Drużyna Spolszczenia
Bonusy i Drogocenne przedmioty - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Bonusy i Drogocenne przedmioty (/showthread.php?tid=380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Klimek - 05.09.2017

Cofnij się o jedną stronę w tym temacie i znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytanie, a potem w grze już poznasz odpowiedź na kolejne. OK


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Szymek - 05.09.2017

A czy to normalne że mam 3 pierścienie wojownika?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Klimek - 05.09.2017

Tak. w grze można dostać 3 pierścienie wojownika, ale dwa z nich są identyczne i założenie dwóch tych samych nie da ci specjalnego bonusu. Trzeba założyć amulet i dwa różne pierścienie.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Szymek - 16.09.2017

Czy jeden z pierścieni uzdrowiciela znajduje się w dolinie przodków?  Jeśli tak to gdzie dokładnie? Czytałem że obok kapliczki innosa tylko nie mogę  go tam znaleść. ProsZę o pomoc Smutny


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Lewkooo - 16.09.2017

W świątyni za opuszczona farmą z tego co pamiętam


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Szymek - 16.09.2017

W tej co się ornamentem otwiera tak?


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Lewkooo - 16.09.2017

Tak, w tej.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - YuichiKitsune - 12.11.2017

Czy a kapliczkach Innosa jest ograniczenje do uzyskanych bonusów? Około 10 razy mi już siłę dały, może mniej. Teraz uparcie plus jeden do many, ewentualnie zręczności. Dziesiąty raz wczytuję.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 12.11.2017

Oczywiście, że są ograniczenia, ale nie mam zamiaru zdradzać wszystkich przeróbek skryptów nadrzędnych w grze.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - YuichiKitsune - 12.11.2017

Ciekawie. Oryginalnie były jakieś czy nie? Bo nigdy aż tyle się nie modliłem, nawet w returningu xD


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Memorius - 12.11.2017

Określone ograniczenia były zawsze, my zasadniczo postawiliśmy granicę stosując zaporowe stawki składanych w złocie ofiar,choć nie tylko.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - YuichiKitsune - 12.11.2017

No ale sprawny gracz da radę z tym złotem. Ja mam dalej pierwszy rozdział, 31h gry na liczniku i 10 tysięcy w plecaku. A na same questy poszło spokojnie ponad 10k. Na itemy też dużo. Od 10 lat gram w gothica a ciągle się czegoś uczę! Zręczność i mana też mi się przydają, chociaż przyznam, że miałem w planach dobić +5 siły do 70 by mieczyk zmienić, bo z chciałem zachować lpn natrzeci stopień tabliczek :< No ale te trzy levele wbije spokojnie w jarku.


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Klimek - 17.12.2017

W pewien sposób dowiedziałem się, że w Opuszczonej Kopalni w wysoko niedostępnym miejscu można znaleźć dwa kawałki czarnej rudy. Pytanie tylko, jak się tam dostać? Hmm Jakieś podpowiedzi? :>


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Tituf - 17.12.2017

Światło lub pochodnia i startujesz z podeściku dla kopaczy - dalej już drabina i balansowanie przy ścianie na wąskiej dróżce


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Paladyn13 - 20.03.2018

Nie wiem w jakim dziale zadać to pytanie więc zadam tu.

Mianowicie czy słoneczny aloes jest potrzebny do jeszcze jakieś misji poza zadaniem od Sagitty czy mogę śmiało z pozostałych aloesów robić mikstury dębowej skóry ?