Drużyna Spolszczenia
Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... (/showthread.php?tid=397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 04.11.2017

Chyba mi się gra zbugowała,mam list który znalazłem przy Lucy,po liście wywnioskowałem że ten typek na "I" jest niewinny byłem u Andre u niego i nie ma żadnego tekstu.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

(04.11.2017, 23:38:30)Przystojniaczek napisał(a): wywnioskowałem że ten typek na "I"
rozumiem, że chodzi o Ignaza?
tak Ignaz jest niewinny, a Nieznajomy zapewne nadal w lesie Relaks


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

Nie chodzi o Ignaza lecz o Iglerio (ten co siedzi w więzieniu),mam dowód na jego nie winność a nie ma żadnego tekstu.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

(05.11.2017, 15:01:49)Przystojniaczek napisał(a): Nie chodzi o Ignaza lecz o Iglerio (ten co siedzi w więzieniu),
no popatrz jak to sam inicjał może kogoś wprowadzić w błąd. No, no.....
a co do dowód - to jaki niby masz dowód? od pana Black?


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

Mówie cały czas o zadaniu "Zbrodnia i Kara",znalazłem u Lucy właśnie ten dowód.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

To nie jest żaden dowód. Dowód ma Nieznajomy który pojawi się dopiero gdy porozmawiasz z przebywającym w jaskini Czarnym Paladynem.


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

(05.11.2017, 15:14:27)Memorius napisał(a): To nie jest żaden dowód. Dowód ma Nieznajomy który pojawi się dopiero gdy porozmawiasz z przebywającym w jaskini Czarnym Paladynem.

Przepatrzyłem kilka jaskiń,żadnego paladyna nie znalazłem Smutny O którą jaskinię chodzi?  rotl:


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

o tę samą gdzie jest zabita Lucy Relaks


RE: Starożytny Kult - Michał - 05.11.2017

Znając życie to nie byłeś u ojca Patrica wypytać o jego syna, nie przekazałeś też pewnego zwoju Xardasowi, by zdradził ci miejsce spotkań, bo inaczej byś wiedział, że w ogóle masz szukać jaskini.


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

Też tak myślę lecz jak przedtem mówiłem gra musiała mi się zbugować i jak mi się Lucy przyznała i poszedłem do Andre,następnie do niej wróciłem to dalej była (a z tego co wiem to jej nie powinno być) :O Pobiłem ją żeby sprawdzić co miała w sobie i okazało się że ma ten liścik.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

Idol
(05.11.2017, 16:00:33)Przystojniaczek napisał(a): Też tak myślę lecz jak przedtem mówiłem gra musiała mi się zbugować i jak mi się Lucy przyznała i poszedłem do Andre,następnie do niej wróciłem to dalej była (a z tego co wiem to jej nie powinno być) :O Pobiłem ją żeby sprawdzić co miała w sobie i okazało się że ma ten liścik.
to nasz nowy Idol


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... - YuichiKitsune - 07.12.2017

Czy zostaję idolem, jeśli chcąc zrobić questa od Pacho na harpie idę do górskiej fortecy, wybijam tonę jaszczurokudzi, golemów by się dostać do harpii, dosłownie czyszczę całą okolicę, wracam i się dziwię czemu nie zrobiłem questa, następnie szukam dziesięć minut tego kanionu trolli a to od razu koło zleceniodawcy..?


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... - Memorius - 07.12.2017

Tylko w sytuacji, gdy po tej całej akcji zadałbyś pytanie - "Gdzie znajdę harpie Pacho?" rotl:


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... - YuichiKitsune - 07.12.2017

No właśnie zadałem sobie. I wtedy odkryłem, że ten kanion jest od razu przy zjednoczonym obozie. XD Tak dawno nie grałem w jedynkę :<


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - heniuw24 - 25.03.2018

Może ktoś powiedzieć gdzie znajduje się szata MaGotha, wiem że w DP