teraz, bo już wszystkie inne chyba wyzbierałem. xd


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 30.01.2017

Jak zdobyć klucz do skrzyni znajdującej się pod mostkiem w opuszczonej kopalni przed wejściem do kopalni w dolinie przodków? Może ktoś wie co się w niej znajduje?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 30.01.2017

Zakładając, że pierwszy raz badasz kopalnię i masz drugi rozdział, to klucz do tej skrzyni zdobędziesz na późniejszym etapie gry o ile będziesz grał uważnie.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Token - 30.01.2017

Tak, otrzymasz go od pewnego NPC w GD.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 30.01.2017

A mogę wiedzieć co jest w środku zżera mnie ciekawość


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 30.01.2017

Cytat:zżera mnie ciekawość

bardzo dobrze, gra musi wzbudzać ciekawość
na szczęście nikt jeszcze nie powiedział, że Przeznaczenie jest nudne


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 03.02.2017

Kto może naprawić orków mikstury żeby nadawały się do picia?