Drużyna Spolszczenia
Bonusy i Drogocenne przedmioty - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Bonusy i Drogocenne przedmioty (/showthread.php?tid=380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Wiśnia - 18.02.2017

(18.02.2017, 16:39:56)Dota napisał(a): Ja otworzyłem. Ktoś kiedyś pisał w jakimś temacie co ją otwiera, bo sam bym na to raczej nigdy nie wpadł. Swoją drogą zawartość nie jest oszałamiająca.
Ja pisałem za czasu klubu co ją otwiera :) , wiec wiedziałem że ty wiesz chodzi mi o innych graczy którzy nie uczestniczyli w Arenie


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Lobart - 08.03.2017

Podobno datki u Vatrasa coś dają, mógłby ktoś powiedzieć w jakim momencie gry to działa? Przed zostaniem obywatelem, przed dołączeniem do gildii, a może chodzi o ilość datków bo roztrwoniłem jakoś 900 sztuk złota i nic nie dostałem.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 08.03.2017

dostałeś możliwość nauki zwiększania many u Vatrasa i tyle
(08.03.2017, 16:09:53)Lobart napisał(a): roztrwoniłem jakoś 900 sztuk złota i nic nie dostałem.
Adanos jest ci wdzięczny i błogosławi cię mój Synu


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 08.03.2017

A Ja wciąż nie wiem jak to działa bo też dawałem datki i nic ;(


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 08.03.2017

to proste
w zwykłym G2 NK można było dać 50 albo 100 sztuk złota dowolną ilość razy i Adanos się cieszył, i tylko
jednocześnie Vatras uczył zwiększania mocy magicznej niezależnie od tych datków

tu zrobiłem tak, że jak damy TYLKO 50 sztuk złota to Adanos się cieszy a Vatras nie uczy zwiększania mocy magicznej
uczy dopiero gdy damy przynajmniej jedną ofiarę w wysokości 100 sztuk złota

mam nadzieję , że teraz to jasne Faja

func void DIA_Vatras_Spende_100()
{
    AI_Output(other,self,"DIA_Vatras_Spende_100_15_00");    //Mam 100 sztuk złota...
    AI_Output(self,other,"DIA_Vatras_Spende_100_05_01");    //Bądź błogosławiony, mój Synu! Dzięki ci za twą hojność.
    AI_Output(self,other,"DIA_Vatras_Spende_100_05_02");    //Niech Adanos strzeże cię zawsze od złej przygody.
    B_GiveInvItems(other,self,ItMi_Gold,100);
    Vatras_Segen = TRUE;
    Vatras_Spende_100=TRUE;


description = "Możesz nauczyć mnie czegoś o magii?";
};


func int DIA_Vatras_CanTeach_Condition()
{
    if (Vatras_Spende_100==true)
    {
        return TRUE;
    };
};

func void DIA_Vatras_CanTeach_Info()
{
    AI_Output(other,self,"DIA_Vatras_CanTeach_15_00");    //Możesz nauczyć mnie czegoś o magii?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 08.03.2017

Aha ok dzięki za wyjaśnienie bo zaczynam grę już trzeci raz i nigdy nie wiedziałem o co chodzi bo właśnie w nk Vatras zawsze uczył Many

Ile tabliczek na broń dwuręczną znajdę w Khorinis i Dolinie Przodków? Bo znalazłem na 1h tyle że spokojnie wbiłem 30% na łuki to samo a na 2H mam tylko 3 tabliczki i chyba 1 tabliczkę na kusze. Pamięta ktoś może ich lokalizacje?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 13.03.2017

Tabliczek na broń dwuręczną jest chyba ogólnie mniej niż na jednoręczną. Lokalizacji nie kojarzę. Za dużo tych tabliczek, żeby to spamiętać. xd


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Jonxx - 13.03.2017

Dokładnie nie pamiętam gdzie są, więc wspomnę tylko, że tabliczki 2h będziemy znajdywać przez całą grę, nawet na Dworze Irdorath się znajdzie. :)


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Token - 22.03.2017

Hm, tak w sumie... Ktoś wie skąd wytrzasnąć pas dodający zręczność w 1R i nie od Kupców?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - regularnydebil - 05.04.2017

Ile szczawi królewskich można zdobyć ogółem?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 05.04.2017

+- 60 w zależności od gildii  (niektóre dostają extra lub oddają zadaniowo)

Ciekawe czy gracze wiedza jaki jest najbardziej wartościowy item w Przeznaczeniu (cena) pomijając rzecz jasna bronie, pancerze oraz Kamień Duszy Smoka Ożywieńca.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Klimek - 06.04.2017

Hmm ja nigdy na cene nie zwracalem uwagi bo i tak nic nie sprzedawalem oprocz skor i pazurow :p A pewnie przedmiot o ktorym mowisz to pewnie i ma wysoka cene ale zapewne nie warto go sprzedawac ze wzgledow fabularnych


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 06.04.2017

Czyli nikt nie wie? Faja


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 06.04.2017

Kto na takie rzeczy patrzy? Przedmiotów jest od zajebania, tylko ktoś kto nie ma naprawdę co robić z czasem, porównywałby ceny wszystkich itemów. Jestem przekonany, że nikt nie ma pojęcia.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 06.04.2017

To na co patrzycie?
No na pewno na nic. Dlatego też szkoda było czasu na tworzenie wizualizacji takich itemów jak Czaszka Rodryka czy Szafir.
Proste questy z prostymi sztampowymi itemami w sztampowych cenach i w sztampowych opisach zadowalają 90% graczy.
No nic, kilku Paladynów tu grę rozegrało, to może ktoś udzieli jednak odpowiedzi.